Gönderen Konu: Çevre Hastanesi - Fatoş Can - Saç Ekim Türkiye  (Okunma sayısı 1064 defa)

Bee

• Yeni üye
  • *
Çevre Hastanesi - Fatoş Can - Saç Ekim Türkiye
« : 23 Mayıs 2024, 15:51:57 »
"Çevre Hastanesi" "Fatoş Can" "Saç Ekim Türkiye" Ekibi tarafından
2009-2012 yıllarında 2 kez yapılan ve toplamda 4500-5000greft denilen ekim sonucu.

Bu zamana kadar hep iyi niyetli düşündüğümden ve çok fazla güvendiğimden hiçbir şekilde hiçbir yerde yaşadıklarımı anlatmak istememiştim.
Hatta başka bir yer bile araştırmadım. Enayilikte O kadar sadık bir insanım yani :)
5 yıl önce yine aynı konudan psikolojimin bozukluğu ile attığım mesaja (şimdi tekrar okuyunca yine üzüldüm kendime neredeyse intihar edecek dedirtecek şekilde yazmışım) cevap gelmeyince bir kaç kez daha mesaj atınca 15 gün sonra mesaj atması bile beni sevindirmiş, zaten sizin iyi niyetli olduğunuzu biliyordum demiştim.
Ne oldu niye böyle oldu Ekilenler diğerlerinidemi öldürdü dokularmı öldü ekilmeden mi zarar gördü ekilenler ne oldu belli değil. Cevap yok ama ben yine olumlu olmaya çalışıyordum.

Ve geçen gün 15 yıldır tanıdığım insan olarak ne yaşadığımı biliyor diye bir şeyler yazıp rencide etmemek, sadece kendimi hatırlatmak için google'dan Saç Ekimi Türkiye'ye bir şey yazmadan sadece 1 yıldız verdim diye gelen cevap bu şekildeydi.
"Kliniğimizde herhangi bir uygulama yapılmamış ancak bizi yorumlamışsınız açıklama yapmanızı bekliyoruz açıklama yapmadığınız takdirde hakkınız da marka karalama ve ticari itibar kaybına neden olduğunuz için hakkınızda yasal süreç başlatılacaktır .."

Burada yapılan işlemlere bakıyorum, 2 kez yapılan halim daha yaptırmayanlardan da kötü bu nasıl iş nasıl bir bataklığın içine düşmüşüm diyorum ve
parayla pulla geriye alınamayacak mahvedilen bir Hayatın bedelini de Dünya menfaati için insanların hayatlarını hiçe sayanlar nasıl ödeyecek bilmiyorum.
Şunu da unutmayalım ki
bu mağduriyetler de asıl suçlu olarak, güzel sonuçlar çıkartan ama öncelikleri para olan ve de insanları saltanatlarına bir tuğla daha koyacak bir araç olarak gördükleri için
yapabilecekleri halde yapmayıp kendilerine ulaşamayan insanların bataklığa sürüklenmesine sebep olanlar ile birlikte yeterince kanunla denetlemeyip herkesin kafasına göre at koşturmasına sebep olanların da yaşanan mağduriyetlerde ve alınan veballerde payı var.
Çünkü onlar sayesinde fırsatçılara gün doğuyor ve elekten elenen binlerce insan kötülerin ağına düşüyor.

Sonuç olarak Allah Herkesi,
merhamet, vicdan ve utanma duygusuna sahip olan, önce kendini değil mesul olduğu insanları düşünen, yaptığı işin hakkını vermek için çabalayan hatta bir insanın bile zor duruma düşüp mağdur olmasına sebep olduğunda hatasını düzeltemediği her saniye için aldığı nefesi haram sayan ve de kolay yoldan İnsanların duygularıyla oynayıp hayatlarını karartarak Haramla zengin olmaktansa Çöp toplayıp onurlu bir şekilde para kazanıp yaşamayı tercih edeceklerle karşılaştırsın.

Herkese ilham ve ibret olsun diye geçenlerde eklediğim yazımı da buradan okuyabilir ve bilgi fikir sahibi olabilirsiniz.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=35360.msg642309#msg642309

Bee

• Yeni üye
  • *
Ynt: Çevre Hastanesi - Fatoş Can - Saç Ekim Türkiye
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2024, 14:37:51 »
Şimdi tekrar bakıyorum da nekroz mekroz ne ararsan varmış gibi duruyor ben anlamamışım onlarda zaten bakmadığından söylememişler.
Hep daha beterinden korusun Allah diye şükrediyordum hala şükrediyorum tabi ama sanki daha kötü olabilir mi dersek en kötünün belki 1-2 tık üstüdür çünkü daha faciaya uğrayanlarda var bu işlerde Allah korusun Allah onların da yardımcısı olsun.
Hayatta en önemli husus Kimseye ve hiçbir şeye duygusal yaklaşmayıp çok iyi niyetli olmamaktır.
Yoksa, "Hiçbir iyilik ve iyi niyet cezasız kalmaz" sözü gereği, işte de her şeyde de başarısız olup hayattan soğumak kaçınılmazdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Çevre Hastanesi - Fatoş Can - Saç Ekim Türkiye
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2024, 12:48:34 »
geçmiş olsun üzüldüm yaşadıklarınıza ama artık üzüle üzüle de yorolduk sen ne ilksin ne  de sonsun gördüğümüz görmeye devam edeceğimiz.
hatta senin bu yazını okuduğu halde aynı yere gidip ektirecek göz göre göre kendini mağdur edecek insanlar bile olacak. belki bu yazıyı okusa bile mi diye şaşırabilirsin
ama inan bu doğru...

kaç kişiye göz göre göre yapma etme kardeşim dediğim halde kendini mağdur etti sayısını bile ben hatırlamıyorum.

o yüzden daha çok akıllı zeki ne istediğini bilen insanlar daha çok bizimle iletişime geçip forumu iyice araştırıyor
diğerlerine yapacak bir şey yok onlar kurtarılamaz vaka kaderleri kendi davranışları yüzünden mağdur olmaya kodlanmış.

ya 20 bin tl saç ektiren var ne vericem 70 80 bin modun da koyun sürüsü gibi kesilmeyi bekliyorlar :) çok zikirler ya 80 bini veren salak ama 20 bine ektirecek çok zeki kara geçecek..

hatta bir de bunların şak şakçıları varr

arada foruma gelip yazarlar 30 bine 20 bine çok başarılı saç ekimcileri var :)) he var o kadar başarılı ki başarısı arşı aşmış ama seni çok seviyor 20 bine saç ekiyor o yüzden :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram