Gönderen Konu: Saç Ekimi Lazım Dediler Ama Değil Sanki  (Okunma sayısı 251 defa)

Kelminyum

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Lazım Dediler Ama Değil Sanki
« : 08 Mayıs 2024, 23:42:10 »
Merhaba, öncelikle forum kurucusu ve emektarlarına teşekkür ediyorum. Çok faydalı bir forum olmuş.

Benim saç dökülme şikayetim var uzun saçlıyım bu arada. Omuzdan aşağı sırtımda yani saçlarım.

Daha önceki yıllarda aralıklı olarak PRP yaptırdım. Dökülmem durmuştu. Ancak şu anda dökülmenin yanı sıra açılma da oluştu. Bu sefer PRP kesmez diye düşünmeye başladım.

Doktor araştırmaya başladım. 2 durum var.

1-) Bir klinik bana saç ekimi yapılması lazım, 2000- 2500 greft dedi. Fiyat da 35000 civarı.

2-) Ben tamamen var olanı kurtarma dökülmeyi durdurup yeni saçlar çıarma peşindeyim. Bunu da medikal olarak yapmak istiyorum. Bir yerlerde  Dr. Hamid Aydın'a rastladım. "Triko IV" yapıyormuş. Aynı anda PRP falan derken işe yaradığını söylüyor.

Dr. Hamid Aydın Youtube kanalında güzel videolar çekiyor. Yöntemi de çok içe siniyor. Ancak 2 durum beni rahatsız ediyor.

Birincisi muayene ücreti var 1500TL gibi bir şey sanırım. İşlem yaptıracak olanlar için de ayrıca 8000TL Triko IV. Bence bu doğru değil. İşlem yaptırandan muayene ücreti alınmamalı.

İkincisi ise evet yaptırdım ve iyi geldi diyen bulamadım. Öncesi/sonrası paylaşıp öneren ya da uzak durun diyen yok.

Doktor tavsiye etmeden ilaç kullanmak istemiyorum. Özellikle cinsellik öldürücü yan etkisi  korkutuyor. Doktor da verse 40 düşünürüm kesin. Mutlaka beni etkiler çünkü.

Artık ticari bir durum olduğu için buraya konu açıp fikir almak istedim. Faydalı medikal tedavi öneren varsa her şehre giderim. Ya da bu Triko IV denen şey gibi yöntemleri uygulayan birileri varsa hemen ilgilenirim.

Fotolarım aşağıda. Şimdiden teşekkürler tavsiye ve bilgileriniz için.

Facebook Twitter Instagram