Gönderen Konu: Murat Mantı iptal ettiği saç ekim işleminin ücretini iade etmedi  (Okunma sayısı 1103 defa)

Sunart

• Yeni üye
  • *
Merhaba Korayy,
Öncelikle ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.
Son 3 haftadır tekrar iletişime geçtik ama hala oyalıyor ve bugün yine telefonlarıma çıkmadı.
Bu kadar zaman sabırla ödemesini bekledim ama nafile, artık hukuki süreç başlatacağım.
Siz de ekşi sözlükte yayınlayabilirseniz memnun olurum. İnsanlar böyle çirkinliklere karşı dikkatli olsunlar.

Alper Tezcan

• Full Member
Hocam kötü bir durum yaşamışsınız geçmiş olsun paranızı yakında alırsınız bence ama şunu da söyliyim bir yandan da iyi olmuş belki de bu forumu kesfetmeni sağladı bu durum saçlarını böyle bir merkeze emanet etmemene de sebep oldu ben yerinde olsam önce sevinir sonra para mı almak için elimden geleni yapardım
  • Ekim Tarihi: 02.07.2024
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Finasterid + biotin + d vitamini

Sunart

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim, ben de aynı kanaatteyim, olanda hayır vardır; belki ekim ve sonrası süreçte yaşayabileceğim olumsuzluklardan korundum.
O para illaki bana gelecek de böyle davranmakla kendini rezil edecek.
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2024, 22:48:58 Gönderen: Sunart »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
geçer yakında merak etme :))  iletişime

şimdi hem saç ekiminde başarılı biri değil bence kişisel düşüncem bu altını çizeyim..

ee hem de insanların parasının üstüne yatan bir kişi idda doğruysa...

kim tercih eder bu konuyu gören

bu adama saç ektirecek kişiler aptal mı hiç mi yazmayacak googleye ?

çok değil saç ektirecek kişi bu konuya ulaşıp okuduğunda o zaman

ciddiye alınır paranıda alırsın bu konuyu silme karşılığında...

o zaman da biz bu konuyu silermiyiz bilemem ne kadar geç o kadar zor
Global Moderator

Sunart

• Yeni üye
  • *
Hintell,
İddiamın gerçekliği hk dekont ve yazışmalar ve de şahitlerim var. Hukuki süreç nedeniyle buradan paylaşamıyorum.
Kendisini de uyardım. Şahsi bir meselem olamaz, sadece her dürüst ve tutarlı iş insanı gibi, kendi iptal ettiği işlemin ücretini iade etmesini bekliyorum. Kaldı ki sektörde, müşterinin iptal ettiği işlem ücreti iade ediliyor. Ama 5 ay oldu hala oyalıyor, artık yeter.
Hukuki süreç başlatıyorum.

korayy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Paylaştım hocam. https://eksisozluk.com/entry/166493986

Sağolsunlar desteklerini esirgemedi sözlüktekiler. Gündem oldu şu anda.

« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2024, 11:59:25 Gönderen: korayy »

xbat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
inanılmaz ya , iyi kurtulmuşsun abi bu tarz bi adamdan böyle ciddi bir operasyon geçirmekten.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Paylaştım hocam. https://eksisozluk.com/entry/166493986

Sağolsunlar desteklerini esirgemedi sözlüktekiler. Gündem oldu şu anda.

Buranında linkini koyarsan daha etkili olur saç forumunda yazılanları okuyan insanlar saçla ilgili insanlarda karar verirken daha etkili olur
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell,
İddiamın gerçekliği hk dekont ve yazışmalar ve de şahitlerim var. Hukuki süreç nedeniyle buradan paylaşamıyorum.
Kendisini de uyardım. Şahsi bir meselem olamaz, sadece her dürüst ve tutarlı iş insanı gibi, kendi iptal ettiği işlemin ücretini iade etmesini bekliyorum. Kaldı ki sektörde, müşterinin iptal ettiği işlem ücreti iade ediliyor. Ama 5 ay oldu hala oyalıyor, artık yeter.
Hukuki süreç başlatıyorum.

İddanın gerçek olup olmadığını tartışmıyorum malum sonuç olarak tek taraflı dinleyince sorun çıkmaması açısından bu şekilde idda eden doğru söylüyorsa gibi yazıyoruz:)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram