Gönderen Konu: Sizce bu saça ne yapmalıyım ?  (Okunma sayısı 198 defa)

Saymın

• Yeni üye
  • *
Sizce bu saça ne yapmalıyım ?
« : 27 Nisan 2024, 18:33:30 »
Arkadaşlar 3 günde bir dut (bazen 2 günde bir)ve her gün sabah akşam minox kullanıyorum. Yaklaşık bir  buçuk yıldır böyle. Bazen tamamen dutu minoxu bıraktığım dönemler oldu. artık maddi manevi yoruldum. Saçım bundan önce daha kötüydü. Yaşım 25 ekim düşünüyorum ama gerek yaştan gerekse asıl açıklığın vertex bölgesinde olmasından dolayı biraz ümitsiizim sizin öneri ve görüşleriniz neler yardımcıı olursanız sevinirim

Saymın

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce bu saça ne yapmalıyım ?
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2024, 18:34:19 »
Arkadaşlar 3 günde bir dut (bazen 2 günde bir)ve her gün sabah akşam minox kullanıyorum. Yaklaşık bir  buçuk yıldır böyle. Bazen tamamen dutu minoxu bıraktığım dönemler oldu. artık maddi manevi yoruldum. Saçım bundan önce daha kötüydü. Yaşım 25 ekim düşünüyorum ama gerek yaştan gerekse asıl açıklığın vertex bölgesinde olmasından dolayı biraz ümitsiizim sizin öneri ve görüşleriniz neler yardımcıı olursanız sevinirim

Bu da donör bölgem
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2024, 05:08:11 Gönderen: Saymın »

Saymın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2024, 18:40:49 »
Arkadaşlar 3 günde bir dut (bazen 2 günde bir)ve her gün sabah akşam minox kullanıyorum. Ve de 1 ay ara vermekle beraber her gün biotin.Yaklaşık bir  buçuk yıldır böyle. Bazen tamamen dutu minoxu bıraktığım dönemler oldu. artık maddi manevi yoruldum. Saçım bundan önce daha kötüydü. Yaşım 25 ekim düşünüyorum ama gerek yaştan gerekse asıl açıklığın vertex bölgesinde olmasından dolayı biraz ümitsiizim sizin öneri ve görüşleriniz neler yardımcıı olursanız sevinirim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2024, 22:10:35 »
 gunluk finasterid dermoller ve masajla devam et.sonra karar verirsin.minoxu bırakcaksan azaltarak bırak.one tepeye ekilir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2024, 22:41:09 »
Dutasterid veya finasteride devam et çünkü dökülme tipin agresif ve diffuse dökülmeye sahip gözüküyorsun. Forumda insanların önerdiği ekim merkezleriyle görüş ve ekim yaptır çünkü artık bu saç için minoksidil kullanman gereksiz olur.
  • Yaşınız 22

Saymın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Nisan 2024, 22:45:57 »
Dutasterid veya finasteride devam et çünkü dökülme tipin agresif ve diffuse dökülmeye sahip gözüküyorsun. Forumda insanların önerdiği ekim merkezleriyle görüş ve ekim yaptır çünkü artık bu saç için minoksidil kullanman gereksiz olur.

Hocam difusse derken ilerde yan donör bölgeminde dökülebileceğini mi söylüyorsun

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 27 Nisan 2024, 23:11:03 »
Hocam difusse derken ilerde yan donör bölgeminde dökülebileceğini mi söylüyorsun
Diffuse dökülmenin çeşitleri var hocam bazen sadece tepe kısmı genel olarak seyreliyor ki bu sizin dökülmenizin aynısı bazende bütün kafa derisinde saç döken diffuse tipi (DUPA) var fakat sizin dökülme şekliniz bu değil çünkü donör bölgeniz ve yan kısımlar iyi duruyor.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram