Gönderen Konu: EsteRoyals - 5450 greft DHI 16-03-2024  (Okunma sayısı 192 defa)

Ktay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
EsteRoyals - 5450 greft DHI 16-03-2024
« : 17 Mart 2024, 15:33:51 »
Merhaba arkadaşlar. Dün EsteRoyals kliniğinde saç ekim operasyonumu gerçekleştirdim. 5450 greft DHI tekniği ile ekim yapıldı. Uzun süre araştırmalarım sonucunda bir yakınımın tavsiyesi üzerine bu kliniği seçtim. Size biraz operasyon öncesi ve sonrasından bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar çok ilgiliydiler. Yaklaşık 25 gün öncesinde operasyon günümü planladık. Bu süreç içinde yapmam ve yapmamam gereken şeyleri detaylıca anlattılar. Her sorumu net bir şekilde cevapladılar. Beni en tatmin eden kısımda burasıydı. Operasyon günü geldiğinde saç planlamam yapıldı. Ardından kan sonuçlarım ve ekg sonuçlarım doktor tarafından kontrol edildikten sonra operasyona başladık. Çoğu insan anestezide acı ve pozisyonun zorluğundan şikayetçi forumda ama gayet konforlu geçirdim ben o süreci hatta ekimde full uyumuşum zamanın nasıl geçtiğini anlamadım 😅. Alım işleminden sonra mola verip yemek yedim(yemekleride çok güzeldi). Operasyondan sonra yapmam gerekenleri detaylıca anlattılar ve 1 senelik bir süreç olduğunu bu süre içinde iletişimde kalcağımızı ilettiler. Kısaca ben çok memnun kaldım ekipten inşallah sonucumda güzel olur. Bu işi yapan arkadaşlar bildiğiniz bu büyük firmalarda çalışıp artık kendi yollarını çizmeye kalkan kişilerden oluşuyormuş. Bugün sürecimi paylaşmaya başlıyorum umarım herşey güzel olmaya devam eder.

Sizce nasıl olmuş ekimim ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: EsteRoyals - 5450 greft DHI 16-03-2024
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2024, 00:06:08 »
saç ekimi öncesi tepe alanı gösterecek bir resim eklemelisiniz
saç ekiminiz temiz ve güzel duruyor ön çizgide fena değil
saç ekim öncesi kendi saçların baya zayıf dökülmen devam edecek güçlendirecek takviyeler almalısın dökülmen devam ediyor çünkü saç ekimi dökülmeye çözüm degil
Global Moderator

Ktay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2024, 18:26:53 »
Buyur hocam attım resmi. Ekim alanı çok büyük olduğu için mevcut saçları koruyarak tepeye ekim yaptıklarını söylediler. 4. Aydan sonra mezoterapi önerdiler. Bugün 5. Günüm kabuklar iyice sertleşmeye başladı

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2024, 22:34:10 »
yanlış bir yerde ekim yaptırmışsın ama umarım şansın yaver gider ve ekim başarılı olur .donör bölge alımından belli 1 cm yer değiştirmişler greftleri işgüzarlığa bak .insan doktor olmayınca ve alanı dışında iş yapınca böyle vizyonsuz oluyor işte .bu tiplerinde   hep dilleri burunlarına değer her zaman anca çen çen çene.sizde çenelerine vurulmuşsunuz.

Ktay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2024, 13:07:21 »
yanlış bir yerde ekim yaptırmışsın ama umarım şansın yaver gider ve ekim başarılı olur .donör bölge alımından belli 1 cm yer değiştirmişler greftleri işgüzarlığa bak .insan doktor olmayınca ve alanı dışında iş yapınca böyle vizyonsuz oluyor işte .bu tiplerinde   hep dilleri burunlarına değer her zaman anca çen çen çene.sizde çenelerine vurulmuşsunuz.

Yani tam olarak anlamadım donör alan ile ilgili söylediğiniz şeyi. Biraz daha açıklar mısınız greftlerin yeri nasıl değişiyor ? Bence çok katı düşünceniz. Firma ile ilgili hiç sorun yaşamadım bugüne kadar. Ense ile ilgili bende çok korkuyorum ama homojen bir alım yaptıklarını söylediler. 1 aya toparlayacakmış bakalım resimleri paylaşıcam o zaman belli olur heralde

Facebook Twitter Instagram