Gönderen Konu: 3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN  (Okunma sayısı 1115 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 3.EKİM ( REVİZE) DR.SERKAN AYGIN
« Yanıtla #16 : 21 Ağustos 2024, 19:36:40 »
Bi bitmediniz be kardeşim 😂 yav herkesin saç kalınlığı yapısı yediği içtiği aynı olabilir mi ? Sonuç da aynı olamaz bunu niye anlamamakta ısrar ediyorsunuz? Ben ektim çıktı zaten ücret iadesi de yapmıyorum revize edip düzeltmeye de çalışmıyorum diyen yerlere mi gidelim ne istiyorsunuz siz ben anlamadım
Revize diyince aklıma ilk Serkan Aygin geliyor okadar çok revize ekimini gördümki sayamam revizeci doktora çıktı adı artik umarım senin saçların güzel olur
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 21 Ağustos 2024, 19:57:09 »
Revize diyince aklıma ilk Serkan Aygin geliyor okadar çok revize ekimini gördümki sayamam revizeci doktora çıktı adı artik umarım senin saçların güzel olur
Bizim ülkemizin insanı gerçekten tuhaf bi hal almaya başladı revize olan ekimleri inceliyorum, kendi ekimim dahil kendi saçlarımızdan kayıp yaşayan hastalar ile dolu ne yapsın adam dökülücek saça kim mani olabilir ki ? Ben ektim çıkış oranını yakaladım başının çaresine bak dese hastalara bu sefer de dolandırıcı doktora çıkar ismi dimi ? Bak isim takmak bu kadar kolay işte, kaç tane konu okudum bu forumda parasını almaya çalışan ekimini yapan doktorla burda küfürleşeni bile gördüm, kişinin kendi saçından kayıp yaşaması bile Serkan Hocanın suçu olarak lanse ediliyor burda adam revize yaptırmış 6.ayda foto atıyor saçlar 10 numara ama süreç sonunda 1 yılı doldurduğunda revize ettiler çıkmadı saçlarım diye isyan ediyor burda ee kardeşim 6 ay önce attın sen foto mutluyum dedin saçlar güzel görünüyo dedik şimdi 6 ayda senin kendi saçlarından yaşadığın kayıbın suçlusu neden doktor oluyo onu anlamıyorum?????

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 21 Ağustos 2024, 20:38:19 »
Kardeşim seninle dalga gecmiyorlar boşuna atar yapma millete. Bu kadar kötü yapılan başka revize yoktur forumda daha yenisin bol bol konu oku buralarda.
Umarım istediğin gibi olur saçların bende revize yaptiracaktim bu doktoru kara listeye aldim
  • Yaşınız 34

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 21 Ağustos 2024, 20:41:45 »
Kardeşim seninle dalga gecmiyorlar boşuna atar yapma millete. Bu kadar kötü yapılan başka revize yoktur forumda daha yenisin bol bol konu oku buralarda.
Umarım istediğin gibi olur saçların bende revize yaptiracaktim bu doktoru kara listeye aldim
Daha yenimiyim? 😂 4 yıldır bu forumdayım ben yeni denmicek kadar konu okudum takip ettim sen kafanı yorma, aynı yorumları senin konuna yaptıklarında atar yapmazsın uslu uslu oturursun

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 21 Ağustos 2024, 20:43:50 »
Şimdi baktım da serkan aygın ile ilgili konu bile açmamışsın başka bi yerde Ekim yaptırmışsın sen neyin revizesini yaptırıcaktın da vazgeçip kara listeye aldın ?

VanHelsing

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 22 Ağustos 2024, 00:01:38 »
Hak böyle savunulmaz 1
Ben kendi hakkımı kendim savunurum 2
Bu forumda kalmak istiyosan sosyal medyada ki postların altına yazdığın yorumlardan yazma bu da 3
yeni hesap açmak 5 dk sen bunlara takılma :)
saç işi zaten stresli iş bizde istiyoruz ki sonucun güzel olsun ama kalkıpta 2 revize yapan adamı övme yani.

