Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum yorum lütfen  (Okunma sayısı 295 defa)

ümit erdoğan

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi düşünüyorum yorum lütfen
« : 10 Şubat 2024, 15:19:09 »
Merhaba sevgili forum üyeleri kısa bir süre sonra saç ektirmeyi düşünüyorum öncelikle şunu söylemek istiyorum saç dökülmesi ilerlemiş boyutta kimileriniz saç ekimi için uygun değilsin diyebilir ancak ben denemek istiyorum çok bir beklentiye girmeden tek isteğim bu görüntüden daha iyi olması siz değerli forum üyelerinden ön çizgim ve planlama hakkında fikir almak görüştüğüm doktor 2 ekim planlamaliyiz dedi ilk etap da ön ve orta sonra donör durumuna göre 2.ekim 1 sene sonunda olabilir dedi resimleri ekliyorum ve yorumlarınız benim için çok değerli yaş 34 bu arada

ahmett0

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum yorum lütfen
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2024, 15:43:22 »
hocam açıklığın fazla ama donör o kadar da zayıf değil eğer ki beklentin çok yüksek değilse yaptırabilirsin

ümit erdoğan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2024, 15:49:02 »
Teşekkürler hocam saç telim oldukça kalın onun dışında orta halli bir donör sanırım

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2024, 17:32:24 »
durumun zor çoğu ekim merkezi seni kabul etmez bence o iki ekim diyen doktorlar kim acaba merak ettim hocam.

ümit erdoğan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2024, 19:48:12 »
Saç ekim sonuçlarına bakarsanız benim gibi.bir cok kişiye Ekim yapıldığını hemde bilinen merkezlerin yaptığını görebilirsiniz çoğu merkez sizi kabul etmez cümlesi biraz saçma olmuş

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2024, 23:17:08 »
Saç ekim sonuçlarına bakarsanız benim gibi.bir cok kişiye Ekim yapıldığını hemde bilinen merkezlerin yaptığını görebilirsiniz çoğu merkez sizi kabul etmez cümlesi biraz saçma olmuş
. Takılmayın yorumlara. Kararınız Ekim yapmak yönünde. Evet. Yapın elbette. Böyle bir şans var. Bende olsam değerlendirirdim. Sakal destekli iki ekimle idare eder düzeyde bir Ekim olabilir. Birinci Ekim ön ve orta. Bir sene sonra sıkılaştırma ve  vertex bölgesi. Yine de yapılan her yoruma dikkatli bakın. Sonuç mükemmel olamayacaktır. Bu halinizden de daha saçlı olacaginiz kesindir.

ümit erdoğan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2024, 23:23:23 »
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Şubat 2024, 00:49:47 »
bu kafa tamamen kapanmaz ilk ekimi bu alana yaptırmalısın sonrasına sonra 2 saç ekiminde bakar sakal desteği de kullanırsın
Global Moderator

ümit erdoğan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2024, 09:19:53 »
Teşekkürler hintell senin yorumun benim için çok değerli

Facebook Twitter Instagram