Gönderen Konu: SAÇ EKİMİM ERKAN VURAL  (Okunma sayısı 16165 defa)

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİM ERKAN VURAL
« Yanıtla #15 : 21 Mart 2016, 15:22:16 »
Su an 11.gun. Ve Bugune kadar 2 3 kabuk haricinde pek dokulmedi ve dokulen kabuklarin icinde sac vardi.  Kabuklarla birlikte dokulen saclar 2 3 ay sonra cikarmi? Yani kokleri kafadami duruyor. Bugunde tazyikli fiskiyeyi kafama tuttum. Kabuklar yumusamis

hakan76

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2016, 21:04:11 »
100.gün

maraba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 17 Nisan 2016, 01:58:32 »
Yani inşallah iyi olur ama ben bu derece açıklığı olan kişilerin saç ektirmemesi gerektiğini düşünüyorum. Yani arkanın tamamını ekseniz bile ön taraf kapanmaz ve sahsi fikrim çok seyrek olan saçlar daha kötü duruyor kel insana göre .

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Nisan 2016, 15:36:41 »
30 ile 100 gün arasinda pek cikislar olmamis

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Nisan 2016, 22:08:48 »
Maraba bence bu dusunceni kendine sakla kimsenin moralini bozmaya hakkin yok

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Nisan 2016, 22:25:17 »
Ya kardesim körmüsün?? Cikis yok. Bos yere adami niye kandiralim???

Her seye Moral bozmamak icin iyimsermi yazalim? Neyi görürsem onu yazarim ben!

Hic sac cikmamis kafaya elinizden gelse abi yüzyilin ekimi olmus diyeceksiniz. Birazda gercekleri yazinki kimse kimseyi kandirmamis olsun.

erdeemm52

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 17 Nisan 2016, 22:31:40 »
nizz kardeş belliki saç ekimi sonrası gelişim sürecinden anladığın yok adam daha 3.5 ayında zaten çıkışlar yeni başlıyor görüntü gayet normal gözükmekte ne bekliyosunki 3.5 ayda saçların hepsinin çıkmasınımı anlamadım bence bilmeden konuşup insanların morelini bozma hardcore katılıyorum

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 17 Nisan 2016, 22:36:11 »
Anlayip anlamadigima sen karar verme bence. Yillardir yabanci forumlarda bu konulari arastirdim.

30. ve 100. gün arasinda cikis olmamis. Benim dedigim bu. Foruma yeni üye olmussun. Bence sen önce bi arastir bu konulari. Kimseyede anliyosun anlamiyosun diye terbiyesizlik yapma ilk forum iletinle.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 17 Nisan 2016, 22:37:55 »
Hayret. Tam benim yazimdan sonra üye olmussun foruma. Dakikasi dakikasina. Hayrola?

Heavenorinferno

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 18 Nisan 2016, 00:54:40 »
nizz kardeş ben de uzun yıllar saç ekimini  araştırmaktayım.Sen madem bu işten iyi anlıyorsun ya  norwood 7 bir insana yapılan operasyonda 30 ile 100 gün arasında nasıl bir gelişme bekliyorsun merak ettim. Kaldı ki adamın 3. ayında komple boş kafasında şok dökülmeyi atlatan saçlar var. Bana yurt içi veya dışı nereden bulursan artık bir adet norwood 7 ekim gösterir misin 30-100 gün arasında senin beklediğin gibi saç çıkışları olan veya bu adamdan çok daha hoş görüntüsü olan. İnsanları incitmemek için gerçekleri söylemeyelim mi diyorsun. Söylediklerin gerçek olsa söyle tabi ki ama öznel düşüncelerin kesin yargılarla belirtme bence. Ortada herhangi bir kaynak yokken.

Heavenorinferno

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 18 Nisan 2016, 01:18:51 »
Ya da sen uğraşma nizz kardeş ben buraya bir kaç adet süreci tamamlanmış norwood 7 ekliyorum. Eklediklerim 30-100. gün arası değil süreci tamamlanan insanlar! Kıyaslamayı sen yap.
http://[size=18pt][b]&&&&&&&&&[/b][/size]http://[size=18pt][b]&&&&&&&&&&[/b][/size]http://[size=18pt][b]&&&&&&&&&&[/b][/size]http://[size=18pt][b]&&&&&&&&&&[/b][/size]http://[size=18pt][b]&&&&&&&&&[/b][/size]

Bu arada ekiminiz hayırlı olsun hakan76. Moralinizi bozmayın inşAllah süreciniz güzel tamamlanacak. Pozitif olmaya bakın. Yalnız beklentiniz kesinlikle yüksek olmasın. Nedeni ise insanlar en az 2 adet ekim gerçekleştiriyorlar norwood 7 için saç sakal vücut kılı vs en az 9000-10000 greft ile ancak tatmin edici sonuçlar elde ediliyor. Bu yüzden planlamanızı lütfen iyi yapın.

