Gönderen Konu: Saç ekimi hakkında  (Okunma sayısı 141 defa)

yeahrigt

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi hakkında
« : 01 Mayıs 2024, 17:53:02 »
Selam arkadaşlar.

Yıllardır şakaklarımdaki açıklıktan dolayı muzdaribim, ama artık çok fazla seyrelmeyede başladı saçım. Önceden saçımın gür olması sebebiyle pek sorun etmiyordum artık maalesef öyle bir durumda yok. 5 aydır her gün proscar 1/4 olarak alıyorum. Yanında bir de xpecia günde 2 kere. Fakat gelişim var mı emin değilim. Ne zaman etki gösterir veya gösterir mi onu da bilmiyorum saçım gürleşse ekime yine gerek duymayacağım ama artık paikolojimi bozacak raddeye geldi azıcık rüzgarlı havada saç baş dağılıyor gün içinde yağlanıp sönüyor falan ciddi anlamda psikolojim bozulmuş durumda çevremdekilere göre hiçbir şeyim olmasa sa hepinizin bileceği gibi yalnız kendimiz fark ederiz. Önceden saçımı Ortadan ikiye ayırırdım sırıtmazdı yana yatırırdım yine aynı şekillde şimdi sadece yana yatırabiliyorum ona rağmen saç derim gözüküyor yıllara göre sıralama yapıp fotoğrafları yükleyeceğim ilk baştaki fotoğraf 6-7 yıl öncesine ait en sonda eklediklerim ise bu seneye

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi hakkında
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2024, 00:10:50 »
Saç ekimi yaptıra bilirsin ama zor  bir ekim. çok estetik bir saç ekimi gerekli
Keş kafaya saç ekmek saçlı bir kafaya saç ekmekten daha kolaydır.

Ön çizgi tasarımı , doğru saç yönleri var olansaçlara uyumlu geçişler ve sıklık.

İyi merkez seçmelisin
Global Moderator

yeahrigt

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi hakkında
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2024, 20:53:07 »
Saç ekimi yaptıra bilirsin ama zor  bir ekim. çok estetik bir saç ekimi gerekli
Keş kafaya saç ekmek saçlı bir kafaya saç ekmekten daha kolaydır.

Ön çizgi tasarımı , doğru saç yönleri var olansaçlara uyumlu geçişler ve sıklık.

Hocam peki Finasteridin gürleşmede etkisi var mı ve uzun süre kullanmada sakınca var mı genelde olan saçı koruması için öneriliyor biliyorum ama saçım gürleşse ekime gerek duymayacağım zaten bunun için bir öneriniz car mı

İyi merkez seçmelisin

Facebook Twitter Instagram