Gönderen Konu: Türkiye'de topikal finasteride var mı?  (Okunma sayısı 2872 defa)

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
Ynt: Türkiye'de topikal finasteride var mı?
« Yanıtla #15 : 11 Şubat 2024, 05:07:23 »
Doktor topikal finasteride hakkında önerebileceği kadar bilgisi olmadığını söyledi. Forumdan ve redditten okuduklarıma güvenerek minox %5 fin %0.1 azelaik asit karışımı satın aldım pazartesi günü elimde olucak ve 1ml şeklinde uygulamaya başlayacağım. Umarım iyi bir sonuç alırım, zahmet edip cevap yazan herkese teşekkürler.

vardal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2024, 22:32:26 »
Tebrikler güzel sonuç alacak gibisiniz .

eyvallah teşekkürler |-onayisareti-|

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 05 Mayıs 2024, 20:05:26 »
Doktor topikal finasteride hakkında önerebileceği kadar bilgisi olmadığını söyledi. Forumdan ve redditten okuduklarıma güvenerek minox %5 fin %0.1 azelaik asit karışımı satın aldım pazartesi günü elimde olucak ve 1ml şeklinde uygulamaya başlayacağım. Umarım iyi bir sonuç alırım, zahmet edip cevap yazan herkese teşekkürler.
Sonuçlar nasıl ?

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 06 Mayıs 2024, 20:10:55 »
Pek beklediğim gibi değil, elimdeki topikal solüsyon bitince oral fin + alopexy t minoxa geçmeyi düşünüyorum

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 06 Mayıs 2024, 21:13:08 »
Pek beklediğim gibi değil, elimdeki topikal solüsyon bitince oral fin + alopexy t minoxa geçmeyi düşünüyorum

Biraz sabretmek lazım ç. 3 ay karar vermek için biraz erken olabilir dostum.

Nur eczanesinin finas losyonunu mu tedarik ettinz?

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Mayıs 2024, 21:52:47 »
kesinlikle katiliyorum.3 ayda nasil bir sonuc bekliyorsun haci? bu is sabir isi..sonuclara hep 3-6-9-12 ay seklinde bakiliyor. en az 6 ay vermen lazim ki 9-13 ayda daha iyi sonuclari goreceksindir.bende bekle daha derim nacizane

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 07 Mayıs 2024, 15:57:55 »
azelaik dht bloklayici ve finasterid ile kombine kullanilabiliyor.aslinda ilginc bir madde cunku akne,roza ve sac icin kullaniliyor ayri yuzdelerde.topikal finasteridde onemli olan aldiginiz yer..cunku icine ne koydugunu bir tek o yer bilebilir.tubitak da analiz yaptiracak degiliz urune. yani gercekten isini seven , konu hakkinda bilgili ve tecrubeli olan yer secmek lazim. benim yegane tavsiyen bu olur herkese dostlar
Bu yer Nur eczanesi mi yoksa Allah Allah ne tesadüf ?

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 08 Mayıs 2024, 10:34:33 »
kesinlikle katiliyorum.3 ayda nasil bir sonuc bekliyorsun haci? bu is sabir isi..sonuclara hep 3-6-9-12 ay seklinde bakiliyor. en az 6 ay vermen lazim ki 9-13 ayda daha iyi sonuclari goreceksindir.bende bekle daha derim nacizane
Biraz hakkını yemişim dün kuaföre gittin uzayan çok fazla yeni küçük saçlar var dedi. Kullanım kolaylığı açısından hala oral fine dönmeyi düşünüyorum ama bu da işe yapıyormuş

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Mayıs 2024, 02:13:17 »
Biraz hakkını yemişim dün kuaföre gittin uzayan çok fazla yeni küçük saçlar var dedi. Kullanım kolaylığı açısından hala oral fine dönmeyi düşünüyorum ama bu da işe yapıyormuş
Hormonel bi etli oldu mu reis??

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 12 Mayıs 2024, 02:36:20 »
o derece küçük derişimli azelaik asit hiçbişi yapmaz dht için muhtemelen yanlış yazdın en kötü %5 azelaik asit olması lazım etkili olabilmesi için akne kremleri bile %20 azelaik asit derişimine sahip

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 12 Mayıs 2024, 10:52:13 »
Yerleri kaymış 0.1 olan finasteride. Azelaikin 12.5 olması lazım.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 12 Mayıs 2024, 17:36:37 »
Yerleri kaymış 0.1 olan finasteride. Azelaikin 12.5 olması lazım.
Reis yan etki gördün mü????

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 17 Mayıs 2024, 19:53:44 »
Reis yan etki gördün mü????
Spermde sıvılaşma dışında bi yan etki görmedim

Facebook Twitter Instagram