Gönderen Konu: Bu Kafa Toparlar Mı, Ankara İçin Tavsiye İstiyorum Lütfen  (Okunma sayısı 331 defa)

KeLegacy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi yaptırma arefesindeyim, fiyatlar bir hayli yüksek, haliyle doğru karar vermek lazım:) tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer.

Alper1

• Sr. Member
Saçların kalın görünüyor ve donör bölgende aynı şekilde çok iyi bu senin için büyük şans ekimin muhtemelen güzel geçecektir. Fakat tek ekimde bütün alan kapanmayabilir muhtemelen 2 ekim gerçekleştirmeniz gerecektir diye düşünüyorum.
Tabi ekim için bütçede önemli eğer bütçe sıkıntınız yoksa Koray Aydın bu işin en iyilerinden fakat biraz daha fiyat olarak uygun bir yer tercih etmek isterseniz de asuman hair'ı önerebilirim.
  • Yaşınız 22

KeLegacy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum için teşekkürler, dediğiniz yerler Ankara'da ise not alacağım. Bir yer ile görüştüm şimdilik, ismini vermeyim tek Seans 6 bin greft öngörüyorum dedi ve 80 bin fiyat verdi.İki ekim çok ağır gelir :(

Alper1

• Sr. Member
Yorum için teşekkürler, dediğiniz yerler Ankara'da ise not alacağım. Bir yer ile görüştüm şimdilik, ismini vermeyim tek Seans 6 bin greft öngörüyorum dedi ve 80 bin fiyat verdi.İki ekim çok ağır gelir :(
Aslında büyük alanlar için çift ekim yaptırmak çok daha risksiz ve güzel sonuçlar veriyor. Tek seferde kapatmaya çalışılan büyük alanlar kafa derisinde nekroza yol açabiliyor ve nekrozun büyüklüğü fazlaysa ekim biraz başarısızlığa uğruyor. Forumda ekim yaptıran kişilerinde konularını incelerseniz daha detaylı bilgiler var ve maalesef bu durumdan muzdarip olanlarda var. Bulduğunuz yeri aslında forumda paylaşırsanız hem orada ekim yaptırmış olanlar varsa veya tavsiye etmeyen kişiler varsa size yol gösterebilir çünkü ekim işi maalesef donör bölgeye bağlı eğer kötü bir yer donör bölgenizi heba ederse pek iyi olmaz.
  • Yaşınız 22

Yamato Ishida

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ankara için Bekir Bek ismini forumda araştırın, çok başarılı ekimleri var
  • Ekim Tarihi: 23.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Topikal Finasteride ve Minoksidil

KeLegacy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Aslında büyük alanlar için çift ekim yaptırmak çok daha risksiz ve güzel sonuçlar veriyor. Tek seferde kapatmaya çalışılan büyük alanlar kafa derisinde nekroza yol açabiliyor ve nekrozun büyüklüğü fazlaysa ekim biraz başarısızlığa uğruyor. Forumda ekim yaptıran kişilerinde konularını incelerseniz daha detaylı bilgiler var ve maalesef bu durumdan muzdarip olanlarda var. Bulduğunuz yeri aslında forumda paylaşırsanız hem orada ekim yaptırmış olanlar varsa veya tavsiye etmeyen kişiler varsa size yol gösterebilir çünkü ekim işi maalesef donör bölgeye bağlı eğer kötü bir yer donör bölgenizi heba ederse pek iyi olmaz.
Teşekkür ederim bilgi için, rakam da teleffuz edince yeri soylemeyim dedim:) bir iki yer daha var forumda tavsiye edilen, onlarla da görüşüp buraya yazacağım
Ankara için Bekir Bek ismini forumda araştırın, çok başarılı ekimleri var
İsmi ilk kez duyuyorum araştırayım teşekkürler

karaprens

• Jr. Member
  • **
Ynt: Bu Kafa Toparlar Mı, Ankara İçin Tavsiye İstiyorum Lütfen
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2024, 17:04:55 »
Ankarada zaten iki ekimci var.
1-Şahin çelik
2-Bekir bek
Fiyat olarak hangisi uygunsa ona gidebilirsin.
Para problem değilse Muttalip hocayı tercih edebilirsin.

KeLegacy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2024, 17:26:18 »
Şahin bey ile görüştüm, kan ve vitamin tahlilleri istedi, onları yaptırıp tekrar görüşeceğim, Bekir bek ile ilgili henüz bir araştırma yapmadım, tahliller ile birlikte onunla da bir görüşme yapacağım, teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Mayıs 2024, 20:30:43 »
 finasteridle güçlendirip ektirsen daha mantıklı olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

KeLegacy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Mayıs 2024, 20:32:33 »
finasteridle güçlendirip ektirsen daha mantıklı olur
Kime yazdırılabilir bu ilaç, yoksa yazdırılmadan mi ediniliyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 06 Mayıs 2024, 22:17:14 »
 yazdırmadan.siteyi arastır finasterid diye.aklına yatarsa kullanırsan faydasını gorursun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

KeLegacy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2024, 22:29:09 »
yazdırmadan.siteyi arastır finasterid diye.aklına yatarsa kullanırsan faydasını gorursun
Ne olduğunu ve yan etkilerini biliyorum, yazdırılip yazdırılmadigi bilgisine hiç denk gelmemiştim o yüzden sordum, ekimi yapacak hoca ile konuyu görüşücem

Facebook Twitter Instagram