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 22 Ağustos 2024, 00:12:58 »
Daha yenimiyim? 😂 4 yıldır bu forumdayım ben yeni denmicek kadar konu okudum takip ettim sen kafanı yorma, aynı yorumları senin konuna yaptıklarında atar yapmazsın uslu uslu oturursun

Ukala ukala cevap verme az da olsa beynini kullan ufaklık
Bu forumda iyide olsa kötüde olsa yorum yapılır madem yorumlara sert çıkış yapacaksın o zaman konu acmayacaksin
Senden başka beğenen yok bu revizeyi adam gibi yapılmamış herkes aynı fikirde.
Revize yapılan birçok Ekim var sitede git bak bakayım onlara kendinle kıyaslama yap
Baştan salma revize olmuş ama sen yinede mennunsan o senin sorunun
Bu tür konuslar acilsinda bizde bilemem kim kaliteli kalitesiz
  • Yaşınız 34

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 22 Ağustos 2024, 00:46:08 »
Ukala ukala cevap verme az da olsa beynini kullan ufaklık
Bu forumda iyide olsa kötüde olsa yorum yapılır madem yorumlara sert çıkış yapacaksın o zaman konu acmayacaksin
Senden başka beğenen yok bu revizeyi adam gibi yapılmamış herkes aynı fikirde.
Revize yapılan birçok Ekim var sitede git bak bakayım onlara kendinle kıyaslama yap
Baştan salma revize olmuş ama sen yinede mennunsan o senin sorunun
Bu tür konuslar acilsinda bizde bilemem kim kaliteli kalitesiz
Uslu uslu otur çocuğum yaramazlık yapma ağzına biber sürerim

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 22 Ağustos 2024, 00:47:33 »
yeni hesap açmak 5 dk sen bunlara takılma :)
saç işi zaten stresli iş bizde istiyoruz ki sonucun güzel olsun ama kalkıpta 2 revize yapan adamı övme yani.
Ahahajakakalakajsn yeni hesap açıp trollük yaptığını da kendi ağzın ile söyledin ya benim bişey yazmama gerek kalmadı, sana tek revize yapsınlar kafan rahat olur hem oldu mu ?

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 22 Ağustos 2024, 00:49:34 »
Daha olmuş 4 ay burda sonuç çıkmış gibi bok atıp duruyorsunuz beyniniz yok fikriniz var

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 22 Ağustos 2024, 01:01:53 »
Bu ufak ufak görünen saç telleri  12 ay sonunda kalınlaşıp güçlü saç teli görünümüne geldiğinde gelip bu konuya özür mesajı yazıcakmısınız? Saçın taranmış fön çekilmiş hali şimdi çektim sırf sizin için ezbere konuşmayı bırakıp sürecin sonucunu beklersiniz belki boş yorum yapmayı bırakırsınız

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 22 Ağustos 2024, 01:23:53 »
Uslu uslu otur çocuğum yaramazlık yapma ağzına biber sürerim
Klavye delikanlısı seni. Ergen olduğun her halinden belli aile kültürü yok mantık yok zeka yok daha fazla canımı sıkma benim sana adam gibi revize olmamış diyoruz
Sünnet olmamış çocuklar gelip burda AGALİK yapmya calisiyor
  • Yaşınız 34

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 22 Ağustos 2024, 01:29:21 »
Klavye delikanlısı seni. Ergen olduğun her halinden belli aile kültürü yok mantık yok zeka yok daha fazla canımı sıkma benim sana adam gibi revize olmamış diyoruz
Ne zaman yaladın ki benimkini sünnet olup olmadığımı yazıyosun 😂 karşı cinsten başkası ile yapmıyorum halbuki böyle şeyleri ifşamız falan mı geçti eline

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 22 Ağustos 2024, 01:31:37 »
Canın sıkılırsa nolur koçum ? Karşındaki kişinin konumunu yaşını vs bilmeden böyle konuşmalar yaparsan senin canın sıkılır uyandiriyim, sizin ailece geçmeye korktuğunuz sokaklarda geçti benim ergenliğim ama geçti diyorum bak istersen o günlere geri dönebilirim ama emin ol senin canın sıkılır

Facebook Twitter Instagram