Gönderen Konu: Dr hakan clinic saç ekimi  (Okunma sayısı 1718 defa)

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr hakan clinic saç ekimi
« Yanıtla #16 : 03 Nisan 2024, 23:20:37 »
Görüştüm saç küsmesi dediler araştırdım bu nedir diye forumda da baktım oluyormuş bazen minoxdil tropik kullan geçer dediler bilenlerin yorumlarını beklerim çok cam sıkıcı bişey inşallah geri çıkar o bölge
Birin daha başına gelmişti hocam daha sonra düzelmisti stres yapmayın,  ekim yerinden memnun kaldınız mı bu arada

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 04 Nisan 2024, 12:08:37 »
Teşekkürler geri bildirmeniz için
Ekim süreci zorlu bir süreç hem hocanın hem hastanın birbiriyle aynı dili konuşması ve birbirlerinin taleplerinin net anlaması çok önemli doktor Hakan klinik'te özellikle medikal direktör Koray bey çok ilgili bir arkadaş işini düzgün yapan sıcakkanlı bir ekip Hakan bey zaten cerrah ilk 10 günde ki görüntümde Ekim sıklığı gayet iyiydi şu an tabii ki şok dökülme var ekim'den memnuniyetim büyük ihtimalle çıkışlar tamamlandığında yani bir yıl sonra kesinleşecek başta yazdığım gibi iletişim noktasında benden dolayı bir sıkıntı kaynaklandı o da körfez bölgemin açıklığı beni çok rahatsız ediyordu çizgiyi de Körfez bölgesi kapanacak şekilde arzu etmiştim ama daha oval gibi geliyor şu an bana ama bu tamamen benim talebimi net anlatamamla ilgiliydi sanırım bunu merkezle görüştüm sağ olsunlar bir iki santim aşağıya çizgiyi indirebileceklerini ilettiler bunun çok büyük bir problemi olmadığını söylediler bu bile iletişimlerinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.
Bir yılın sonunda eğer ki bu çizgi beni rahatsız etmeye devam ederse ki edeceğini düşünüyorum 🤣 tekrardan ön hat çizgisini aşağıya indirmeyi arzu ediyorum

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Nisan 2024, 12:20:41 »
Saçım tamamen kesildikten sonra kafam net olarak ortaya çıkınca 😉evde kendim denemeler yaptım acaba ben tam olarak ne istiyorum diye onların resimlerini ekleyeyim siz de görmüş olursunuz tabii bu resmi klinikle de paylaşacağım ekime gidersem bana uygun bir çizgi mi doğal durur mu tabii ki onları tam kestiremiyorum

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 04 Nisan 2024, 12:35:22 »
Hakan hoca genelde biraz geriden alıyor ekim sık bir ekim olsun diye,  hocanın aklındaki çizgi nasıldı bu arada

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 04 Nisan 2024, 19:59:18 »
Hocanın aklındaki şuan Ekim yaptığı gibiydi dediğiniz gibi yukardan yapılıyor daha sık olsun diye resimde siyah kalemle ben böyle olsa acaba daha iyi olmaz mı diye düşündum ve çizdim ama bunu keşke Ekim oncesinde tasarlasaydim

Ahmetkaras

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 07 Nisan 2024, 21:53:54 »
Gayet iyi hocam bence daha önce ek bir ekimle tamamlarsınız

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 12 Mayıs 2024, 22:43:04 »
Merhabalar 3 ay durumum bu sekilde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Mayıs 2024, 23:36:09 »
Şok dökülme bitmiş beklentiniz olan ön çizgi de tartışılır kısmen haklısınız
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 13 Mayıs 2024, 00:34:56 »
şu sıralar saçların çıkmaya başlaması gerekir 4 ve 5 aylar en can alıcı zamanlar.

The Banker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 31 Temmuz 2024, 11:34:26 »
Merhaba,
Öncelikle hayırlı olsun ekiminiz.
Güncel durum nedir acaba? Sonuçtan memnun musunuz?
Yan tarafta ki sorunda "saç küsmesi " iyileşme oldu mu?

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 31 Temmuz 2024, 23:43:00 »
Resimleri paylaşıyorum sıkıntı yok gibi duruyor Dr verdiği proscari kullanmadım onun yerine biberiye suyu kaynatıp kullandım onun etkisi oldumu bilmiyorum değerlendirme sizlerin

arslann

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 04 Ağustos 2024, 15:10:00 »
Merhabalar ben de aynı merkezde ektirmiştim ve çok iyi sonuç almıştım. Sizinkisi de çok iyi görünüyor, yanlış hesaplamadıysam 5. ay sonuçları bunlar değil mi? Eğer öyleyse çok daha fazla gelişecektir hacim anlamında. Zaten doğallık anlamında muazzam duruyor. Hakan hocanın kliniği doğallık konusunda açık ara 1 numara kanımca. Güle güle kullanın

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 04 Ağustos 2024, 22:11:13 »
Çok teşekkürler evet ekim olduğunu daha anlayan çıkmadı gerçekten çok doğal duruyor Mart'ta ekim yaptırdım 5 ay bitti şu halinin bile sıklığı yeterli😉 tek problem korfezlerim bir tık daha kapansa istedim ama bu haliylede güzel seneye belki üstünden gecirtirim gerçekten Dr. Hakan bu işte çok iyi

Mehmet Gündoğar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 20 Eylül 2024, 21:54:15 »
6. Aydayim ve sanki süreç bitmiş gibi bir hal aldı 😉 çevremden inanılmaz güzel tepkiler alıyorum doğal olmasina çok şaşırıyorlar ben bile bu kadar beklemiyordum 6 ayda bu kadar ilerleme bile bana yetti
Doğallık sıklık herşey yerinde umarım herkes ekiminden sonra aynı sonucu alır o kadar eziyete değdi 😉

Facebook Twitter Instagram