Gönderen Konu: Finasterid herkeste aynı olmuyor  (Okunma sayısı 292 defa)

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid herkeste aynı olmuyor
« : 01 Mayıs 2024, 00:21:40 »
Böyle bir gerçeklik var ben 9 nisanda ilk finasterid kullanmaya basladim ilk olarak üç günde bir almayı düşünüyordum üçüncü günden sonra gün aşırı almaya basladim 24 nisandan bu yana günlük almaya basladim vites attirarak basladim son yedi gündür de günlük alıyorum 9 nisandan bu yana aralıklı da olsa devamlı aldım ve gözlemlerim son iki gündür dökülme yok şu an yastıkta sıfır dokulme var ayriyeten şu an herhangi bir yan etki de yok sizce finasterid etkisini göstermeye mi basladi yoksa bir heves mi kullanicilar yazarsa sevinirim hem Aydınlanmis olurum bu arada agresif dökülmem yoktu stabil yas da 36

Lauri

• Hero Member
Ynt: Finasterid herkeste aynı olmuyor
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2024, 20:13:55 »
Dostum 15 gün, ilacın kanda belli bir düzeye gelmesi için yeterli bir süre. Haaa saç foliküllerine kadar faydası ulaşır mı bilemiyorum ama olabilir gibi geliyor.

Mesela ben ne zaman bu tip ilaca geçiş ypsam 1 hafta 10 gün içinde yanetki görüyorum. İlacın etkisine başladığını çok net hissediyorum.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2024, 15:30:09 »
Dostum 15 gün, ilacın kanda belli bir düzeye gelmesi için yeterli bir süre. Haaa saç foliküllerine kadar faydası ulaşır mı bilemiyorum ama olabilir gibi geliyor.

Mesela ben ne zaman bu tip ilaca geçiş ypsam 1 hafta 10 gün içinde yanetki görüyorum. İlacın etkisine başladığını çok net hissediyorum.

Hocam hir bir şey soracam bircok insan finasterid arti minoxsil kullanıyor ben sadece finasterid kullanıyorum su an minoxsil kullanmadan bu sürece devam etmeli miyim bunun yan etkisi de bırakınca hızlı dökülme yapması diye biliyorum getirsinden çok götürüsü varmış su anlik dökülme azaldı gibi ne yapmam lazım bir sunu soracam ben buranın algoritmasınî çozemedim direkt mesaj yok mu burada eksi sözlükteki gibi mesela bir de bir üyenin hesabına girince yazılarını nerden görebilirim kolay bir tarafı var mı hesaba girince boş bir sayfa çıkıyo
  • Yaşınız 36

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2024, 20:25:17 »

Hocam hir bir şey soracam bircok insan finasterid arti minoxsil kullanıyor ben sadece finasterid kullanıyorum su an minoxsil kullanmadan bu sürece devam etmeli miyim bunun yan etkisi de bırakınca hızlı dökülme yapması diye biliyorum getirsinden çok götürüsü varmış su anlik dökülme azaldı gibi ne yapmam lazım bir sunu soracam ben buranın algoritmasınî çozemedim direkt mesaj yok mu burada eksi sözlükteki gibi mesela bir de bir üyenin hesabına girince yazılarını nerden görebilirim kolay bir tarafı var mı hesaba girince boş bir sayfa çıkıyo

Dostum minoxil ile elbet daha iyi etki almak olası. Mesela ben baya kelleşen birisiyim mecburen kullanıyorum. Ama sen belki benim kadar vahim durumda değilsindir. Durumu görmeden bir yorum yapmam doğru değil. Belki de gereksiz evhamlı birisindir.

Evet minoxil düzenli kullanım ister. Kullan bırak yapınca çık can sıkar. İhtiyacın olup olmadığına sen karar ver.

Birisine kişisel ileti göndermek için ilgili kişininin ismine tıklayıp kişi sayfasında solda kişisel ileti gönder var. Özel mesaj buradan gönderilir. Eğer o kişinin yazdığı yazııları görmek istiyorsan, iletileri göster e tıklaman gerekiyor.

Facebook Twitter Instagram