Gönderen Konu: Finansterid terginliğimm bakabilir misinz lütfen  (Okunma sayısı 156 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finansterid terginliğimm bakabilir misinz lütfen
« : 12 Mayıs 2024, 02:18:16 »
Beş altı ay önce oral finasterid kullandm dökülmeyide azaltmıştı. bir süre kullandım ama yan etki vs derken psikolojikmen etkilendim gibi oldu bende bıraktım ama topikal fin inde işe yaradığını duydum. Topikal fine geçmek istiyorum yan etki tedirginliğim için bu işin içinde olanalrde sizsiniz topikal finde herhangi yan etki alır mıyım sizce benim için bu konu çok önemli yardım edebilir misiniz bana??

Alper1

• Sr. Member
Ynt: Finansterid terginliğimm bakabilir misinz lütfen
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2024, 11:36:02 »
Bugüne kadar topikalden yan etki gören görmedim.
  • Yaşınız 22

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2024, 17:35:44 »
Bugüne kadar topikalden yan etki gören görmedim.
Şans vermeli miyim ries sence

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2024, 18:29:29 »
Şans vermeli miyim ries sence
Hocam yanlış anlama ben senin finasteridden yan etki yaşadığını anlattığın konuları defalarca gördüm inanılmaz derecede yan etki konusunu kafaya takıyorsun. Sana tavsiye olarak şunu söyleyebilirim finasterid'i ister oral olarak ister topikal olarak kullan farketmez eğer ki az bile olsa acaba yan etki görür müyüm diye kafana takarsan o yan etkiyi göreceksin kaçarı yok. Topikalden yan etki göreceğinden endişe ettiğin için konu açtın mesela bu konuyu açmanın sebebi yan etkiden korkuyor olup kafana takmandan dolayı. Yarın git eczaneye topikal finasteridini kullan ve unut aklına getirme bile inan yan etki görmeyeceksin.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2024, 11:53:18 Gönderen: Alper1 »
  • Yaşınız 22

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2024, 05:52:53 »
Ya xpecia kullandim kus kalkmiyor diyenler bile var. Ben Finasteride i defacalarca kullandim en fazla 2 hafta kullandim yan etki aldim diye biraktim korkudan. Sonra baktim saclar gidiyor gozu kararttim ve kullandim. Suan 4 senedir kullaniyorum fin. Yan etki falan yok kafaya takma vitamin gibi al.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Facebook Twitter Instagram