Gönderen Konu: 4700 greft, medeks hair center  (Okunma sayısı 1964 defa)

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 4700 greft, medeks hair center
« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2024, 22:11:40 »
6. haftada durum bu şekilde. Yorumlarınız varsa çok sevinirim.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2024, 10:52:27 Gönderen: thyak »

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 17 Nisan 2024, 22:45:16 »
şok dökülme o bölgede çok erken olmuş böyle durumlarda minoxil kullanmak faydalı olabilir.

Forever12

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 19 Nisan 2024, 19:24:55 »
6. haftada durum bu şekilde. Yorumlarınız varsa çok sevinirim.

Nekroz kalmış medeksin onlarca nekrozlu ekiminden sadece biri.

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 04 Mayıs 2024, 14:46:46 »
60. Gün

Bir önceki haline göre açık alanda kapanmalar oldu. Genel olarak şok ile dökülen saçlar yavaştan geri geliyor gibi.

Çok fazla ekilen ve ne uzayıp ne de dökülen saçlar görüyorum. Günde yaklaşık 3-5 dakika masaj yapıyorum.

Kullandığım ürünler:

Minoxidil %5 köpük x 1
Proscar 1.25 x 1
Demir 40 mg x 1
Çinko 125 mg x 1
C 500 mg x 1
Omega3 300 mg x 1
D3 1000 IU x 1
Biotin 2500 x 1
Keto şampuan haftada 3
Head and shoulders clinical strength haftada 4
Kafein saç toniği
Argan yağı 3 günde bir
E vitamini damla 3 günde bir
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2024, 14:55:18 Gönderen: thyak »

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 04 Mayıs 2024, 14:56:49 »
Nekroz var gibi görünüyor

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 04 Mayıs 2024, 15:00:38 »
Nekroz var gibi görünüyor

Evet o bölgede nekroz var fakat merkez hala olmadığını söylüyor. Ufak bölgeler dışında etrafında saç çıkmaya devam ediyor ama iz de duruyor o şekilde. En kötü oraya revize yapılır ama iz konusunda daha endişeliyim. Var mıdır bir çözümü?

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 04 Mayıs 2024, 15:42:44 »
Evet o bölgede nekroz var fakat merkez hala olmadığını söylüyor. Ufak bölgeler dışında etrafında saç çıkmaya devam ediyor ama iz de duruyor o şekilde. En kötü oraya revize yapılır ama iz konusunda daha endişeliyim. Var mıdır bir çözümü?

Nekroz olduğu çok belli merkezin yok demek yerine çözüm odaklı bir süreç izlemeliydi. nekrozun revize ekim dışında çözümü yok. belki ilk 3-4 gün de farkedilirse hasarsız şekilde atlatılır onun dışında zor. Sebepler genelde merkez odaklı fazla adrenalin kullanımı çok sık kanal açımı gibi sebeplerle.fakat merkez suçu sende tansiyon var şeker var gibi sebeplerle kişiye atıyor.

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 06 Mayıs 2024, 02:53:00 »
Oluşumunun en başından beri sormama rağmen hiçbir problem olmadığını söylediler. Belki de erken müdahale edilseydi bu kadar problemli olmayacaktı. Zaten kendileri de inanılmaz ilgisiz. Medekste ektirmeyi düşünenlerin gerçekten bir kaç kere düşünmeleri gerekiyor.

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 06 Mayıs 2024, 02:56:38 »
İzin ışık altındaki görüntüsü de şu şekilde

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 06 Mayıs 2024, 12:39:49 »
Oluşumunun en başından beri sormama rağmen hiçbir problem olmadığını söylediler. Belki de erken müdahale edilseydi bu kadar problemli olmayacaktı. Zaten kendileri de inanılmaz ilgisiz. Medekste ektirmeyi düşünenlerin gerçekten bir kaç kere düşünmeleri gerekiyor.

Bende medekste ektirdim. kanalı bile doktor açmadı elif hanım adında biri açtı. doktor bir kere bile uğramadı hatta yoktu. O an başına birşey gelse müdahale edecek biri yok. merkezde tansiyon aleti bile yok :).ekim işlemine gelirsek ne kadar greft ekildiğini falan göremiyorsun o an yere mi düştü boşa mı gitti belli değil çünkü 2-3 hemşire beraber kalıyorlar medeks sahibi dükkanı kapatıp gidiyor. greft alma işlemi sırasında ne kadar kaldı diyorsun 10 dakika kaldı diyip 10 dakika sonra bitiyor.5000 greft çıktı ekim işlemi uzun sürer 5 saat sürer diyorlar.ekimden 3 saat sonra ne kadar kaldı diyorsun 10 dakika diyorlar 10 dakika sonra ekim işlemi bitiyor. 5 saat sürecek ekim işlemi 3 bucuk saatte bitiyor. dönor bölge zaten perişan ve berbat oluyor medeks ekimlerine bakabilirsiniz.ekim sonrası 3-5 saniyelik ses kayıtlarıyla geçiştiriyorlar detaylı bilgi yok birşey yok. yer de merdiven altı gibi bir yer steril olup olmadıgından bile emin değilsin hastalık kaptıysan vay haline. ekim sonuçlarına gelirsek yüzlerce olumsuz sonuçlar var instagram vasıtasıyla sadece bugün geçmişte orada ektirmiş kötü sonuç almış 2 kişiyle konustum. forumda bir kaç ekimi olumlu oldu diye şakşaklıyorlar. içimi yakan konu ise bu forumun medeks gibi yanlış bir saç ekim merkezine yönlendirmesi oldu. hintell bile övünce dedim bi gideyim genel olarak pişmanım.   zaten genel olarak hiç medekse gitmeyen ve bilgisi olmayanlar övüyorlar muhtemelen bot hesaplarla yorum yapılıyor. medeksin ne kadar kötü oldugunu görmek için aynı fiyat bandında herhangi bir kliniğe gidin (akl’ye şahin çeliğe vs.)ben akl’ye öylesine bi kontrol ettireyim tavsiye alırım falan diye gittim arada çok var sizde şok olursunuz. ekim işini hiç riske atmayın derim yoksa ekim sonrası kötü mü olacak.. olmadı bu.. gibi cümlelerle kendinizi bitirirsiniz.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2024, 12:54:26 Gönderen: Asicocuk »

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 06 Mayıs 2024, 22:02:20 »
Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum ve süreç neredeyse benim için de tamamen aynı. Benim bütçe olarak daha iyi yerlere gidebilme durumum olmasına rağmen forumda güvenilir kişilerin merkezi çok fazla övmesinden dolayı medeksi tercih etmiştim. Olan oldu artık bu saatten sonra pek yapabileceğim bir şey yok zaten. En azından şu an ekim için araştıran arkadaşlar için uyarı niteliğinde paylaşımlara devam ediyorum.

thyak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 25 Mayıs 2024, 13:25:27 »
80. Gün

Yukarıdaki takviyelere aynı şekilde devam

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Mayıs 2024, 16:39:44 »
80. Gün

Hocam nekroz diye düşünülen alan toparlanmış sizin adınıza sevindim muhtemelen orada bir greft kaybı olmamış ve çıkışlar olacak. Burada aldığınız takviyeler de çok önemli hiç aksatmadan devam hayırlı olsun 👍🏻

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 25 Mayıs 2024, 17:41:14 »
80. Gün

Kullandıgınız takviyeler boşa gitmemiş süreç baya hızlı gidiyor şaşırdım doğrusu. nekrozlu alandan bile saçlar çıkmaya başlamış.

Facebook Twitter Instagram