Gönderen Konu: Estetik International (İstanbul) 4700 Greft  (Okunma sayısı 1021 defa)

Pusmark

• Yeni üye
  • *
Ynt: Estetik International (İstanbul) 4700 Greft
« Yanıtla #15 : 29 Mayıs 2024, 08:36:47 »
Arkadaşlar selam, bugün akşam 40’ıncı gün olacak. Şok dökülme 10 gün önce başladı ama özellikle bazı yerleri çok daha fazla etkiledi. Fotoğraflardan göreceğiniz üzere sol ön taraf neredeyse sıfırlandı, sizce bu şekilde sağ ve solun farklı olması normal midir? Tecrübeleriniz ile yön gösterir misiniz?
şok dökülmen hızla devam ediyor süreç normal dostum hayırlısı olsun

ony92

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 29 Mayıs 2024, 11:56:35 »
Merhabalar, sağ sola daha önce kimsede dikkat etmemiştim. Ancak kendi gözlemlerim sonucu kafa derisindeki o kırmızılıktan sonra ilerleyen dönemlerde saçlarınız iyi çıkacağını düşünüyorum.  :)
Süreci kaliteli hale getirmek için (xpecia, finasterid yazmışsın) dermarolleri, minoxidil sprey vb. saçlara güç katacağını düşünüyorum. Kullananların sonuçları cok iyi.

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2024, 18:39:10 »
Hocam merhaba ekiminiz başarılı duruyor fakat 4700 greft sayısına göre aşırı bir sıklık göremedim. Tepe bölgesinin de ekim sonu fotoğrafını görme şansımız var mı?
Şu dönemde dengesiz dökülmeler hatta bu dönemden sonra dengesiz uzamaların olması normaldir merak etmeyin.
İlgi alakadan memnun kaldınız mı Haluk hoca reklamlardan bana itici geliyordu normalde nasıl merak ettim 😁

Pusmark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 29 Mayıs 2024, 18:50:35 »
Yorumlarınız için teşekkürler. Aşağıda ekim sonrası 15 inci güne ait fotoğrafları da iletiyorum. Açıkçası ön ve orta kısmın sıklığından memnunum. Tepe kısmına çok az ekim oldu ama hoca uyardı, buraya az kalacak memnun kalırsanız buraya da ikinci ekim olur dedi. Ben de okey dedim çünkü aksi durumda ön çizgiyi daha da geriden başlatacaktı. Haluk hocaya gelince, aslında işinin ehli gibi duruyor, hatta benim bir tanıdığıma da ekim yaptı ve başarılı; ama benim şansızlığım hocanın klinikteki son iş günüydü, o klinikte son ekim yaptığı kişi bendim, bu yüzden kanalları açıp gitti ve whatsappdan yeni asistanı aracılığıyla görüşüyoruz artık. Yani son iş günü olduğu için ilk başlarda çok ilgi vs olmadı açıkçası, ben zorladım.
Selamlar, 19 Nisan 2024’te estetik international’e (İstanbul Quasar şubesi) 4700 greft saç ekimi yaptırdım. Operasyonu Muhammed Haluk Hatipoğlu ve 3 hemşiresi yaptı, doktor sadece kanalları açtı geri kalan tüm operasyonu hemşireler yaptı. Burada ilk ve güncel halimi paylaşıp üç de soru sormak istedim, tecrübeli arkadaşların yönlendirmesini bekler şimdiden teşekkür ederim (ilk gün yıkama hariç kabuk dökümü de dahil tüm yıkamaları kendim yaptım):
1. Fotoğraflar: bir tanesi ekim öncesi; bir tane kabuklu olan ekim sonrası üçüncü güne ait; diğerleri ise 15-16ıncı günlere ait.
2. Sorular:
a. Ekim sonrası çatlaklar oluştu, bir tanesi halen belirgin, zamanla geçer mi yoksa oraya ekim atlanmış olabilir mi?
b. Doktor her ay farklı dozajlarda olacak şekilde minoxil önerdi, sizce kullanmalı mıyım? Ya da donör için hemen başlayabilir miyim?
c. Prp yaptırmalı mıyım, spesifik olarak faydası olur mu?

*Tepe bölgem açık, onun farkındayım, doktor tek seansta tüm kafamın tek seansta kapanmayacağını söylemişti.
**Günde bir tane xpecia ve 1/5 de proscar alıyorum.
  • Ekim Tarihi: 19.04.2024
  • Ekim Merkezi ismi Estetik International
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar ve Xpecia

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Mayıs 2024, 00:20:00 »
Evet sizin için kötü şans olmuş fakat sorun değil yine sonuç anlamında tatmin olacağınızı düşünüyorum, hayırlı olsun tekrardan takipteyiz 👍🏻

Oflu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 13 Haziran 2024, 14:43:39 »
Bende sizden bir gün önce ektirdim muhammed hocaya güncel  durumunuz nedir ?

Pusmark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 16 Haziran 2024, 21:58:39 »
Oflu selam, bugün 57’inci gündeyim. Şok dökülme bitti diyebilirim artık sert yıkadığımda elime bir şey gelmiyor veya tek tük geliyor. Özellikle sağ ve sol ön kısımlar çok fazla döküldü, sabırla çıkmasını bekliyorum. Sol taraf sağa göre daha agresif döküldü. Senin durumlar nasıl, çıkmaya başladı mı?
Bende sizden bir gün önce ektirdim muhammed hocaya güncel  durumunuz nedir ?
  • Ekim Tarihi: 19.04.2024
  • Ekim Merkezi ismi Estetik International
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar ve Xpecia

Oflu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 17 Haziran 2024, 09:12:57 »
Sağ sol farkı bendede mevcut aynı anda dökülüp çıkmıyor dendi bende bekliyorum inşallah güzel olur

rayev

• Full Member
« Yanıtla #23 : 02 Ağustos 2024, 11:54:34 »
Hocam son durum nedir

Facebook Twitter Instagram