Gönderen Konu: Saç Dökülmesi ve Kelleşme Korkusu  (Okunma sayısı 303 defa)

sezen kurt

• Yeni üye
  • *
Saç Dökülmesi ve Kelleşme Korkusu
« : 09 Şubat 2024, 02:34:57 »
Selamlar benim sorunum maalesef kelleşme korkusu :( . Yaşım 25 . 17-22 yaş arasında saçlarım çok dökülürdü özellikle tepe noktası zaten hep orası dökülürdü .Hafiften tepem seyrelmeye başlamıştı aslında ama son 3 senedir orasıda dökülmüyor ne yastıkta ne duşta hiç saç görmüyorum anca duşta 5 10 tel  , ancak son 2 senedirde tepe kısmımın bi alanı resimlerdeki gibi seyrek . Sizce bu dökülme ilerlermi yoksa bu şekilde kalırmı ?

mustafackmk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Dökülmesi ve Kelleşme Korkusu
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2024, 22:15:17 »
finasterid bence tepe bölgeni toparlar seyrek bölgenin önüne baktığında minyatürleşmiş saçları görebilirsin ilerleyen zamanda alan genişleyebilir gibi duruyor bu ilaç tepe bölgesinde daha iyi çalışıyor ben de kullanıyorum kullanırsan mevcut saçlarını korur, kalınlaştırır, yeni saç çıkışı sağlayabilir. Tabii yan etkisi olan bi ilaç göze alabiliyorsan kullan dr kontrolünde kullanman daha iyi olur. Kullanmazsan açıklık rahatsız ediyorsa toppik de kullanabilirsin seyrekliği iyi kapatır ilerleyen süreçte dökülürse ektirirsin.

sezen kurt

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Dökülmesi ve Kelleşme Korkusu
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2024, 22:31:40 »
Şu süreçte kafam karışık gerçekten , duyduğumca bu açıklık reelde çok fark edilmiyormuş . Önlerimde saç çizgisi ergenliktekiyle aynı seviyede , dökülmüyorda. Bakalım doktora gideceğim dediğiniz gibi belki finasterid kullanırım , Çok teşekkürler :))

Facebook Twitter Instagram