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 19 Nisan 2016, 17:13:11 »
Uslubuna dikkat etmeni siddetle oneriyorum. Burda sana laf mi ettim de gelip bana boyle bi cevap veriyosun yok kor musun soyle misin boyle misin diye?
Adami kandir dedigim filan yok bende basarisizlik ile sonuclanmis ekimlere mukemmel olmus soyle boyle diyenleri yanlis buluyorum ama henuz tam olarak sonuc alamamis biri icin moral bozucu yorumlar yapmaya da gerek yok ne ise yararsiniz ki baska zaten.
Ben genelde senin gibi onume gelenle polemige girmem kimseye de hic bir yorum yapmam sadece uzun suredir fotograf yuklemeyenlerin basliklarina yaziyorum fotograf eklemeleri icin. Burada da yorum yapmak gibi bi niyetim yoktu ta ki "maraba" kullanici adli uyenin gelip burda moral bozmasini gorene kadar. Sende sazan gibi atlamissin direk o uyeden kalir yanin oldugunu sanmiyorum.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 21 Nisan 2016, 12:39:45 »
100 gün olmus ve durum 30. günden pek fazla degismemis. Gidisat olumsuz. Bunu söylememe kimse karisamaz. Insanlarin moralleri bozulursa bozulsun. Umrumda degil. Ozaman üye olmayacaklar buraya eger gercekleri kaldiramiyorlarsa. Ben gördügümü söylerim. Sanada danismam bu konuda.

Ne ise yararsiniz yazmissin. Sen kimsin ya? Daha dün üye olmussun gelmis burda adamlik ögreticek bize. Biraz yavas git.

Tekrar yaziyorum. 30. ve 100. gün arasinda pek fark yok. Gidisat yavas ilerliyo.

Morali bozulan resim paylasip bizim fikirlerimizi sormasin.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 21 Nisan 2016, 13:17:26 »
100 gün olmus ve durum 30. günden pek fazla degismemis. Gidisat olumsuz. Bunu söylememe kimse karisamaz. Insanlarin moralleri bozulursa bozulsun. Umrumda degil. Ozaman üye olmayacaklar buraya eger gercekleri kaldiramiyorlarsa. Ben gördügümü söylerim. Sanada danismam bu konuda.

Ne ise yararsiniz yazmissin. Sen kimsin ya? Daha dün üye olmussun gelmis burda adamlik ögreticek bize. Biraz yavas git.

Tekrar yaziyorum. 30. ve 100. gün arasinda pek fark yok. Gidisat yavas ilerliyo.

Morali bozulan resim paylasip bizim fikirlerimizi sormasin.

şuan için yargıya varmak erken
ilk 180 günün sonucu bu durum olsaydı burda sonucun olumsuz olduğunu herkes söylerdi
80 gün daha beklesin o zaman bir durum değerlendirmesi yapılır

kimse burda kimsenin yorumuna karışamaz ama söyle bir durum var ben saç konusunda
çok hassasım bu yorumlar bana yapılsa etkilerim üzülürüm kafaya takabilirim bu arkadaşın
da belki hassasiyeti vardır  o yüzden sonuç tam kesinleşmeden kestirip atmak doğru değil.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 21 Nisan 2016, 13:45:13 »
Haklisin hocamda benim ilk yazdigim suydu:

30. ve 100. gün arasinda pek fark yok

Hardcore denen kullanici bunu hemen moral bozucu olarak algiladi. Sadece pek fark olmadigini yazdim baska bisey degil. Elbette ekim sonucu 6 ay sonra belli olur en erken. Onu bende biliyorum.

Ama arada fark yok demem hardcore beyfendiyi niye bu kadar rahatsiz etti anlamadim.

Kimseyede hesap vermek zorunda degilim. Millet kirilmasin diyede sahte yorum yapamam.

Facebook Twitter Instagram