Gönderen Konu: Saç ekim 19.03.2024 - Medical hair clinic - Zafer Ulusan 3755 GREFT 3233 Kanal  (Okunma sayısı 2605 defa)

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Planlamaya göre oraya 200 greft ekilmiş bir zarar gelmemiştir büyük ihtimalle, kabuk dökümünden sonra daha iyi anlaşılır 200den 150si çıksa finasteridle bir o alanda zaten saçınız da var kapanır komple

Tesekkur ederim , Sirt ustu yatmadim oraya zarar gelecegini sanmiorm , yuzustu yattim , korkum yuzustu yatmam bir zarar vermismi acaba ? son yukledigim fotograflarda bir sorun goruyormusunuz acaba ?

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayır hiçbir sorun görünmüyor, donör alan da güzel kurumuş yakında kuruyan yerler dökülür tertemiz çıkar, ben yastığı kullandım hep ilk 3gün donör baskıdan sürekli kanamıştı o yastık her sabah sırılsıklam kan oluyordu sizinki daha güzel görünüyor.
O fotoğraftaki beyaz ipçik gibi şey de ekim esnasında kafanız kanadığında fıs fıs su sıkıp siliyorlar kanalları net görebilmek için sonra onu bir gazlı bez gibi birşeyle siliyorlar onun ipi takılmıştır bende de bir tane öyle vardı kabuk dökümü yaparken geldi elime sıkıntı bir durum yok yani zamanla çıkar o da yıkarken.

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayır hiçbir sorun görünmüyor, donör alan da güzel kurumuş yakında kuruyan yerler dökülür tertemiz çıkar, ben yastığı kullandım hep ilk 3gün donör baskıdan sürekli kanamıştı o yastık her sabah sırılsıklam kan oluyordu sizinki daha güzel görünüyor.
O fotoğraftaki beyaz ipçik gibi şey de ekim esnasında kafanız kanadığında fıs fıs su sıkıp siliyorlar kanalları net görebilmek için sonra onu bir gazlı bez gibi birşeyle siliyorlar onun ipi takılmıştır bende de bir tane öyle vardı kabuk dökümü yaparken geldi elime sıkıntı bir durum yok yani zamanla çıkar o da yıkarken.

Vallaha hocam cok tesekkur ederim cok aciklayici oldu , sanirim ayni yerde yaptirmisiz :) evet simdi aklima geldi ... Cok tsekur ediyorum

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estafurullah ne demek, zaten sizden sorumlu hemşire her gün fotoğraf istiyordur, fotoğrafta şüpheli bir durum gördüklerinde hemen merkeze çağırıp müdahale ediyorlar o yönden içiniz rahat olsun 10güne kabukları da döktünüz mü rahatlarsınız, umarım güzel sonuçlar alırız.

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Estafurullah ne demek, zaten sizden sorumlu hemşire her gün fotoğraf istiyordur, fotoğrafta şüpheli bir durum gördüklerinde hemen merkeze çağırıp müdahale ediyorlar o yönden içiniz rahat olsun 10güne kabukları da döktünüz mü rahatlarsınız, umarım güzel sonuçlar alırız.

Saolun hocam evet var yolluyorum fotograflari fakat iste bnde OKB var saolsun beynimi surekli olarak mesgul ediyor korkutuyor, eger hintell hocamda guzel yorum yazarsa bisey olmamis derse cok rahatlicam vallaha .. Onlarda bisey yok hersey yolunda dedi . Arastirmalarima gore no blood no lose felsefesi varmis sanirim , kan yoksa kayip yok , kanda yok simdilik elhamdilillah insallah guzel bi sekilde sonuclanir , sigara alkol uyusturucu kullanmamin yararini dokularin hasarsiz bir sekilde yenilenmesi ile alirim :)

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell hocam  ekim ve planlama nasil acaba ? sanki ortalara daha fazla ekilirmis gibime geliyor , oralar cok seyrek degil mi sizcede ?

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
3.Gun fotograflari ,
Sizce süreç nasıl gidiyor ? Bugün dayanılmıcak seviyede  bir kaşıntı var genel olarak kafamda heryerinde , onerdiginiz birsey varmi acaba ?

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
 nasil giidor sizce surec arkadaslar, yogunluk nasil ,ekim nasil ?

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ilk yikama sonrasi [ 4.gun , 23/03/2024]
Sizce nasil surec ? arkadaslar orta bolgeler daha yogun olabilirmis sanki diyorum , on cok yogun orta kisim nokta nokta gibime geldi ama sizin degerleri yorumlariniza birakiorm kendimi

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar fotografda sag altta iki siyah nokta sekiline siyah noktalar var ve onun hafif ustundede bir tane var oralarin nekroz olma ihtimali varmidir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gayet sağlıklı ve trmiz bir saç ekimi hiç bir sorun yok:)
Global Moderator

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet sağlıklı ve trmiz bir saç ekimi hiç bir sorun yok:)

Hocam vallaha cansiniz cok tesekur ederim , sizin degerli yorumlariniz icin paylasmaya basladim cunku gerek sac ekimi oncesi karar verirken her adimda sizin bu forumda varliginiz beni rahatlatiyordu. Insallah 1 yilik surec boyunca elimden geldikce bu basligi canli tutup diger arkadaslara bilgi vermeye calisicam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim çok naziksiniz 🙏 inşallah çok güzel olur sizin için tüm süreç

Saç ekiminiz güzel kaliteli boşuna kafanızı kurcalamayın

Sonuca odaklanın süreç kurallarına uyun. Yıkama vs takviye gibi
Global Moderator

Resit35

• Jr. Member
  • **