Gönderen Konu: DÖNOR BÖLGESİ DOKU KÜSMESİ  (Okunma sayısı 960 defa)

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DÖNOR BÖLGESİ DOKU KÜSMESİ
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2024, 13:47:44 »
Hocam çok geçmiş olsun. Benim en çok korktuğum durumlardan biri de donörün hırpalanması idi. Çok şükür ben yaşamadım böyle bir durum. inşallah düzelir. Ekim yaptırmadan önce forumda bir kaç böyle sonuçla karşılaşmıştım, sonradan düzeldiğini de gördüm. inşallah seninki de düzelir

Sametb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 08 Şubat 2024, 14:32:45 »
Siz bu kliniği nereden buldunuz doktor mu bunu yapanlar  ?
      evet hocam.Aynı durumu yaşamış bir çok kişi ile iletişime geçtim,hepsi endişe etmemem gerektiğini ve bu durumun geçtiğini söyledi.klinik ile iletişime geçtim yarın gidip mezoterapi veya prp yaptıracağım daha çabuk toplaması adına.Çok iç kararttın ama ben ısrarla bu durumun geçeceğine inanıyorum,herkesde geçmiş çünkü.

Sametb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 08 Şubat 2024, 14:35:07 »
Hocam çok geçmiş olsun. Benim en çok korktuğum durumlardan biri de donörün hırpalanması idi. Çok şükür ben yaşamadım böyle bir durum. inşallah düzelir. Ekim yaptırmadan önce forumda bir kaç böyle sonuçla karşılaşmıştım, sonradan düzeldiğini de gördüm. inşallah seninki de düzelir
        teşekkürler dostum,ben de daha kötü durumda olanları görüp onlarla iletişime geçtim zaten,düzelmeyen kimse olmamış ama tabi zor ve biraz uzun bi süreç olduğunu söylediler,konuştuğum kişilerin  hemen hemen 3 ay içinde bölge kendisini toplamış,mezoterapi de yaptıracağım bu bölgeye yarın

Telgrafin Kelleri

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 08 Şubat 2024, 16:06:47 »
        teşekkürler dostum,ben de daha kötü durumda olanları görüp onlarla iletişime geçtim zaten,düzelmeyen kimse olmamış ama tabi zor ve biraz uzun bi süreç olduğunu söylediler,konuştuğum kişilerin  hemen hemen 3 ay içinde bölge kendisini toplamış,mezoterapi de yaptıracağım bu bölgeye yarın

Hocam cilt zaten kendini yenileyen bir yapıda olmasa tüm yaralar iyilemez, saç uzamaz, nem haznesinde tutmaz. Nekroz olmadığı sürece iyileşir ancak ifade ettiğim detayları anlayamadın sanırım sterlin olmayan ortamlar, dönorun yanlış alımı ve benzeri durumlar neden olabilir bu manzaraya yani sizin durumunuz nedir ben çözemedim. Ama saç ekim merkezinin çok önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. İnşAllah tez zamanda şifa bulursunuz.

Sametb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 08 Şubat 2024, 17:11:01 »
Hocam cilt zaten kendini yenileyen bir yapıda olmasa tüm yaralar iyilemez, saç uzamaz, nem haznesinde tutmaz. Nekroz olmadığı sürece iyileşir ancak ifade ettiğim detayları anlayamadın sanırım sterlin olmayan ortamlar, dönorun yanlış alımı ve benzeri durumlar neden olabilir bu manzaraya yani sizin durumunuz nedir ben çözemedim. Ama saç ekim merkezinin çok önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz. İnşAllah tez zamanda şifa bulursunuz.

Umarım teşekkür ederim.Aynı yerde yaptıran bir kişi daha bu şekilde sıkıntı yaşamış.Bir çok arkadaşım da aynı yerde yaptırdı kimsede bişey yoktu.İlginç bi durum,bazen derinin gerçekten alınan darbeler sonucunda vücudun gösterdiği bir tepki mi acaba diye düşünüyorum.Herhangi net bir bilgi kaynayı yok bu olay hakkında.Kafam karışık açıkçası

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Şubat 2024, 19:11:44 »
Hocam çok düşünme derim. zamana bırak. ster yaparsan var olan saçlarına da zarar verirsin. şu an ekilen saçlara dikkat et. donör toparlar zamanla inşallah. hoş bir görüntü değil evet, ama şu an yapabileceğin bişey yok.

smart795

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 10 Şubat 2024, 17:00:47 »
Bende de aynı durum sağ kulak üstünde oldu. 20.günden sonra bir anda o kısım döküldü. Dediğin gibi o bölgede saçların vardı ve bir anda döküldüyse çıkacaktır takma kafana. Biraz zaman istiyor çok şükür gelişme gösterdi kapanmaya başladı. Ben 2 kez prp yaptırdım o bölgeye ve minoxidil kullanmaya başladım. Takviye olarakda biotin kullandım. Tez zamanda kurtulursun inşallah. Geçmiş olsun.

Sametb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 11 Şubat 2024, 01:02:44 »
Bende de aynı durum sağ kulak üstünde oldu. 20.günden sonra bir anda o kısım döküldü. Dediğin gibi o bölgede saçların vardı ve bir anda döküldüyse çıkacaktır takma kafana. Biraz zaman istiyor çok şükür gelişme gösterdi kapanmaya başladı. Ben 2 kez prp yaptırdım o bölgeye ve minoxidil kullanmaya başladım. Takviye olarakda biotin kullandım. Tez zamanda kurtulursun inşallah. Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim dostum

Aisvasiyet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 01 Nisan 2024, 22:51:36 »
Teşekkür ederim dostum
Hocam donörün durumu nedir şu an,
  • Ekim Tarihi: 24.01.2024
  • Medikal Tedavi Yok

Facebook Twitter Instagram