Gönderen Konu: Damar genişletici  (Okunma sayısı 263 defa)

yaşlıbirkızılderili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Damar genişletici
« : 04 Mayıs 2024, 10:54:28 »
Arkadaşlar herkese merhaba ve geçmiş olsun ben damar genişletici olarak minoxidil kullanmayı düşünüyordum fakat kullanan çoğu kişi 1 sene sonra fayda etmediğini ya da çıkarttığı çoğu saçtan fazlasını döktüğünü ifade etmiş minox yerine kullanabileceğim bir ürün var mıdır ya da kafein losyon iş görür mü yapan bilen varsa söylerse sevinirim teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Damar genişletici
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2024, 20:49:57 »
 minoxidilin yerini tutmaz diğerler.calısma çizelgesine gore 4 sene sonra basladığın yere geri geliyordun.dongusu bol saçlar bir iyi bir kotu olur.biraz sabır isteyen durum.dermolller ve masajla besle saçı.prpde kanla besler.damar açıcılı dht blokerli mezoterapilerde var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yaşlıbirkızılderili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2024, 20:53:15 »
Hocam dermaroller yapıyorum saç masajı yapıyorum topikal finasterid kullanıyorum işinde azaelik asit ve kafein de var haftada 2 de ketoral sampuan kullanıyorum fakat yeni saç çıkışı yaşayamadım hocam minox mu kullansam diyorum saçımda açıklık yok fakat ön tarafların seyrekliği geçer umarım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2024, 21:22:41 »
 yeni kazanım genelde tepede olur önde biraz iş zor.onlerdeki saçları kalınlaştırırsan gur gozukur.minoxta bir kısım kalınlaşma yapar ama donguleri zor iş
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

yaşlıbirkızılderili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2024, 21:33:15 »
Hocam herkes döngüden bahsediyor döngü olayını biliyorsanız açıklar mısınız bu forumda 14 yıl minoxla saçlarını koruyan da görmüştüm

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2024, 22:02:30 »
 saçlar bir gider bir geri gelir .yani saçın bir var olur bir yok olur .dongu bu.konlanmış genetik dokulmenin agresifliine bağlı saçı korumak.agresifse iş zor.bu kadar ürün kullancağına dutastarideli mezoterapide yaptırabilirsin.yada ekim.programında kotu deil ama onde iş biraz zor.ilaçlarda yeni kazanım genelde tepede etkili oluyor

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2024, 15:56:23 »
Kalbine kontrol ettir kalp krizi riskini artirir damar genisletmek.tansiyon ilaci tansiyonunla oynuyorsun sonuncta
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2024, 16:18:18 »
Arkadaşlar herkese merhaba ve geçmiş olsun ben damar genişletici olarak minoxidil kullanmayı düşünüyordum fakat kullanan çoğu kişi 1 sene sonra fayda etmediğini ya da çıkarttığı çoğu saçtan fazlasını döktüğünü ifade etmiş minox yerine kullanabileceğim bir ürün var mıdır ya da kafein losyon iş görür mü yapan bilen varsa söylerse sevinirim teşekkürler
Bulabilirsen RU kullanabilirsin fakat ben ne ru ne de minox tavsiye etmem. Tedaviye uzun süreli olarak bakmak lazım yani 1-2 sene kullanır sonra bırakır atarım kafasında oluyor çoğu insan ve sonu hüsran.
Ben ömür boyu bu ilaçları kullanır mıyım diye düşünerek başlamak gerekiyor sonuçta hem zaman hem maddiyat isteyen bir tedavi.
Benim tavsiye ettiğim tedavi fin/dut PRP- Dutlu Mezoterapi ve saç lazeri.
  • Yaşınız 22

yaşlıbirkızılderili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2024, 16:22:50 »
Bulabilirsen RU kullanabilirsin fakat ben ne ru ne de minox tavsiye etmem. Tedaviye uzun süreli olarak bakmak lazım yani 1-2 sene kullanır sonra bırakır atarım kafasında oluyor çoğu insan ve sonu hüsran.
Ben ömür boyu bu ilaçları kullanır mıyım diye düşünerek başlamak gerekiyor sonuçta hem zaman hem maddiyat isteyen bir tedavi.
Benim tavsiye ettiğim tedavi fin/dut PRP- Dutlu Mezoterapi ve saç lazeri.

Hocam bu önerdiklerinizin maliyeti nasıldır ve her zaman yaptırılmalı mı

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2024, 17:49:26 »

Prp ile saç lazeri saçın durumuna bağlı olarak 4-8 seans arasında yapılıyor daha sonra ise 6 ayda 1 defa düzenli olarak yaptırmak gerekiyor bu sayede dökülmeyi önleyen çok kişi var. Ama bunlardan en etkilisi dutasteridli mezoterapi. Çok fazla yer yapmıyor yapan yerleri hangi şehirde yaşıyorsan bulman lazım.
  • Yaşınız 22

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2024, 17:49:51 »

Bu arada finasterid veya dutasterid kullanıyor musun? Eğer istersen saçının fotoğrafını atarsan daha detaylı yardımcı olabilirim.
  • Yaşınız 22

Muzan Kibutsuji

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
    • Saç Forum
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2024, 00:46:12 »
ara vere vere kullanın bence

Facebook Twitter Instagram