Gönderen Konu: Saç ekim 19.03.2024 - Medical hair clinic - Zafer Ulusan 3755 GREFT 3233 Kanal  (Okunma sayısı 2597 defa)

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar sag ustde soyle bir bosluk birakilmis , sanirim unutmuslar oraya ekleme yapmaya , sizce ne yapmaliyim ? klinige yazdim ama cidden uzucu bir durum saclarin hepsi ciksa bile genede orada bosluk olmasi uzuyor birazcik.
Bide sanki onleri cok sık yapmıslar ortalar ıse daha seyrek ekım yapılmıs, benim onde saclar daha fazla gibi ? sizce o noktada dogrumu yapilmis ?

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kliniğin görüşü ne?

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dediler tiras esnasinda fazla kesildigi icinde öyle görünüyor olabilir, biraz uzasin o sekilde bakalim.
Merak ediorm cidden insalalh uzar da. Uzamaz ise ne dicekler acaba

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
burada boyle bariz hata yapildigini gorunce gene takintilarim devreye girdi , sizce arkadaslar onler ve orta kisim yanlis planlanmamis mi ? sanki onde saclarim var ortaya daha cok ihtiuac varmis gibime geliyor ama iste suan akillli karar veremiorum :D siz ne dusunuyorsunuz ?

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir iki güne netleşir ozaman..

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
burada boyle bariz hata yapildigini gorunce gene takintilarim devreye girdi , sizce arkadaslar onler ve orta kisim yanlis planlanmamis mi ? sanki onde saclarim var ortaya daha cok ihtiuac varmis gibime geliyor ama iste suan akillli karar veremiorum :D siz ne dusunuyorsunuz ?

Planlamada sizin görüşünüzü almadılar mı ?

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Zafer hocaya birakmak istedim kendisi daha usta oldugu icin tabi kendimde belirttim goruslerimi , onden arkaya dogru 1000 adet greft konulcak dendi ama cogu onlere ,ortalara nokta seklinde yapildi .

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keşke senin için ortanın daha önemli olduğunu belirtseydin abi ya çizgiyi geriden alırdınız o zaman orta istediğin sıklıkta olurdu şimdi söylediğin alandaki 1000 greftin 400 ü falan zaten ön tarafa gitmiş mecbur. Boşluk görünen alana da baktım ilk resimlerde öyle bir boşluk görünmüyor sonra nasıl oluştu acaba kafanızı mı çarptınız ?

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Onu söyledim ama dediler onlerde olması dogallik için daha onemli, yok vallaha kafamı carpmadim diger fotograflarda o acidan gorunmuyordu

aslan0313

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Allah allah acaba ordaki kendi saçların travmaya uğrayıp şoklandı mı bu da ihtimal. Her neyse işlem olmuş bitmiş hepsini bekleyip görcez 😁 genel olarak ben beğendim ama ön çizgiyi çok beğenmedim ben biraz daha v şekli seviyorum benim açıklık senden fazla hatta konu da açmıştım tavsiye istemiştim ama çok yazan olmadı ben de bi kaç klinik arasında gidip geliyorum ben de de senin gibi OKB var heralde ama karar vermek çok zor dilerim harika saçların olur takibindeyim dostum

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekur ederim kardesm insalah surec boyunca buradayim, benim surec bitmeden karar verme 😂

OnNumero

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar sag ustde soyle bir bosluk birakilmis , sanirim unutmuslar oraya ekleme yapmaya , sizce ne yapmaliyim ? klinige yazdim ama cidden uzucu bir durum saclarin hepsi ciksa bile genede orada bosluk olmasi uzuyor birazcik.
Bide sanki onleri cok sık yapmıslar ortalar ıse daha seyrek ekım yapılmıs, benim onde saclar daha fazla gibi ? sizce o noktada dogrumu yapilmis ?

o boşluklar çoğu ekimde oluyor benim ekimdede olmuştu ,traştan kaynaklı merak etme kısa bir süre sonra doluyor oralar .bu arada biraz fazla takıntılıyız galiba  :) ekimin güzel olmuş şimdiden çok irdeleme bence .ön tarafın sık ekilmiş olması tam tersine çok iyi bir şey .önler sık olacakki geriye doğru orta bölgeye kadar sık bir görüntü olsun.

Resit35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kardesm cok tesekur ederim icimi rahatlattin biraz :)

babel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle hayırlı olsun. Hiç sıkıntı yapmana gerek yok. Benim duyduğum klinik her ekimini takip ediyor.

Facebook Twitter Instagram