Gönderen Konu: Şahin Çelik Ankara Saç Ekimi / 12.02.2024 / 4500 greft / yaş 24  (Okunma sayısı 6001 defa)

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1 senedir forumu her gün kontrol eden birisi olarak sonunda ben de ektirenler arasına katıldım. Şahin hocaya da bu forum sayesinde karar verdim, tavsiye eden herkese teşekkür ederim.
Operasyon sırasında hafif baş dönmeleri hariç başka bir şey yaşamadım, lokal anestezi kısmında da acı çektiğimi söyleyemem. Örnek vercek olursam dövme yaptırmak daha çok acıyor  ;D
Baş dönmem olunca da zaten sağolsunlar beslediler beni  :)
Bugün 2. günüm işlem dün gerçekleşti, yatarken boynum ağrıdı sadece bir de tabi ekilen alan bir yere sürtecek endişesinden dolayı rahatsız bir geceydi.
Şuan için 5 gün sabah-akşam Cipro, 3 gün sabah-akşam Majezik, 4 gün Prednol, 3 ay da Aspirin kullanacağım. 4. gün Seogen tablete başlayacağım, 12. gün de regrow seruma başlayacağım. Yarın ilk yıkamam olacak verdikleri yıkama seti ile gideceğim, muhtemelen akşam tekrar süreçten bahsederim. Ekim öncesi ve sonrası fotoğrafları ekliyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlar da diğer fotoğraflar yorumlarınızı bekliyorum

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun güzel planlama temiz ekim ,kabuk dökümü sonrası fotoları bekleriz hocam .umarım güzel sonuç alırsınız.

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun güzel planlama temiz ekim ,kabuk dökümü sonrası fotoları bekleriz hocam .umarım güzel sonuç alırsınız.
teşekkür ederim hocam inşallah bakalım beklemek kaldı geriye :) kabuk dökümünden sonra da fotoğraflar ekleyeceğim umarım ektirmeyi düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
4. gün ilk yıkamamı yaptım çok heyecanlıydı  :D 7. günü bekliyorum sabırla, yatarken çok tedirgin oluyorum çünkü uyku sersemiyle kafamı kaşırım falan diye. Bu kaşıntı ne zaman geçer ortalama?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun Şahin çelik saç ekimin çok kaliteli bir saç ekimi olmuş ön çizgi çok güzel sıklık gayet iyi saç ekilen alan çok sağlıklı duruyor maşallah
güzel bir saç ekimi tek zor olan tepe alan orası 1 ekim daha isteye bilir çok zor alan kapanması
Global Moderator

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun Şahin çelik saç ekimin çok kaliteli bir saç ekimi olmuş ön çizgi çok güzel sıklık gayet iyi saç ekilen alan çok sağlıklı duruyor maşallah
güzel bir saç ekimi tek zor olan tepe alan orası 1 ekim daha isteye bilir çok zor alan kapanması
teşekkür ederim hintell yorumun için, evet şahin hoca da söyledi üstelik dökülmem de devam edecektir dedi ama ben o şekilde de tatmin olacağımı düşünüyorum önler sık olduktan sonra sorun değil, 2. bir ekim de düşünüyorum zaten 4-5 sene sonra olabilir, bir de alnımda ödem oluştu ne zaman iner ortalama ;D cmt sabah uçağım var balon gibi binmek istemiyorum

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim Ankara da seçebilecek 2 ekinciden birini seçmişsiniz kalite ve uyun fiyat olarak bence
saç ekiminiz planlaması çok özenli yapılmış belli kaliteli olmuş.

sıklıkta çok iyi duruyor inşallah güzel sonuç alırsınız 

Noone35

• Yeni üye
  • *
Çok güzel gözüküyor umarim cok mutlu olursun sonucunda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
teşekkür ederim hintell yorumun için, evet şahin hoca da söyledi üstelik dökülmem de devam edecektir dedi ama ben o şekilde de tatmin olacağımı düşünüyorum önler sık olduktan sonra sorun değil, 2. bir ekim de düşünüyorum zaten 4-5 sene sonra olabilir, bir de alnımda ödem oluştu ne zaman iner ortalama ;D cmt sabah uçağım var balon gibi binmek istemiyorum

rica ederim hayırlısı olsun

dostum saç ekimi bağımlılık yapar hem fazlasını istersin şu an makul düşünüyorsun saçlar çıkınca neden daha iyi olmasın diyorsun :)
Global Moderator

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şahin Çelik Ankara Saç Ekimi / 12.02.2024 / 4500 greft / yaş 24
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2024, 00:25:35 »
Hayırlı olmasını dilerim Ankara da seçebilecek 2 ekinciden birini seçmişsiniz kalite ve uyun fiyat olarak bence
saç ekiminiz planlaması çok özenli yapılmış belli kaliteli olmuş.

sıklıkta çok iyi duruyor inşallah güzel sonuç alırsınız
çok teşekkür ederim hocam inşallah bakalım sürekli güncelleme ekleyeceğim

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2024, 00:27:00 »
Çok güzel gözüküyor umarim cok mutlu olursun sonucunda.
çok teşekkürler yorumunuz için geriye beklemek kaldı  :)

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Şubat 2024, 00:28:05 »
rica ederim hayırlısı olsun

dostum saç ekimi bağımlılık yapar hem fazlasını istersin şu an makul düşünüyorsun saçlar çıkınca neden daha iyi olmasın diyorsun :)
hahah olabilir, yaptırmayı düşünüyorum zaten ama zamanı belli değil  ;D

arligorkem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Şubat 2024, 16:14:43 »
4. yıkama sonrası, ödem için buz tutuyorum alnıma ama bi türlü tam gitmedi, ne zaman inecek bu kafam  :D

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 17 Şubat 2024, 17:46:32 »
ekimin cidden şu aşamada çok temiz görünüyor gerek sıklık gerekse saç derisi oldukça iyi durumda umarım sonuçta güzel olur dostum. şişlik ise mutlaka geçer bir iki gün daha sabır.

Facebook Twitter Instagram