Gönderen Konu: estemylife 2700 greft  (Okunma sayısı 24934 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: estemylife hasan akıl 2700 greft
« Yanıtla #150 : 26 Ağustos 2018, 21:52:16 »
Keser 2700 greft ekmezdi diyorsun işte bende tamda bundan bahsediyorum .1500 yada 2000 ekerdi öyle değilmi üstüne birde 4 gün boyunca süründürürdü ,birde yetmezmiş gibi 50 bin lira para alırdı .valla kardeşim bu profesyonellik değil aksine büyük bir sorun ,zaten dünyada iğneli diye bir teknik yok keserin kendi icat ettiği bir şey ve tüm dünyada tutmamış burda siz number one falan diyorsunuz ,anca bizim ülkemizde olacak türden şeyler işte arabesk müzik gibi bir şey  :)
Kedi ciğer meselesi değil kardeşim emin ol bana bedava ekse ömrümden 4 yada 5 günü veremem o kadar uzun boylu değil.bak burda adam ektirmiş mis gibi 2700 greft sana görede işte 700 greft muttalibe kıyasla telef olmuş ,varsın olsun çokta önemli değil o kadarı kadı kızındada olur  :)

Tekniğin adı iğneli ekim değil, PERKUTAN . Dünyada kabul görmemesinin sebebi verimliliğinin az olması değil,  günlük ekim miktarı ticari rekabet piyasasına uygun düşmemesidir. Çünkü perkutan tekniği ile ekim yapan kişi , ekim miktarını artırmak İçin ancak ve ancak kendi gibi profesyonel , ekşm sırasında her iki elinide kullanabilecek tecrübeli bir ekşmciye ihtiyaç duyar.böyle bşr ekşmciyi ise 3-5 bin tl maaş ile calıstırabilmesi pek mümkün değildir. SLİT ve diğer teknikte ise kalifiye olmayan 3-5 ay tecrübe sahibi 2-3 bin tl maaş ile çalışabilecek 10-12 kişilik bir  ekip ile günde 20.000 greft ekim yapmak mümkün.
Hatta çıtayı 1 tık daha yükselteyim, DHİ diye anılan implanter pen tekniğinin atasıda Perkutan Dır. Perkutanın kalifiye eleman ihtiyacı açığından doğan tamamlayıcı bir araçtır. Bu sayede ekimci greftleri kaleme yerleştirebilecek kadar eli iş tutan elemanlar alarak ekim miktarını arttırabilir.
Yani işin özü, teknik zor ve ticari amaç ile sürdürülebilirliği pek mümkün olmadığı için çok tercih edilemiyor.
Olurda bedavaya gel ekeyim derse  3-5 gün gözünde büyümesin dostum, İnan sürecin en zahmetsiz olan kısmı operasyon kısmı. Asıl film ekimden sonra başlıyor.  Kısa metraj sonu belli konusuz olan cinsten.. :)

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 27 Ağustos 2018, 16:40:54 »
Tekniğin adı iğneli ekim değil, PERKUTAN . Dünyada kabul görmemesinin sebebi verimliliğinin az olması değil,  günlük ekim miktarı ticari rekabet piyasasına uygun düşmemesidir. Çünkü perkutan tekniği ile ekim yapan kişi , ekim miktarını artırmak İçin ancak ve ancak kendi gibi profesyonel , ekşm sırasında her iki elinide kullanabilecek tecrübeli bir ekşmciye ihtiyaç duyar.böyle bşr ekşmciyi ise 3-5 bin tl maaş ile calıstırabilmesi pek mümkün değildir. SLİT ve diğer teknikte ise kalifiye olmayan 3-5 ay tecrübe sahibi 2-3 bin tl maaş ile çalışabilecek 10-12 kişilik bir  ekip ile günde 20.000 greft ekim yapmak mümkün.
Hatta çıtayı 1 tık daha yükselteyim, DHİ diye anılan implanter pen tekniğinin atasıda Perkutan Dır. Perkutanın kalifiye eleman ihtiyacı açığından doğan tamamlayıcı bir araçtır. Bu sayede ekimci greftleri kaleme yerleştirebilecek kadar eli iş tutan elemanlar alarak ekim miktarını arttırabilir.
Yani işin özü, teknik zor ve ticari amaç ile sürdürülebilirliği pek mümkün olmadığı için çok tercih edilemiyor.
Olurda bedavaya gel ekeyim derse  3-5 gün gözünde büyümesin dostum, İnan sürecin en zahmetsiz olan kısmı operasyon kısmı. Asıl film ekimden sonra başlıyor.  Kısa metraj sonu belli konusuz olan cinsten.. :)

Hahaha alemsin kardeşim sonunu nasıl bağladın öyle  ;D

hızlıamakel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 28 Ağustos 2018, 12:36:20 »
Motordan indim çektim dağınık biraz  :)

Motordan inerken birde sen beni görecen  :) saçlar süper olmuş bende böyle istiyorum desem aynısını yaparlarmı  ;D şaka maka benim ön taraf senin gibi olsa daha hiç bir şey istemem.biraz önde saçım var geriler ve orta daha kötü sen gene şanslısın saçının kıymetini bil hayırlı olsun yeni saçların .

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 29 Ağustos 2018, 18:36:50 »
.

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
« Yanıtla #154 : 29 Ağustos 2018, 18:43:04 »
sonuç gercekten güzel olmuş. güle güle tara
Karanlıklar Ülkesindeyim Işıklarım Hep Sende Kalmış...

Hair-dryer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 29 Ağustos 2018, 19:26:29 »
Sonuç gayet güzel. Hayırlı olsun😄

saçınıkaybedenadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 30 Ağustos 2018, 00:49:43 »
Bence çok iyi ,olabildiğince saç çıkmış daha fazlası olurmuydu sanmıyorum.ne mutlu sana diyelim kardeşim darısı başımıza  :)

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 04 Eylül 2018, 17:11:37 »
TEŞEKKÜRLER  arkadaslar değerli görüşleriniz için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 04 Eylül 2018, 17:20:17 »
Gayet güzel sonuç güle güle tara dostum
Global Moderator

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 04 Eylül 2018, 18:20:22 »
saolasın abi  :)

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 05 Eylül 2018, 10:03:41 »
Cok cok guzel sonuc almissin,tebrikler

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 05 Eylül 2018, 14:55:27 »
hayran kaldım estemylife ellerine sağlık tek kelimeyle harıka bir sonuç nazar değmesin bayıldım hocam

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 05 Eylül 2018, 21:22:20 »
Çok iyi gerçekten güle güle tarayınız.

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 07 Eylül 2018, 10:31:22 »
saolaısn ezengin  :)

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 07 Eylül 2018, 10:32:06 »
tesekurler Nhympex umarım ilerde sıkıntı cıkmaz :)

Facebook Twitter Instagram