Gönderen Konu: 3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN  (Okunma sayısı 1122 defa)

Mehmet K.

• Sr. Member
3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN
« : 20 Nisan 2024, 21:15:29 »
Değerli forumdaşlar; tekrar herkese merhabalar
2020 yılı pandemi de başlayan saç ekim serüvenim devam ediyo Serkan Hocamızın yüce gönüllüğü sayesinde, 15 gün önce traşsız şekilde 2200 greft ekim yapıldı, göğüs bölgesinden de alım yapıldı fotoları ekliyorum ama ayrı bi parantez açmak istiyorum hem Serkan Hocamıza hem çalışanlarına, 4 yıldır beni hiç cevapsız bırakmayan Burcu Hanıma, Gamze Hanıma, Emirali Hocamıza ve diğer emeği geçen tüm herkese teşekkür etmek istiyorum, evet sonuç önemli çok önemli ama bazen bu yaklaşım bile insana iyi ki zamanında bu kliniği seçmişim dedirtiyo, yaptığı işin arkasında duran, o klinikten kimsenin mutsuz çıkmasını istemeyen elinden gelenin fazlasını yapan Serkan Hocamıza tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum, buraya yeni üye olan ekim araştırması yapan arkadaşlara da söylemek istediğim bu şekilde çalışan elinden gelenin fazlasını yapan Serkan Hocamıza mutlaka gidin, süreç sonunda sizi o klinikten mutsuz çıkartmıycaktır emin olun

Mehmet K.

• Sr. Member
Ynt: 3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2024, 21:17:18 »
Devamı

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2024, 21:18:35 »
Devamı

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2024, 21:21:05 »
Arkadaşlar ilk 2 ekimi buraya nasıl etiketliyceğimi bulamadım şuan, isteyen profilden konulardan bakabilir, bu ekimi aslında 1.5 yıl önce planlamıştık ama ben yaptığım işten dolayı bi türlü vakit bulup gidemedim izin ayarlayamadım daha doğrusu bu durumu anlattım ve mağdur olmamam için traşsız şekilde yapıldı operasyon, ay ay fotoğraf atıcam takip etmek isteyenler için herkes istediği saçlara kavuşur umarım...

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2024, 14:49:44 »
Arkadaşlar ilk 2 ekimi buraya nasıl etiketliyceğimi bulamadım şuan, isteyen profilden konulardan bakabilir, bu ekimi aslında 1.5 yıl önce planlamıştık ama ben yaptığım işten dolayı bi türlü vakit bulup gidemedim izin ayarlayamadım daha doğrusu bu durumu anlattım ve mağdur olmamam için traşsız şekilde yapıldı operasyon, ay ay fotoğraf atıcam takip etmek isteyenler için herkes istediği saçlara kavuşur umarım...
Hata yapmissin. Bı bok olmaz ordan. Goreceksin

karaprens

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2024, 08:55:30 »
dostum kliniği övmüşsün de zaten neden 3 ekim ? Bu açıklığı tekte halleden yerler var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2024, 10:18:31 »
Tepe çok açık tamamen kapanmaz ama daha iyi bir görüntü olur hocam malum çok zor bölge hayırlı olsun
Global Moderator

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2024, 19:38:40 »
dostum kliniği övmüşsün de zaten neden 3 ekim ? Bu açıklığı tekte halleden yerler var
Sen tekte halleden yerlere git o zaman dostum

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2024, 19:42:05 »
Tepe çok açık tamamen kapanmaz ama daha iyi bir görüntü olur hocam malum çok zor bölge hayırlı olsun
Tepeden bi ümidim kalmadı artık zaten hintell o tepenin muttalip keserin az açıklık ekimleri dışında tamamen kapandığını görmedim, son yaptırdığım Ekim traşsız Ekim oldu şuan 135.gün kıpırdanmaya başlamasını bekliyorum artık inşallah iyi olur

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2024, 21:36:03 »
Bu Serkan ayginda revize gördüğüm kadar hicbi merkezde görmedim artık başlıklar bile 3. revize diye
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2024, 23:29:45 »
Sakalın tamamını ektirseydiniz keşke
AI GEM

VanHelsing

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Ağustos 2024, 18:33:20 »
4. revize ne zaman ?

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 21 Ağustos 2024, 18:38:09 »
4. revize ne zaman ?
Okuduğunu anla ilk önce sonra dalga geçmeye çalış avel orda parantez içinde revize yazmışım dimi ? 3.revize yazmamışım ki 4. Ne zaman diye soruyorsun
Bok atmayı bile beceremiyosunuz 1 ay olmuş foruma üye olalı ne konun var ne başka bişeyin kim tuttu seni kimin trolü olarak görev yapıyosun?

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 21 Ağustos 2024, 18:39:53 »
Bu Serkan ayginda revize gördüğüm kadar hicbi merkezde görmedim artık başlıklar bile 3. revize diye
Bi bitmediniz be kardeşim 😂 yav herkesin saç kalınlığı yapısı yediği içtiği aynı olabilir mi ? Sonuç da aynı olamaz bunu niye anlamamakta ısrar ediyorsunuz? Ben ektim çıktı zaten ücret iadesi de yapmıyorum revize edip düzeltmeye de çalışmıyorum diyen yerlere mi gidelim ne istiyorsunuz siz ben anlamadım

VanHelsing

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Ağustos 2024, 18:54:13 »
Okuduğunu anla ilk önce sonra dalga geçmeye çalış avel orda parantez içinde revize yazmışım dimi ? 3.revize yazmamışım ki 4. Ne zaman diye soruyorsun
Bok atmayı bile beceremiyosunuz 1 ay olmuş foruma üye olalı ne konun var ne başka bişeyin kim tuttu seni kimin trolü olarak görev yapıyosun?
ben sizin hakkınızı savunuyorum. yoksa banane istediğin kadar revize yaptır.

Facebook Twitter Instagram