Gönderen Konu: AVODART KULLANIMI YAN ETKILERI  (Okunma sayısı 180 defa)

Fearles

• Full Member
AVODART KULLANIMI YAN ETKILERI
« : 21 Mayıs 2024, 17:56:32 »
Yaklaşık avodartı 1 sene uzunluğunda kullandım ilk başta hersey normal gidiyordu ama sonradan bazı şeylerin ters gittiğini anladım depresif bir ruh haline bürünmüştüm psikolojimi alt üst etmeden bırakmak zorunda kaldım. Şuan Yaklaşık 2 aydır kullanmıyorum o depresif halim geçti ayrıca alt takımlara da zararı baya olmuştu cinsel ereksiyon yok denecek kadar azdı daha da durum düzelmedi aynı devam ediyor. Benimki gibi bu durumlardan muzdarip olan var mı acaba ?

İLİZAROV

• Sr. Member
Ynt: AVODART KULLANIMI YAN ETKILERI
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2024, 21:18:33 »
Yaklaşık avodartı 1 sene uzunluğunda kullandım ilk başta hersey normal gidiyordu ama sonradan bazı şeylerin ters gittiğini anladım depresif bir ruh haline bürünmüştüm psikolojimi alt üst etmeden bırakmak zorunda kaldım. Şuan Yaklaşık 2 aydır kullanmıyorum o depresif halim geçti ayrıca alt takımlara da zararı baya olmuştu cinsel ereksiyon yok denecek kadar azdı daha da durum düzelmedi aynı devam ediyor. Benimki gibi bu durumlardan muzdarip olan var mı acaba ?
Vucud başlangıçta ilaca tolerans geliştririr bir süre sonra ise artık tolere etmemeye başlar.Boşuna endişelenmene gerek yok bırakınca düzelir.Kalıcı Ereksiyon problemleri olucağını zannetmiyorum.Ben zaten herkese söylüyorum Dutasteride in uzun vadede güvenlik ölçeği yok haftada 1 ya da 2 kereden fazla kullanmak dutasteride için mantıklı değil.Aynısı Ru 58841 içinde geçerli onunda uzun vadede akciğer ve kardiyovasküler sistem üzerinde etkilerinden dolayı onaylanmıyor.

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2024, 15:36:23 »
Kullanım şeklin nasıldı
  • Yaşınız 49

Fearles

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2024, 15:38:11 »
Her gün kullanıyordum .
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2024, 16:57:55 »
Her gün kullanıyordum .
Yaşın çok genç nasıl cesaret ettin , ben fin den önce denemiştim önce losyon fayda etmedi sonrada oral haftada bir attım şaftım kaydı bıraktım zor toparladım, keşke önce fin deneseydin
  • Yaşınız 49

Fearles

• Full Member
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2024, 17:01:42 »
Maalesef keşke cesaret edip kullanmasaydım cildimi dahi bozdu ama farkına vardım hemen bıraktım şuan herhangi bir sorun yok inşallah da olmaz
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

Facebook Twitter Instagram