Gönderen Konu: Bu Saç Dahada Seyrelirmi Bakarmısınız Lütfenn  (Okunma sayısı 230 defa)

sezen kurt

• Yeni üye
  • *
Bu Saç Dahada Seyrelirmi Bakarmısınız Lütfenn
« : 09 Şubat 2024, 21:38:55 »
Yaşım 25 vertex denen tepe kısmında bu şekilde hafif bi açılma var , yaklaşık 2 senedir böyle . önceden saçım çok dökülürdü ama son yıllarda çok az dökülüyor , bu seyrelme ve boş alan artarmı lütfen cevaplayınn

xl98

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu Saç Dahada Seyrelirmi Bakarmısınız Lütfenn
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2024, 22:11:43 »
artar
Doktor değilim. Yazdıklarım tıbbi tavsiye değildir.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2024, 22:46:27 »
Saclarini uzatmissin kisa tutsan dahada seyrektir kanimca.artar malesef 30 a kadar agresivlesir
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

sezen kurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2024, 23:07:14 »
Açıkcası saçlarım uzun değil traş olduktan sonra çekmiştim . Kıvırcık ve ön taraflar gür olduğundan uzun duruyor olabilir. Valla gün içinde hiç dökülme olmuyor 2 günde 1 duş yaparım . Tıkacı kapatırım 15 tel anca dökülür. Saçımın ön tarafıda gösterdiğim gibi . İlerlememe şansı hiç yokmu :))

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2024, 23:37:39 »
Açıkcası saçlarım uzun değil traş olduktan sonra çekmiştim . Kıvırcık ve ön taraflar gür olduğundan uzun duruyor olabilir. Valla gün içinde hiç dökülme olmuyor 2 günde 1 duş yaparım . Tıkacı kapatırım 15 tel anca dökülür. Saçımın ön tarafıda gösterdiğim gibi . İlerlememe şansı hiç yokmu :))
Keşke öyle bir şans olsa da hiçbirimiz uğraşmasak :)
Genetik dökülme hiç bir zaman durmuyor hocam her zaman devam edecek maalesef yani 5 yıl içerisinde tepe tarafınızın tamamen açılması bile muhtemel.
  • Yaşınız 22

sezen kurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2024, 23:44:46 »
Valla hocam Tepe bölgesi gerekirse açılsın sorun değil bi şekilde finasterid , saç ekimi vs hallolur ( uzun zamandır dökülmem yok belki kalır) . Ön taraflara bişey olmasında benim asıl derdim o , bakalım 😅🙃 Görüşlerin içinde çok teşekkür ediyorum Allah işini rast getirsin

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2024, 06:50:36 »
Valla hocam Tepe bölgesi gerekirse açılsın sorun değil bi şekilde finasterid , saç ekimi vs hallolur ( uzun zamandır dökülmem yok belki kalır) . Ön taraflara bişey olmasında benim asıl derdim o , bakalım 😅🙃 Görüşlerin içinde çok teşekkür ediyorum Allah işini rast getirsin
Ön taraf dediğin gibi çok önemli saç çizgisi bozulmaz ise ekim o kadar güzel ve estetik gözüküyor. Benimde seninkine benzer dökülmem var ön taraflar fıstık gibi fakat tepe tarafları yavaştan dökülüyor ama kafa derisi hala gözükmedi ve bu dökülme tipi abim ve babamda da var fakat yine de işi şansa bırakmamak gerekiyor bir anda gelen agresif dökülme ön tarafı da dökebilir o yüzden erkenden fin kullanmakta fayda var.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram