Gönderen Konu: Asmed Dilek Çakır 5000 greft yaş 33  (Okunma sayısı 1174 defa)

Fer06

• Yeni üye
  • *
Asmed Dilek Çakır 5000 greft yaş 33
« : 21 Mayıs 2024, 00:09:22 »
Merhabalar.
Bir çok yerle görüştükten sonra Asmed’te Dilek Hocaya 29 Mayıs tarihinde operasyon yaptırmaya karar verdim. Kararı vermemde hem sitedeki yorumlar hem de yüz yüze yapılan görüşmelerdeki profesyonellik etkili oldu. Gerçekten tüm çalışanlar çok ilgili. Özellikle Demet Hanım’dan her soruma sabırla detaylı cevaplar alabildim. Dilek hoca operasyonu 5000 greft ve 2 gün olarak planladı. Sizlere tüm süreci baştan sona buradan paylaşacağım. Hintel hocama da buradan teşekkür ediyorum. Buradaki bilgiler sayesinde böyle bir karar alabildim.
Süreçle ilgili sizlere bazı sorularım olacak. Özellikle hintel hocam yorumlarını bekliyorum :) Tedavi ile ilgili 2 aydır propecia kullanıyorum. Herhangi bir yan etki görmedim. Saçlarımda dermatit olduğu için haftada 2 gün ducray kelual ds şampuan önerildi. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ancak tam anlamıyla geçtiğini söylemem. Ayrıca saç yapım çok yağlı.
-Sizce dermatit ve yağlı saçlar ekim başarısını etkiler mi?
-Bir de Dilek hoca 2 farklı ön çizgi opsiyonu sundu. Sebebi şakak kısımlarına ekim yaptırıp yaptırmamayı bana bırakmasıydı. Saçlarım dökülmeden önce de şakak kısımlarım hemen hemen aynıydı. İki farklı şakak çizgisinin fotoğrafını da paylaşacağım. Sizce hangisi daha doğal olur ?
-Saç kalınlığım 53 mikron çıktı. Sizce bu saçlarla Ekim sonrası sık ve doğal bir görüntü yakalayabilir miyim?
-Şu an propecia dışında herhangi bir takviye kullanmıyorum. Bununla ilgili vitamin,xpecia vb. önerileriniz var mıdır?

Görüşmede çekilen fotoğrafları paylaşıyorum. Değerli yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim…

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed Dilek Çakır 5000 greft yaş 33
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2024, 02:14:06 »
donör güzel ama saçlar çok kalın sayılmaz iki çizgide güzel şakak yapılması da mantıklı yapılmaması da buna sen karar versen iyi olur
hayırlı olur umarım güzel sonuç alırsın

ben şakak yaptırırdım kendi adıma tabi senin açıklık ilerisi dökülme durumuna göre  karar verilmeli
Global Moderator

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2024, 23:06:29 »
Şakaklar, estetiklik verir hocam.
Aslında, şakaklara fazla greft de gitmez.
Ancak bazen bir tane greft bile önemli deriz. Çünkü açık alan fazladır.
Bence, nw6 ve nw7 açıklıklarında şakaklara boşa ekmemek lazım.
Ancak senin nw5 gibi. Yani ben olsam şakaklara ektirirdim.
Ancak nihai tercih senin.

Bu arada, bu hanımefendi ne kadara ekiyor. Siz ne kadar ödeyeceksiniz?

Fer06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2024, 00:09:36 »
Şakaklara ekim olursa o bölgeye toplam 500 greft harcanacak. Fiyat olarak Greft başına1 Euro denildi. Ekim sonrası süreçte takviye olarak sizce ne kullanmalıyım?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2024, 16:07:18 »
finasterid diğerleri çok işe yarayan ürünler değil zaten Dilek hanım söylemiştir
Global Moderator

Fer06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Haziran 2024, 21:33:49 »
Herkese tekrar merhaba. 2 günlük Ekim işlemim tamamlandı. Bugün Ekimden sonraki 2. günüm. Öncelikle içeriye girdiğim andan itibaren her çalışan tarafından üst düzey bir ilgi vardı. İşlem esnasında herhangi bir acı vs. olmadı. Sonrasında ağrı kesici desteğiyle şu ana kadar rahat bir süreç geçiyorum. Ekip sürecin her anında yanınızda. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sadece cildim hassas olduğu için ekim bölgesinde extra kızarıklık oldu. Onunla ilgili de antibiyotik verildi. Ekimle ilgili ön bölgede doğal ve sık bir görüntü istiyordum. Umarım sonuçlar da istediğim gibi olur. 1. Ve 2. Günkü fotoğrafları buradan paylaşıyorum. Ekimle ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum:)

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2024, 21:49:29 »
Ekiminiz hayırlı olsun hocam gayet güzel başarılı bir iş olmuş, sonucunuzu sabırla bekleyeceğiz artık :) sol tarafınızda hafif bir enfeksiyon var sanırım, antibiyotik verilmiş zaten. Tepe bölgenizi ve donör alanınızı kendiniz de çekip eklerseniz daha ayrıntılı görme şansımız olabilir. Çok geçmiş olsun tekrardan hayırlı olsun 👍🏻

Fer06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2024, 21:56:26 »
Son fotoğrafı bugün 2. Yıkamadan sonra kendim çektim. Ekimden sonra kızarıklık olduğu için oraya terramycin sürüldü. 2 defa yıkanmasına rağmen hala çıkmadı. Çıkmaması greftlere bir zarar verir mi?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2024, 23:28:02 »
Dilek çakır doğru tercih
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2024, 23:34:36 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2024, 23:56:51 »
Son fotoğrafı bugün 2. Yıkamadan sonra kendim çektim. Ekimden sonra kızarıklık olduğu için oraya terramycin sürüldü. 2 defa yıkanmasına rağmen hala çıkmadı. Çıkmaması greftlere bir zarar verir mi?
Hayır bir zararı olmaz 👍🏻

Fer06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 02 Haziran 2024, 01:02:55 »
Güzel dileklerin için teşekkürler hocam. İnşallah herkes hayalindeki saçlara kavuşur. Ön çizgi için 400 tane tekli greft ekildi. Kulağa sıklık anlamında az gibi geliyor ama sizlerin görüşü nedir? Hintel hocam senden de yorum bekliyorum  :)

Northman

• Full Member
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2024, 06:17:04 »
Hayırlı olsun. Ekiminiz gayet güzel görünüyor.

Bende de seboraik dermatit vardı ve aynı şampuanı kullanmam söylendi. Düzenli kullandım, bir sorun yaşamadım.

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Haziran 2024, 10:50:29 »
Hayırlı olsun çok güzel bir saç ekimi olmuş saçlarınız ince ama sanki ne kullanacaksınız?
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Fer06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2024, 18:51:11 »
Hayırlı olsun çok güzel bir saç ekimi olmuş saçlarınız ince ama sanki ne kullanacaksınız?
Teşekkür ederim. Şu an için propecia ile birlikte a ve e vitamini önerildi. Onları kullanıyorum

Fer06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2024, 18:57:06 »
Hayırlı olsun. Ekiminiz gayet güzel görünüyor.

Bende de seboraik dermatit vardı ve aynı şampuanı kullanmam söylendi. Düzenli kullandım, bir sorun yaşamadım.
Teşekkür ederim hocam. Sizin ekiminizi takip ettim. Gayet güzel sonuç almışsınız umarım bende de sonuç güzel olur :) Bugün 3. Yıkamayı yaptım greftlerin arasında çatlaklar oluşmaya başladı. Normal bir süreç mi bu?

Facebook Twitter Instagram