Gönderen Konu: Dr Bekir Bek 3450 greft 8-9 Şubat  (Okunma sayısı 7526 defa)

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Bekir Bek 3450 greft 8-9 Şubat
« Yanıtla #31 : 24 Şubat 2024, 15:46:29 »
güzel ekim umarım sonuç umduğunuz gibi olur ,takipteyiz konunuzu.

brave49

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Şubat 2024, 20:10:38 »
Kabuk sonrası görüntüyü çok beğendim hocam.donör de bayağı toparlamış.dr Bekir bey ektiren birisi olarak takip edeceğim

TereaFin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 27 Şubat 2024, 21:20:54 »
Merhaba arkadaşlar yaşadığım bir tecrübemi  paylaşmak istedim. Sizin de fikrinizi tecrübenizi merak ediyorum. İlk günden itibaren 5000 mg Biotin başladım ama 10 gün içinde alın bölgemde baya sivilce yaptı.

5000 mg Biotin her bünyede değişir tabi ama bence ilk günler 1000 ve 2000 gibi başlayıp bünyeyi alıştırıp, sonraki hafta 5000 mg a geçmek bana mantıklı geliyor. Çünkü zaten ekimden sonra ilk ayda saç derisi ve alın bölgesi normalden daha fazla yağlı oluyor.

Biraz araştırdım, yüksek doz biotin kaynaklı akne oluşumu için B5 öneriliyor veya bırakmak..

Xpecia ya baktım 2 tablette toplam 2500 mg biotin ve B5 içeriyor. Bunların yanında dht blokesi için de içerik var. Saw palmetto gibi..

Sanırım en mantıklısı direk xpecia kullanmak, bu konuyu direk 2500mg ve B5 ile çözmüşler..

Bir de Biotinin bilimsel olarak saç ile ilgili bir araştırmasını göremedim, bilimsel olarak kanıtlanmış 3 şey finasterid, mixodilil, ketokonazol..var başka da bişey yok.

Acaba diyorum Biotin kocaman bir balon mu :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 28 Şubat 2024, 00:54:54 »
5000 MG BİOTİN FAZLA vucudun günlük ihtiyacı 1000 mg
vucut dışarı atamadığı için sivilce yapar arta kalanı
xpecia nın içeriğinde ihtiyacın olduğu kadar var evet daha mantıklı
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 28 Şubat 2024, 00:56:02 »
Merhaba arkadaşlar yaşadığım bir tecrübemi  paylaşmak istedim. Sizin de fikrinizi tecrübenizi merak ediyorum. İlk günden itibaren 5000 mg Biotin başladım ama 10 gün içinde alın bölgemde baya sivilce yaptı.

5000 mg Biotin her bünyede değişir tabi ama bence ilk günler 1000 ve 2000 gibi başlayıp bünyeyi alıştırıp, sonraki hafta 5000 mg a geçmek bana mantıklı geliyor. Çünkü zaten ekimden sonra ilk ayda saç derisi ve alın bölgesi normalden daha fazla yağlı oluyor.

Biraz araştırdım, yüksek doz biotin kaynaklı akne oluşumu için B5 öneriliyor veya bırakmak..

Xpecia ya baktım 2 tablette toplam 2500 mg biotin ve B5 içeriyor. Bunların yanında dht blokesi için de içerik var. Saw palmetto gibi..

Sanırım en mantıklısı direk xpecia kullanmak, bu konuyu direk 2500mg ve B5 ile çözmüşler..

Bir de Biotinin bilimsel olarak saç ile ilgili bir araştırmasını göremedim, bilimsel olarak kanıtlanmış 3 şey finasterid, mixodilil, ketokonazol..var başka da bişey yok.

Aynen bencede gereksiz bir takviye biotin .Hani saça faydası var yok değil saçı canlandırıyor hatta beyazlamasının bir miktar önüne geçiyor fakat ekim sonrası faydası olduğunu şahsen ben pek sanmıyorum .O yüzden xpecia kullanmak daha mantıklı .İşe yarıyorsada biotin zaten içinde var xpecianın.

pear24

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 29 Şubat 2024, 00:47:29 »

Biotin tam bir pazarlama oyunu. Temel proteinlerden olan keratinin oluşumu icin gerekli. Ama bilimsel arastirmalar cok sınırlı saça iyi geldiğine dair. Gunluk ortalama 30 mikrogram ihtiyac zaten. 5000 mcg ile gereksiz aşırı doz alınıyor. Ozellikle yurtdisi kaynaklarıni arastirin goreceksiniz işin aslını.

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 01 Mart 2024, 23:04:10 »
Bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim gerçekten benim de aklıma takılan bir konuydu çok yararlı oldu 👍🏻

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 01 Mart 2024, 23:20:37 »
Biotin tam bir pazarlama oyunu. Temel proteinlerden olan keratinin oluşumu icin gerekli. Ama bilimsel arastirmalar cok sınırlı saça iyi geldiğine dair. Gunluk ortalama 30 mikrogram ihtiyac zaten. 5000 mcg ile gereksiz aşırı doz alınıyor. Ozellikle yurtdisi kaynaklarıni arastirin goreceksiniz işin aslını.

aynen katılıyorum  |-onayisareti-|

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 04 Mart 2024, 11:26:11 »
Saç ekimi planlaması saç ekimi sonrası kabuk dökümü harika duruyor saçlarınızda kaliteli ben harika bir sonuç bekliyorum bu operasyondan saç ekimini süper olmuş çok kaliteli saç çekiyor hoca kalitesine göre fiyatı çok uygun şaşırtıcı derecede

TereaFin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 11 Mart 2024, 16:01:16 »
Merhaba

1 aylık sonuçlarım

Işık altında Islak ve araç içinde gün ışığındaki çekimler.

Şok dökülme 10 gündür devam ediyor.

Donör alan normale döndü gibi görünüyor.

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 11 Mart 2024, 20:11:08 »
Şoktan kurtulanlar olacak gibi bir görüntü var Donör bölgeninde maşalalhı var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 11 Mart 2024, 20:25:44 »
Şok dökülmen devam ediyor gayet sağlıklı saç ekilen alan saç ekimide olması gereken aşamalarda devam ediyor artık daha sert yıkasan iyi oluş dökülcek olanlarıda dökersin bir de güzel durula hassas davranmana gerek yok artık (davranıyorsan )

Umarım sonucunda çok güzel olur.
Global Moderator

TereaFin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 11 Mart 2024, 20:34:43 »
Şok dökülmen devam ediyor gayet sağlıklı saç ekilen alan saç ekimide olması gereken aşamalarda devam ediyor artık daha sert yıkasan iyi oluş dökülcek olanlarıda dökersin bir de güzel durula hassas davranmana gerek yok artık (davranıyorsan )

Umarım sonucunda çok güzel olur.

Çok teşekkürler Hintell, günlük duş alıyorum, duş sırasında çok sert olmasada orta derecede sertlikte masaj yaparak yıkayıp duruluyorum. Haftada 1 kez konozol ile diğer günler Mustela bebek ve Sawpoo ( saw palmetto içerikli) şampuanlarla dönüşümlü yıkıyorum.

TereaFin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 11 Mart 2024, 20:38:22 »
Şoktan kurtulanlar olacak gibi bir görüntü var Donör bölgeninde maşalalhı var.
İnşallah hocam, 15 günlük görüntüye alışınca bu görüntü moral bozuyor. Mental olarak hazırım artık bekleyip elimizden geleni yapacağız

Facebook Twitter Instagram