Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi finasteride  (Okunma sayısı 160 defa)

Daimaİyiye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi öncesi finasteride
« : 02 Mayıs 2024, 22:49:28 »
Bir ay sonrasında saç ektirmeyi düşünüyorum, forumda takip ettiğim kadarıyla ekime kadar 6 ay müddet finasteride kullanılması öneriliyor. Bir aylık kullanım süresi çok mu yetersiz olur, ya da etkisi olur mu?
Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olurlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler ve herkese fırça gibi saçlar diliyorum :)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi öncesi finasteride
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2024, 22:55:07 »
saçların ne durumda onu görmek lazım .her durumda finasterid kullanılmaz ve ayrıca finasterdin ekilen saç üzerinde önemli bir etkisi yok .finasteridi var olan saçların aga etkisinden çıkarak dökülmelerinin önü kesilmesi için kullanılır .finasterid var olan saçları güçlendirmez ve yeni saç çıkarmaz.yalnız minox ile beraber kullanılırsa var olan saçları güçlendireblir.

Daimaİyiye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2024, 22:57:24 »
Finasteride kullanarak donörü güçlendirme tabiri çok geçiyo bu emin misiniz

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2024, 22:59:32 »
Finasteride kullanarak donörü güçlendirme tabiri çok geçiyo bu emin misiniz

telojen fazdaki saçı ekip sonrasında kaybetmemek için böyle bir öneride bulunuyorlar fakat bunun işe yaraması için çok uzun yıllar finasterid kullanman gerekir.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2024, 02:54:24 »
telojen fazdaki saçı ekip sonrasında kaybetmemek için böyle bir öneride bulunuyorlar fakat bunun işe yaraması için çok uzun yıllar finasterid kullanman gerekir.

Tamamen katılıyorum çok doğru tespit.

Facebook Twitter Instagram