Gönderen Konu: Arkadaşlar Merhaba Saçıma her türlü tedaviyi uyguluyorum  (Okunma sayısı 1481 defa)

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
Ynt: Arkadaşlar Merhaba Saçıma her türlü tedaviyi uyguluyorum
« Yanıtla #16 : 23 Mart 2024, 22:36:10 »
Hocam senin dökülmen yokki tependen ışık vuruyor ona rağmen herhangi çarpıcı bir seyreklik yok sanırım seninki psikolojik biraz,saçlarının döküldüğünü zannediyor olabilirsin ve buna karşı takıntı kazanmış olabilirsin.
Hocam bu resimde fönlü kabarmış saçlarım biraz dikkatli bakılınca açılan yerlerin görebiliyorsunuz biraz önce yine lavaboda en az 15 20 tel elimde saç vardı elimi sürdükçe geliyor

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 23 Mart 2024, 22:39:36 »
Hocam bu resimde fönlü kabarmış saçlarım biraz dikkatli bakılınca açılan yerlerin görebiliyorsunuz biraz önce yine lavaboda en az 15 20 tel elimde saç vardı elimi sürdükçe geliyor
Zamanınız olduğunda seyrelen bölgeleri saçlarınızı hafif kaldırarak atın bende vertexinizde ve şakaklarınızdak hafiften incelen saçlarınızı gördüm Androgenotic Alopesi ye benziyor evet. ama çok ciddi bir durumda değil şuan

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 23 Mart 2024, 22:42:05 »
Hocam orjinal 192 iğneli 1.5 mm uzunluğunda bir dermaroller alın ama cidden orjinal olsun sahte olanlar çarklı olur birde minoxili saçlı deriye aktarmak için damlalık alın dereceli olsun. Saçlarınız uzun olduğu için iyi emilmiyor olabilir ilaç

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 23 Mart 2024, 22:45:34 »
dht bloker olarak dozaj ve ilaç türü ne tercih ediyorsunuz ?

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 23 Mart 2024, 22:47:01 »

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 23 Mart 2024, 22:49:05 »
dht bloker olarak dozaj ve ilaç türü ne tercih ediyorsunuz ?
Dut kullanıyorum 3 günde bir daha öncesinde fin kullanmıştım etki etmedi duttdan herhangi bir fayda görmedim

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 23 Mart 2024, 22:53:35 »

Hocam sende dökülme yokki sen kafanda kuruyosun bence bütün saçların duruyor vertexin hafifinden  incelmiş sadece

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 23 Mart 2024, 23:23:43 »
Hocam sende dökülme yokki sen kafanda kuruyosun bence bütün saçların duruyor vertexin hafifinden  incelmiş sadece
Hocam büyük ihtimalle açıdan kaynaklı böyle düşünüyorsun çünkü etrafımdakillrrde gittiğini söylüyor

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 23 Mart 2024, 23:26:13 »
Hocam büyük ihtimalle açıdan kaynaklı böyle düşünüyorsun çünkü etrafımdakillrrde gittiğini söylüyor
İnstagramdan atarsın müsait olunca dökülen yerleri ben bişi göremedim belkide çektiğin açıdan görememişimdir bilemiyorum dökülen bölgeleri saçlarını hafif kaldırıp açsan belki belli olabilir.

Oscar412

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 23 Mart 2024, 23:50:19 »
Minoxil kullanılan hiç bir tedavi başarılı değildir çünkü geçici bir çözüm minox

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 23 Mart 2024, 23:53:11 »
Minoxil kullanılan hiç bir tedavi başarılı değildir çünkü geçici bir çözüm minox
Başka bir önerin var mı hocam

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 24 Mart 2024, 04:20:01 »
Dökülmenin sebebi vitaminlerde olabilir. Bir cildiye bölümüne gidip bütün vitaminlerine baştan aşağı baktır özellikle demir b12 d vitamini önemli. Tiroidlerinede baktır eğer hiçbir sıkıntı yoksa agresif dökülme evresinde olabilirsin o yüzden dut ve fin fayda etmiyor olabilir. Dut'u ne zamandır kullanıyorsunuz bu arada?
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

sada asfasg

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 24 Mart 2024, 04:24:41 »
Dökülmenin sebebi vitaminlerde olabilir. Bir cildiye bölümüne gidip bütün vitaminlerine baştan aşağı baktır özellikle demir b12 d vitamini önemli. Tiroidlerinede baktır eğer hiçbir sıkıntı yoksa agresif dökülme evresinde olabilirsin o yüzden dut ve fin fayda etmiyor olabilir. Dut'u ne zamandır kullanıyorsunuz bu arada?
Hocam uzun zamandır kullanıyorum bırakıp tekrar başlamak şartıyla

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 24 Mart 2024, 04:28:44 »
Hocam uzun zamandır kullanıyorum bırakıp tekrar başlamak şartıyla
Bırakmayın hocam istikrarlı bir şekilde kullanın emin olun faydasını görürsünüz. Shedding dediğimiz dönemde de olabilirsiniz yani dut ve fin bazı aylarda saç döküp daha iyilerini çıkartabiliyor onun için düzeni bozmamak lazım.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram