Gönderen Konu: Çevre Hastanesi - Fatoş Can - Saç Ekim Faciası  (Okunma sayısı 160 defa)

Bee

• Yeni üye
  • *
Çevre Hastanesi - Fatoş Can - Saç Ekim Faciası
« : 23 Mayıs 2024, 15:56:14 »
"Çevre Hastanesi" "Fatoş Can" "Saç Ekim Türkiye" Ekibi tarafından
2 kez yapılan ve ortalama 4500-5000 greft denilen ekim sonucu. Takdir sizin.

ve Geçen gün 15 yıldır tanıdığım insan olarak ne yaşadığımı biliyor diye bir şeyler yazıp rencide etmemek, sadece kendimi hatırlatmak için google'dan Saç Ekimi Türkiye'ye bir şey yazmadan sadece 1 yıldız verdim diye gelen cevap.
"Kliniğimizde herhangi bir uygulama yapılmamış ancak bizi yorumlamışsınız açıklama yapmanızı bekliyoruz açıklama yapmadığınız takdirde hakkınız da marka karalama ve ticari itibar kaybına neden olduğunuz için hakkınızda yasal süreç başlatılacaktır .."

Herkese ilham ve ibret olsun diye geçenlerde eklediğim ve tüm yaşadığım süreci anlatan yazımı da buradan okuyabilir ve bilgi fikir sahibi olabilirsiniz.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=35360.msg642309#msg642309

Bee

• Yeni üye
  • *
Burada yapılan işlemlere bakıyorum, 2 kez yapılan halim daha yaptırmayanlardan da kötü bu nasıl iş nasıl bir bataklığın içine düşmüşüm diyorum ve
parayla pulla geriye alınamayacak mahvedilen bir Hayatın bedelini de Dünya menfaati için insanların hayatlarını hiçe sayanlar nasıl ödeyecek bilmiyorum.

Şunu da unutmayalım ki
bu mağduriyetler de asıl suçlu olarak, güzel sonuçlar çıkartan ama öncelikleri para olan ve de insanları saltanatlarına bir tuğla daha koyacak bir araç olarak gördükleri için
yapabilecekleri halde yapmayıp kendilerine ulaşamayan insanların bataklığa sürüklenmesine sebep olanlar ile birlikte yeterince kanunla denetlemeyip herkesin kafasına göre at koşturmasına sebep olanların da yaşanan mağduriyetlerde ve alınan veballerde payı var.
Çünkü onlar sayesinde fırsatçılara gün doğuyor ve elekten elenen binlerce insan kötülerin ağına düşüyor.

Sonuç olarak Allah Herkesi,
merhamet, vicdan ve utanma duygusuna sahip olan, önce kendini değil mesul olduğu insanları düşünen, yaptığı işin hakkını vermek için çabalayan hatta bir insanın bile zor duruma düşüp mağdur olmasına sebep olduğunda hatasını düzeltemediği her saniye için aldığı nefesi haram sayan ve de kolay yoldan İnsanların duygularıyla oynayıp hayatlarını karartarak Haramla zengin olmaktansa Çöp toplayıp onurlu bir şekilde para kazanıp yaşamayı tercih edeceklerle karşılaştırsın.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2024, 14:01:47 Gönderen: Bee »

Facebook Twitter Instagram