Gönderen Konu: Dönor bölgesi  (Okunma sayısı 200 defa)

lost_hair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dönor bölgesi
« : 23 Mayıs 2024, 10:03:22 »
7 ekim 2023 te batman hayat saç ekim merkezinde bekir hocada saç ekimi yaptırdım.saçın ekilen tarafı fena değil ama dönor bölgelerinde aşırı kötü izler var saçımın üstlerini unuttum yanlara takılmaya başladım daha önce başına gelen varsa nasıl bi yol izlediğini aktarabilir mi.

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dönor bölgesi
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2024, 17:27:12 »
Hocam merhaba öncelikle hayırlı olsun ekiminiz donörün böyle olmasına üzüldüm sizin adınıza. Bu iz mevzusunun bence iki çözümü var ya ensenizdeki saçları uzatıp uzun kullanacaksınız ya da simülasyon yapacaksınız. Pigmentasyon önermem ama saçlarınızı uzatmanızı öneririm. Bu alımdan kaynaklı iz olduğu için medikal tedavi ile geçeceğini düşünmüyorum

lost_hair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2024, 16:05:29 »
Teşekkür ederim hocam böylesine önemli şeylere neden dikkat etmezler hala anlamış değilim.

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2024, 16:09:38 »
Teşekkür ederim hocam böylesine önemli şeylere neden dikkat etmezler hala anlamış değilim.

Kesinlikle hocam maalesef genelde hızlı bitirmek için bu tür ince detaylara dikkat etmiyorlar

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2024, 16:35:14 »
Yan kısma biraz fazla girişmişler oranın o kadar hırpalanmasına gerek yoktu. Bence fade traştan vazgeçip bütün saçları uzatırsanız orası kapanır pek görünmez veya saç simülasyonuda yapılabilir tercih sizin.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram