Gönderen Konu: Topikal Fine geçtim (Diffuse Thinning) Yorumlarınızı Bekliyorum  (Okunma sayısı 4161 defa)

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saclarimiz ve dokulme tipi birebir ayni nerdeyse benim de seyreklik sizinki gibi.Disaridan gorenler sac konusunda sikayet edince sacinda bisey yok abartiyosun falan diyolar hatta ama islakken ve kisayken baya seyrek duruyor.Umarim fayda gorursunuz.Ben ne yapacagima daha karar vermedim.Ya yurtdisinda olan hims adinda bir spreyi getirticem ya da cesaretimi toplayip fin e baslayacagim.Tum testlerimi oldum dht testesteron vs ama bir turlu baslamadim fine.Umarim topikalde fayda gorursunuz

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saclarimiz ve dokulme tipi birebir ayni nerdeyse benim de seyreklik sizinki gibi.Disaridan gorenler sac konusunda sikayet edince sacinda bisey yok abartiyosun falan diyolar hatta ama islakken ve kisayken baya seyrek duruyor.Umarim fayda gorursunuz.Ben ne yapacagima daha karar vermedim.Ya yurtdisinda olan hims adinda bir spreyi getirticem ya da cesaretimi toplayip fin e baslayacagim.Tum testlerimi oldum dht testesteron vs ama bir turlu baslamadim fine.Umarim topikalde fayda gorursunuz

hims in icerisinde finasteride ve minoxil var diye biliyorum ona baslayacaksan basla vey finden korkuyosan topikal fine basla bence bi seylere basla erteleme ben cok erteledim tesekkur ederim umarim gorurum bakalim 1.5 ay oldu
Topikal Fin %0.1

Lauri

• Hero Member

Hims i nereden alacaksın? Gidip gelen birisine mi getirteceksin? Online mı alacaksın? Online ise site adressini özelden yazabilir misin rica etsem?

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 ay oldu kısa kestirdim biraz istemeyek berber saçın içinden geçti sanki saçlarım daha da seyrelmiş gibi hissettim anlayamadım birazdan fotoğrafları yükleyeceğim
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kestirmeden önce güneş altında

Saçımı bugün berber içine etti baya kısa kesti normalde üstleri uzun önleri kısa yapıyordum french crop tarzı, fotoğrafta topikal finasterid sürtüm biraz ıslak ve yağlı

2 ay olmasına 5 gün var dökülmem devam ediyor
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 ay 4 gün oldu güncelliyeyim dedim dökülme devam ediyor şuanlık böyle saç

buda vertex bölgesi

bi değişim yok gibi bazı günler aksattığım oluyor normalde akşam sürüyorum sabah yıkıyorum akşam dışarda olduğum günler süremiyorum maalesef devam ediyoruz bakalım yorumlarınızı bekliyorum
Topikal Fin %0.1

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Manifold isimli kullanicinin kullandigi fin min azelaik asit karisimi denesen daha iyi olur sanki.O arkadasin fotograflarina baktim da baya bir gelisme olmus.Sadece topikal fin arastirdigim kadariyla pek etki etkiyor.Ya sadece oral fin ya da topikal fin + min daha basarili gibi.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Manifold isimli kullanicinin kullandigi fin min azelaik asit karisimi denesen daha iyi olur sanki.O arkadasin fotograflarina baktim da baya bir gelisme olmus.Sadece topikal fin arastirdigim kadariyla pek etki etkiyor.Ya sadece oral fin ya da topikal fin + min daha basarili gibi.

mini şuan için kullanmak istemiyom ya bunla bi geçsin süre azeleik ekletirim bi 4-5 ay olsun bakalım
Topikal Fin %0.1

komagenekralı

• Yeni üye
  • *
Son durum nedir hocam? Dökülme devam ediyor mu?

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nedir hocam? Dökülme devam ediyor mu?

2.5 ay oldu dökülme devam ediyor hala
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 ay olacak 10 gün sonra dökülme devam ediyor kafein ve azelik asit ekleyip deneyeceğim bir de acaba az mı döküyom damlaları çünkü konuştuğum kişiler 1 ay anca dayanıor dio benimki 3 ay olacak yeni bitti
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

son durum böyle
Topikal Fin %0.1

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
pek fark göremedim ama daha çok erken. en az 6 ay gerekli en net sonuçları da 1-2 senede göreceksin

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Topikal Fine geçtim (Diffuse Thinning) Yorumlarınızı Bekliyorum
« Yanıtla #43 : 06 Mayıs 2024, 17:29:35 »
3 ay oldu
filaşlı çekim

ön kamerayla oda lambası altında

vertex

gözle görülür bir değişim yok gibi dökülme devam ediyor şuanki kullandığım topikalin içeriği %0.1 finasteride + kafein + azeleik
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Topikal Fine geçtim (Diffuse Thinning) Yorumlarınızı Bekliyorum
« Yanıtla #44 : 06 Mayıs 2024, 17:30:04 »
eve gece geç geldiğim günler maalesef aksatıyorum

-yorumlarınızı bekliyorum
Topikal Fin %0.1

Facebook Twitter Instagram