Gönderen Konu: Gökhan turanlioglu saç ekimi ADANA 5300 greft  (Okunma sayısı 449 defa)

Barnstable

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gökhan turanlioglu saç ekimi ADANA 5300 greft
« : 13 Nisan 2024, 14:03:11 »
Herkese saygilar

6 Nisan gunu Gökhan turanlioglu sac ekim merkezinde ekim gerceklestirdim.kapidan ilk girisimden,son adimlarimi atana kadar a-z ye butun ekip elemanlari guleryuzlu karsilayip tek tek ilgilandiler.
  Local anestezi uygulamasi haric butun islem boyu en ufak aci hissetmedim.greft alimini gulsen ve ece hanimlar yaptilar.hayatinda gordugum en titiz calisip bu esnada hastayi germeden rahatsiz etmeden dikkatlice yaptilar.

Ön cizgi ve kanal acilimini nami deger GK yapti gokhan turanlioglu beyfendi.gercekten  tutumu konusma tarzi ve tabiki en onemlisi isine duskunlugu beni gercekten etkiledi.

Ekim Islemine tekrardan gulcan ve ece hanimlar girdiler.onlara burada tekrardan Tesekkur etmek storm,allah razi olsun resmen igne ile kuyu kazmak gibi.elleri dert gormesin.

Isteginiz zaman sizin icin mola veriyorlar.kanal acimi sonrasi sizi yemege aliyorlar.onlarda cok guzeldi.

Bu ekim icin ingiltereden geldim toplamda 5300 greft sac ekildi.

Temizlik hijyen gayet cok cok iyi
Kendi acimdam memnuniyet derecem 10 numara

Kesinlikle sac ekimi yaptirmak isteyen arkadaslara siddetle tavsiye ediyorum.kardesim enistem ve kuzenim ekim ayi icin simdiden randevu aldilar .

Bu arada ucret harkulade iyi baya iyi derim
Diger ekim merkezlerinden kat kat iyi fiyati var arayip guncel bilgi alursaniz demek istedigimi anlarsiniz.
Ekim oncesi ve 6 gun sonrası resim birakiyorum .

Zaman ayirip okudugunuz icin herkese tesekkur ederim .

Herkese saygilar sevgiler

Barnstable

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Gökhan turanlioglu saç ekimi ADANA 5300 greft
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2024, 12:59:33 »
Arkadaslar saygilar sevgiler

53 gun oldu

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2024, 14:34:58 »
Hocam merhabalar başarılı bir operasyon olduğu görülüyor doğru planlanmış 👍🏻 Henüz 2 aydasınız artık şok dökülmelerinizin sonlanacağı dönem. 3.aydan itibaren de yeniden çıkışlar başlar. Süreç normal ilerliyor donör alanda sivilcelenmeler zaman zaman olabilir. Hayırlı olsun şimdiden gelişmelerinizi bekliyoruz. Bu arada herhangi bir takviye vitamin kullanıyor musunuz?

Barnstable

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2024, 15:49:18 »
Hocam saygilar

Hiç bir takviye kullanmadım kullanamıyorum hiçbir nedeni yok.alkol kullanmiyorum işim dolasiyla arada elektronik sigara kullanıyorum !!yurtdisinda yasadigim bölge deniz kenari ve sicaklik genelde 6-12 arasi bu yuzden pek terleme olayi yasamadim.gecen pazar ilk defa berbere gittim.sabah ve aksam bebek sampuani ile sacimi yikiyorum.tr de iken kantoron yagi kullanmistim donor bolgesine burda bulamadigim icin coconut yagi kullandim 2-3 hafta

Bunlar sadece benim kendi tecrübelerim dogru yada yanlis olduğunu Ağustos sonu gibi tecrube ederim diye umuyorum

Saygilar diliyorum hocam

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2024, 00:58:11 »
Elektronik sigara da ekimden sonra çok önerilmiyor bilginiz olsun azaltmak gerekir ya da fazla içmeyin diyeyim 👍🏻
Bebek şampuanı ile hem sabah hem akşam yıkamanız uzun süreli kullanımdan sonra kuruluk dolayısıyla kepeklenme yapabilir. Size tavsiyem bir gün şampuan bir gün sadece suyla yıkayın. Eğer sürekli yağlanma varsa günde bir yıkayın 👍🏻

Barnstable

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2024, 01:01:13 »
Hocam tavsiyenizi uygulamaya koyuyorum dediginizi yapiyorum.varmi baska onerileriniz !

ony92

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2024, 11:49:31 »
Forumdan edindiğim tecrübeye göre süreçte sıkıntı gözükmüyor. Yalnız saçlar ince telli ve cansız olduğu için takviye şart gibi duruyor. Süreci kaliteli hale getirmek için xpecia, finasterid, dermarolleri, minoxidil sprey vb. saçlara güç katacağını düşünüyorum. Çünkü kullananların sonuçları epey güzel gözüküyor.

Not: Dr. kontrolünde ve kan değerleriyle yapmanızı tavsiye ederim.

Barnstable

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2024, 14:46:47 »
Hocam oncelikle saygilar

Hassasiyetiniz icin tesekkur ederim.once kendi doktorumla gorusme yapip,onun tavsiyeleri ve herhangi bir yan etki olup olmadigini öğrenip ona gore haraket etmek en doğrusu.sonucta butun insanlarin ilaca tepkisi farkli farkli

Cok tesekkur ediyorum sevgiler saygılar

Barnstable

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2024, 19:57:00 »
Arkadaslar tekrardan herkese saygilar 73 gun oldu bir kac resim birakiyorum.tecrubeli arkadaslardan gidişatla ilgili yorumlarini duymak isterim.
Saygilar sevgiler

Facebook Twitter Instagram