Gönderen Konu: saç ekimine uygun muyum?  (Okunma sayısı 314 defa)

markopasa

• Yeni üye
  • *
saç ekimine uygun muyum?
« : 25 Şubat 2024, 01:20:51 »
merhaba herkese,

32 yaşındayım. Dökülmeler 8 yıl önce ön bölgeden ve tepeden başladı. bir ilaç kullanmadım. 2 yıl önce Bursa'da bir kliniğe gitmiştim fakat hemen para konusu açılınca ticari olarak yaklaştıklarını düşündüm ve başka bir yere de gitmedim. henüz bugün traş olduğum için  fotoğraflar ne kadar anlaşılır oldu bilmiyorum.

Hem saç ekim durumumu hem de dökülme durumuna göre önereceğiniz uzmanları bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimine uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2024, 18:45:50 »
ekim olur bence uygunsun hocam ,varmı kafanda ekim için düşündüğün yerler.

markopasa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2024, 23:30:34 »
forumdan bitmiş sonuçları inceliyorum. Bursa'dayim fakat operasyon için başka bir kente de gidebilirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2024, 03:03:23 »
donör çok kısa bir şey anlaşılmaz böyle uzatıp paylaşırsan net görüş verebiliriz

bursada zaten öneri vereceğimiz iyi bir merkez göremiyoruz başka şehşir mantıklı ANKARA ŞAHİN YA DA BEKİRBEK

SAÇ TELLERİN İNCE YAPIDA öyle görünüyor alan çok geniş

o yüzden ancak iki ekimle sağlıklı bir kapanma olur donör hakkında fikrim yok 0 kesilen donör anlaşılmaz

ilk ekim bu alana olmalı tepe es geçilmeli hepsini kapatıcam  diyorsan illa ve birileri de sana kapanır derse  bu işten anlamayıp
iki tarafta kapanmaz 2 ekime gene gidersin ama baştan yanlış adım attığın  için  toparlanmaz
önerimi dinlemezsen yaşayacağın durumu şimdiden yazayım dedim.
Global Moderator

markopasa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2024, 08:58:04 »
çok teşekkür ederim @hintell . açıkçası senin yorumun benim için önemli. donör alanı uzunken gösteren bir fotoğrafımı bulursam paylaşırım olmazsa da uzamasını bekleyeceğiz.

bu arada ben de bazı yerlerden fikir alırım. forumdan gördüğüm kadarıyla ankara'da bekir bek'in, istanbul'da ahmet tosun'un ve izmir'de sibel ulusan'ın benim gibi açıklığı fazla olan örneklerde başarılı olduğu operasyonlar gördüm.

işlem kritik ve geri dönüşü zor olduğu için başka şehre gidebilirim, yakın diye kötü bir sonuçla karşılaşmaktansa biraz km yapıp daha güvenilir bir ekiple çalışmak daha doğrudur diye düşünüyorum.

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2024, 19:23:49 »
ehil ellerde ekime gayet uygunsun .sıradan ve alalade iş yapan yerlerde ise bırak ekime uygun olmayı eldeki malzemeyi bile mumla ararsın.

markopasa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2024, 00:12:57 »
Teşekkür ederim, forumdaki tavsiyelere göre Nisan ayında ilk ekimi gerçekleştirmek istiyorum

Facebook Twitter Instagram