Gönderen Konu: Capixyl - Procapil - Redensyl vs. Minoxidil  (Okunma sayısı 943 defa)

oymakus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Capixyl - Procapil - Redensyl vs. Minoxidil
« Yanıtla #15 : 16 Nisan 2024, 00:49:09 »
Serumların satın alınacağı yerler neresi ? copy paste link atsana

Kullandığım kutunun fotoğrafını atıyorum içinde redensyl, procapil, capixyl dahil olmak üzere birçok etken madde var.

İnternette satılan birkaç site var nasıl bulamadınız. Ama tam orjinalliğinden emin olmak için eczanelerden bakmanızı tavsiye ederim. Sitesinde yer alan anlaşmalı bayiler şunlar.
https://www.krcderma.com/bayilerimiz/

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2024, 13:02:45 »
Kullandığım kutunun fotoğrafını atıyorum içinde redensyl, procapil, capixyl dahil olmak üzere birçok etken madde var.

İnternette satılan birkaç site var nasıl bulamadınız. Ama tam orjinalliğinden emin olmak için eczanelerden bakmanızı tavsiye ederim. Sitesinde yer alan anlaşmalı bayiler şunlar.
https://www.krcderma.com/bayilerimiz/
Yalnız içerik baya iyi ha azelaic acid felan yazıyor aynı zamanda dht de baskılıyor

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Mayıs 2024, 21:39:56 »
Bu ürünün spreyi çok fena saç döktü başta normal midir. procapil spreyler gibi başta hafif şok dökülme yapıp sonra saç çıkartan cinsten değil. patır patır döküyor korkudan bıraktım valla ilerde çıkacaksa devam edicem :).

polarity

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 24 Mayıs 2024, 00:54:18 »
Bu ürünün spreyi çok fena saç döktü başta normal midir. procapil spreyler gibi başta hafif şok dökülme yapıp sonra saç çıkartan cinsten değil. patır patır döküyor korkudan bıraktım valla ilerde çıkacaksa devam edicem :).

ben de kullanıyorum bir işe yaramadı gibi

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 24 Mayıs 2024, 01:42:51 »
ben de kullanıyorum bir işe yaramadı gibi

Kaç gündür kullanıyorsun sende dökülme var mı

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 24 Mayıs 2024, 06:06:14 »
Dökülüyorsa iyiye işarettir saç bakım ürünleri genelde dökerler başlangıçta

polarity

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 24 Mayıs 2024, 10:59:39 »

var da bu üründen mi kaynaklı bilmiyorum, başka ürünlere de başladım ve aşırı stres var bir süredir, telogen effinuvium olmaya başladı gibi

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Mayıs 2024, 14:08:08 »
Dökülüyorsa iyiye işarettir saç bakım ürünleri genelde dökerler başlangıçta

Procapilli spreyler gibi değil hocam sıkıldığı yeri götürüyor insan da korkuyor.

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 25 Mayıs 2024, 03:32:25 »
var da bu üründen mi kaynaklı bilmiyorum, başka ürünlere de başladım ve aşırı stres var bir süredir, telogen effinuvium olmaya başladı gibi

Ben de alıştıra alıştıra devam edicem çünkü kullandığım zaman kafamdaki kan akışının hızlandığını hissedebiliyorum . 2 günde 1 kullanmayı deneyeceğim. bir de saç ekimi yaptıralı 35 gün falan oldu bu sprey zararlı mı onu bile bilmiyoruz. içinde güçlü etken maddeler var firmaya ulaşacağım yarın. kullanabilirsiniz derse kullanacağım. zaten yakın bir gelecekte redensly ve capixyl saç ekim merkezlerinin verdiği şampuanların ve losyonların içinde procapile ek olarak olucak. redensly’in procapilden çok daha etkili olduğunu gösteren çalışmalar var fakat redensly içeren ürün ve kullanan insan yok.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2024, 03:39:38 Gönderen: Asicocuk »

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 25 Mayıs 2024, 20:12:00 »
Serkan aygın bu serumu satıyor .. bende almayı düşünüyorum
MDBİO Hair Repair Serum
Capxyl, Redensyl, Procapil, S.DNA, Biotin, Büyüme Faktörü, Keratin, Kolajen, Saw Palmetto, Panthenol, Aloe vera, Allantoin, Gotu Kola, Beta Glukan
https://www.drserkanaygin.com/tr/md-plus-bio/

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 25 Mayıs 2024, 20:19:10 »
Serkan aygın bu serumu satıyor .. bende almayı düşünüyorum
MDBİO Hair Repair Serum
Capxyl, Redensyl, Procapil, S.DNA, Biotin, Büyüme Faktörü, Keratin, Kolajen, Saw Palmetto, Panthenol, Aloe vera, Allantoin, Gotu Kola, Beta Glukan
https://www.drserkanaygin.com/tr/md-plus-bio/
O paraya o ürün çöp kardeş bana sorarsan 300 400 tl bişi olsa bişi demem de 50x30 dan 1500 tl eder bu ülkede böyle ürünler uzun vade tüketilemez mantıklı değil alınıp kullanılması.

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 25 Mayıs 2024, 20:23:10 »
biraz indirim yaptırma imkanım var yeğenim orda çalışıyordu . piyasada cok cesit var kararsız kaldım valla

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 25 Mayıs 2024, 20:52:15 »
biraz indirim yaptırma imkanım var yeğenim orda çalışıyordu . piyasada cok cesit var kararsız kaldım valla
bu ülkede 1000 liradan fazla olan 60-100 ml lik olan bi losyona kimse rağbet göstermez saç ekimi daha mantıklı hale geliyor o zaman

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Mayıs 2024, 21:44:20 »

Hair 360 i al geç hocam içinde bahsettiğin tüm maddeler var. Senin bahsettiğin şampuan ve losyonda adam türk ama dolarla satıyor. 65 dolar değmez ona.

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 25 Mayıs 2024, 21:49:29 »
100 ml şampuan 1200 lira kerastase mi zannediyor kendini bu adam :)

Facebook Twitter Instagram