Gönderen Konu: Şakakda saç çıkarma için önemle yapılması gerekenler  (Okunma sayısı 1715 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Şakakda saç çıkarma için önemle yapılması gerekenler
« Yanıtla #15 : 03 Nisan 2024, 23:20:40 »
İleriki günlerde Oral Min temin edicem 2,5 mg lık sonuçları buraya atarım 1 ay sonra.Daha rejime başlayalı 2 hafta oldu.
kardeş biraz fazla abartmissin. Fin losyon kullanıyorsan oral Fin DHT yi çok ciddi baskilayacaktir buna ne gerek var.losyon Fin zaten scalpte DHT yi % 70 e yakın baskikiyor bizede bu lazım.ayrica losyona % 2 ketoconazole ekletip dahada ileri düzey sinuc alabilirsin. Oral işine girme bence.heleki min oral kullanmak baya tehlikeli

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 03 Nisan 2024, 23:23:43 »
kardeş biraz fazla abartmissin. Fin losyon kullanıyorsan oral Fin DHT yi çok ciddi baskilayacaktir buna ne gerek var.losyon Fin zaten scalpte DHT yi % 70 e yakın baskikiyor bizede bu lazım.ayrica losyona % 2 ketoconazole ekletip dahada ileri düzey sinuc alabilirsin. Oral işine girme bence.heleki min oral kullanmak baya tehlikeli
yok girmedim girseydimde  1 mg denicektim vazgeçtim dökülmem çok ciddi değil durdu zaten 1 sene içerisinde ben şakakları 1 senede kaybettim

umutsuzvaka

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Nisan 2024, 11:59:16 »
Merhaba, bende 6 gün Fin 1 gün dut kullanmaya başlamayı düşünüyorum. Günün hangi saati nasıl alıyorsunuz Fin veya dut'u acaba? dökülmelerim çok hızlı devam ediyor durduramıyorum vitaminlerde vs eksik yok

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 22 Nisan 2024, 15:52:13 »
Merhaba, bende 6 gün Fin 1 gün dut kullanmaya başlamayı düşünüyorum. Günün hangi saati nasıl alıyorsunuz Fin veya dut'u acaba? dökülmelerim çok hızlı devam ediyor durduramıyorum vitaminlerde vs eksik yok
kendinize bir başlık açın forumda saçınızı bizimle paylaşın bizler yardımcı oluruz.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 27 Nisan 2024, 12:32:19 »
2 aylık farkı paylaşıyorum, emin olmak için farkı görmek için  3 e vurdurdum yine

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #20 : 27 Nisan 2024, 20:24:55 »
Tretinin böyle bir etkisi olduğunu nerden ögrendin daha önce kullanan mı olmuş ?

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #21 : 27 Nisan 2024, 20:25:31 »
2 aylık farkı paylaşıyorum, emin olmak için farkı görmek için  3 e vurdurdum yine

sonuç var.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 28 Nisan 2024, 03:28:09 »
İki fotoğrafta yeni kesilmiş o günkü  3 numara saç, aynı odada aynı koltukta aynı lamba altında çekilmiştir bilginize

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 29 Mayıs 2024, 13:51:28 »
Beyler uzun süredir güncelleme yapmadığımı farkettim kendi konumda, mevcut tellerde bariz kalınlaşmalar oldu fakat yeni saç çıkışı konusunda biraz hayal kırıklığına uğradım günde tek doz çalıştım fakat süreç yavaş ilerlemeye çıkışlar yavaş yavaş sürüyor sanırım sabırla 1 yıl beklemem gerekicek maksimum etki için, kapatıcılık öndeki minimalize hale gelen kıllar kalınlaşınca gerçekleşiyor.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 29 Mayıs 2024, 14:01:20 »
Vertexten emin değilim kalınlaşma oldu ama bunu kesin bir şekilde göstermek için yine 3 e vurduğum zaman belli olucak tır. Şimdilik saçların uzaması dolayısıyla göz boyaması olabilir. Böyle bir ihtimal var fakat 3 e vurunca gerçek sonuç ortaya çıkıcaktır dediğim gibi

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 29 Mayıs 2024, 14:11:02 »
yeni saç çıkışları , şakakların tam ortasında  çok minimal ve yavaş ilerliyor yani uzaktan bakılınca belli olucak seviyede değil fakat  saç  çizgisinde  mevcut var olan saçlar  daha fazla  kalınlaşmaya ve yeni saç oluşumu şakağın ortasına göre daha bir belli halde ama yine de öyle tamamen doldu tamamdır diyebileceğim bir tablo yok malesef,fotoğraflardaki kapatıcılık çizgideki kalınlaşmalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum , yeni saç oluşumundan değil yoksa.Sanırım 8 9 aya daha ihtiyacım var maks etkiye ulaşabilmek için
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2024, 14:18:32 Gönderen: İLİZAROV »

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #26 : 30 Mayıs 2024, 20:02:04 »
ön çizgide hiç bir sorun kalmamış hatta fazla saç var dostum :D

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 31 Mayıs 2024, 10:43:28 »
Yok kanka çizgiyi kalınlaştırdığı için saçlı gibi duruyor öyle aman aman yeni kıllar çıktı diyebileceğim bişi yok.Yüksek ihtimal topical Finasteride o kadar etkili çalışmıyor şakak bölgesinde.Topical finasteride kesinlikle bi Ru58841 değil.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 31 Mayıs 2024, 11:01:03 »
Topical Dut zaten emilmesi çok zor kafa derisinden oda olanaksız bana kalan seçeneklerden tretinoin Azelaik asit kombinasyonuydu onu denicem.

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #29 : 09 Haziran 2024, 02:29:58 »
Oral min çok tehlikeli bir ilaç fakat bir o kadar da faydalı
Etkiyi tamamen bundan alıyorsun bence
Umarım topikal min gibi ileride etkisini kaybetmez ve sen sende zarar görmezsin

Facebook Twitter Instagram