Gönderen Konu: Arkadaşlar Merhaba Saçıma her türlü tedaviyi uyguluyorum  (Okunma sayısı 1466 defa)

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
Ynt: Arkadaşlar Merhaba Saçıma her türlü tedaviyi uyguluyorum
« Yanıtla #30 : 24 Mart 2024, 04:30:27 »
Bırakmayın hocam istikrarlı bir şekilde kullanın emin olun faydasını görürsünüz. Shedding dediğimiz dönemde de olabilirsiniz yani dut ve fin bazı aylarda saç döküp daha iyilerini çıkartabiliyor onun için düzeni bozmamak lazım.
Hocam şimdi lavabodan geliyorum elimi attığımda en az  4 5 tel geliyor galiba şok dökülme evresindeyim ne yapacağım konusunda şaşırdım kaldım

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 24 Mart 2024, 15:45:30 »
Hocam şimdi lavabodan geliyorum elimi attığımda en az  4 5 tel geliyor galiba şok dökülme evresindeyim ne yapacağım konusunda şaşırdım kaldım
Dediğim gibi dutasterid zaten saç dökülmesi için en iyi tedavi yolu ondan daha kuvvetli bir yol yok maalesef düzeni bozmadan devam edin sonucu gözlemleyin.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Mart 2024, 19:51:20 »
Başka bir önerin var mı hocam
Piyasada güzel serumlar var süreç daha yavaş ilerler ama en azından döngü olayı olmaz . İgf1 procapil içeren serum var mesela başka başka şeylerde var biraz araştırma yapmak lazım. Zaten dut kullanıyor arkadaş ben uzun vadede minox dan memnun olan kimseyi görmedim

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 24 Mart 2024, 19:54:23 »
Piyasada güzel serumlar var süreç daha yavaş ilerler ama en azından döngü olayı olmaz . İgf1 procapil içeren serum var mesela başka başka şeylerde var biraz araştırma yapmak lazım. Zaten dut kullanıyor arkadaş ben uzun vadede minox dan memnun olan kimseyi görmedim
Minokksa alternatif olarak redensly ve stemoxydne var. Onlarda döngü olayı olmaz ama çok zayıf kalıyorlar aga tedavisi için

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 24 Mart 2024, 20:00:19 »
Uzun vadede kalıcı olması daha iyi bence. Minox bende 1 yıl kullandım döngü de eskisinden beter oldu saçım

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 24 Mart 2024, 20:05:50 »
Bu şok dökülme minoxun döngüsü olabilir mi bilmiyorum ama bırakmayı düşünüyorum bende

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 24 Mart 2024, 20:13:52 »
Evet 1 yıla yakındır kullanıyorsanız minoxdur ama minoxdaki döngü olayı daha çok döker böyle 4 5 tel le kalmaz avuç avuç gelir saç

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 24 Mart 2024, 20:16:43 »
Bu şok dökülme minoxun döngüsü olabilir mi bilmiyorum ama bırakmayı düşünüyorum bende
Bence minoxu yavaş yavaş bırakın bir anda kesme . Saçı bir ay felan dinlendir sadece dut fin ne kullanıyorsan devam et ondan sonra farklı serumla süreci hızlandır dermaheal kök hücre serumları vs yada daha etkili bildiğin ne varsa

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 24 Mart 2024, 20:18:49 »
Bence minoxu yavaş yavaş bırakın bir anda kesme . Saçı bir ay felan dinlendir sadece dut fin ne kullanıyorsan devam et ondan sonra farklı serumla süreci hızlandır dermaheal kök hücre serumları vs yada daha etkili bildiğin ne varsa
Hocam dermaheal kullanıyorum zaten garip olanda o

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 24 Mart 2024, 20:20:49 »
hangisini kullanıyorsun link atarmısın

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 24 Mart 2024, 20:32:54 »
Bunu kullanıyorum

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 24 Mart 2024, 20:42:30 »
Evet 1 yıla yakındır kullanıyorsanız minoxdur ama minoxdaki döngü olayı daha çok döker böyle 4 5 tel le kalmaz avuç avuç gelir saç
Dostum kafana Estrodiol dediğin losyon bile olmayan bişi sürüyorsun Milyonlarca insanın kullanıp başarı elde ettiği minoxa bok atıyorsun komik:D

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 24 Mart 2024, 21:26:00 »
Dostum kafana Estrodiol dediğin losyon bile olmayan bişi sürüyorsun Milyonlarca insanın kullanıp başarı elde ettiği minoxa bok atıyorsun komik:D
Yanlış bir şey söylememiş ki minoxun döngü olayını forumda bilmeyen yok ve minox döngü zamanına girdiğinde avuç avuç saç dökülür örneklerini sıkça gördük burda.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 24 Mart 2024, 21:26:33 »
hangi milyonlar başarı elde etmiş :D sen daha yeni kullanıyorsun mınoxu belli ben seni 1 2 yıl sonra görürüm :D minoxu mucize sanıyorsunuz da hayatınızın en büyük hatası olduğunu bir kaç yıl sonra anlayacaksınız kalıcı bir çözüm değil minox döngü olayı olan ve her seferinde daha az etki eden bir şeyi nasıl bu kadar savunuyorsun anlamıyorum. ilerleyen zamanlarda ilk gördüğün etkinin yarısını bile görmeyeceksin

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 24 Mart 2024, 21:29:49 »
Bunu kullanıyorum
evet buda baya etkili ama sende nasıl etki göstermedi anlamadım

Facebook Twitter Instagram