Gönderen Konu: Saç Ekimi için öneri lazım lütfen yardımcı olun :)  (Okunma sayısı 167 defa)

BK_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba değerli forum üyeleri, 26 yaşındayım. Uzun süredir saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum son zamanlarda beni çok fazla rahatsız etmeye başladı durum ve artık ektirmeye tamamen karar verdim. Gaziantepte yaşıyorum ama ekimi kim iyi yapıyorsa o şehirde olmaya hazırım çünkü gaziantepteki saç ekim yapan yerler hakkında baya soru işaretlerim var. İstanbul ya da ankarada başarılı ve önerebileceğiniz doktorlar kimler? Bütçe olarak 35-45 civarı bir bütçem var ancak biraz daha zorlayabilirim.

Thor1408

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç Ekimi için öneri lazım lütfen yardımcı olun :)
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2024, 14:16:17 »
Bence en zor süreç Ekim merkezini belirlemek. O kadar kafa karışıyor ki. Saç ekim sonuçlarından, Ekim yaptıran arkadaşların fotolarını inceleyip bence karar verebilirsiniz. Benim forumda incelediğim kadarıyla , benim Ekim yaptırdım Serkan Aygın, medeks, Asuman hair ve asmed İstanbul’da en başarılı yerler siye yorumluyorum. İzmir’de de bir merkez vardı onda da oldukça güzel sonuçlar alınmıştı. Ben fin vb şeyler kullanmaya karşıyım, saç için vücut dengesini bozmayı mantıklı bulmuyorum ama kullanan arkadaşlarda çok güzel faydalar alıyorlar . Fin kullanımında zorunlu tutmayan Ekim merkezlerini iyi araştırmak lazım. Çünkü fin kullanarak zaten başarısız olma şansı sıfıra yakın gibi yorumladım. Çok hakim değilim amatörce araştırmalar sonucu yazıyorum, bu konuda öğretmenlik yapacak bilgi birikimim yok yanlış anlaşılmasın.
Ekim Tarihi: 26.02.2024
Ekim Merkezi DOKU CLINIC SERKAN AYGIN
Greft Miktarı 4600
Yaşınız 34
Medikal Tedavi MD BİO ŞAMPUAN, MD BİO SERUM (günde 2 kere 5/6 fıs) , MD GF FOOD SUPPLAMENT (günde 2 tane)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34658.0

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2024, 16:56:25 »
ekimle iyi bir yerde güzel sonuç alabileceğin bir durumun var bunun için 35,40 bütçede sanırım ahmet tosun var iyi olarak sayabileceğim ama ben olsam bütçeyi biraz daha zorlar asuman haire giderdim.

BK_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2024, 00:29:44 »
ekimle iyi bir yerde güzel sonuç alabileceğin bir durumun var bunun için 35,40 bütçede sanırım ahmet tosun var iyi olarak sayabileceğim ama ben olsam bütçeyi biraz daha zorlar asuman haire giderdim.
Asuman hair ile görüştüm 70 dedi medeks 45 dedi evet asuman daha iyi ama 1.5 katı fiyat o yüzden asumanı çok düşünmüyorum yani

BK_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2024, 00:34:15 »
Bence en zor süreç Ekim merkezini belirlemek. O kadar kafa karışıyor ki. Saç ekim sonuçlarından, Ekim yaptıran arkadaşların fotolarını inceleyip bence karar verebilirsiniz. Benim forumda incelediğim kadarıyla , benim Ekim yaptırdım Serkan Aygın, medeks, Asuman hair ve asmed İstanbul’da en başarılı yerler siye yorumluyorum. İzmir’de de bir merkez vardı onda da oldukça güzel sonuçlar alınmıştı. Ben fin vb şeyler kullanmaya karşıyım, saç için vücut dengesini bozmayı mantıklı bulmuyorum ama kullanan arkadaşlarda çok güzel faydalar alıyorlar . Fin kullanımında zorunlu tutmayan Ekim merkezlerini iyi araştırmak lazım. Çünkü fin kullanarak zaten başarısız olma şansı sıfıra yakın gibi yorumladım. Çok hakim değilim amatörce araştırmalar sonucu yazıyorum, bu konuda öğretmenlik yapacak bilgi birikimim yok yanlış anlaşılmasın.
Finasterid kullanmayı bende düşünmüyorum ama çoğu merkez kullanmayı öneriyor sanırım. Yani her merkezin başarılı ve kötü sonuçları var tabi ama saydıkların gerçekten en başarılı yerler ama bütçeme uygun olan sadece medeks maalesef :/

Facebook Twitter Instagram