Gönderen Konu: Saç çıkışları en fazla hangi aylarda gerçekleşti  (Okunma sayısı 189 defa)

raskolnikov-80

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese iyi akşamlar.  Ekimimin üzerinden 121 gün geçti ama saçlarımın çıkış hızı beni çok tatmin etmedi.  Ufak bi araştırma yaptığımda 6 veya 7. Aydan sonra ekilen saçların %80'in üzerinde çıktığı söyleniyor.  Sizde durum böyle mi oldu? Ekimin başarısız olmasından korkuyorum cevap verirseniz sevinirim.

Not: ekimle ilgili başlık açmıştım tekrardan fotoğraf atma gereği duymadım ordan görünüyor.

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: Saç çıkışları en fazla hangi aylarda gerçekleşti
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2024, 23:54:51 »
6. Ve 7 aylardan sonra yüzde 80 çıktığını ancak hastalarını kötü sonuçlara alıştırmaya çalışan ekim merkezleri söyler.Doğrusu 7. aya kadar saçların yüzde yüzü çıkmış olur  sadece saç tellerinin uzaması ve kalınlaşması  sonucu gürleşme  1 yıla kadar devam eder.

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2024, 09:35:58 »
Bence durum öyle değil kişinin bünyesine göre çıkış süreleri değişiyor tam sonuç için 15 ayı beklemeniz gerekiyor bence 7.aydan sonrada çıkışlar oluyor

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2024, 11:06:12 »
Teknik, Ekim miktarı, vb. faktörler de etkilidir lakin en önemli parametre kişinin kendisi. Bazı kişiler şok dökülme bile yaşamadan jet hızında sonuca erişiyor, bazı kişilerde hüsran derken 1-2 ay sonrası mükemmel şekilde gelişim kaydediliyor.

Facebook Twitter Instagram