Gönderen Konu: Dr. Bekir Bek ile saç ekim sürecim  (Okunma sayısı 4277 defa)

sverige1453

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Bekir Bek ile saç ekim sürecim
« Yanıtla #31 : 27 Şubat 2024, 01:32:35 »
Merhabalar herkese,
Saç ekimi operasyonumla ilgili öncesi ve sonrası fotolarımi paylaşmak istedim. Ameliyatımı 1 Kasım'da Dr. Bekir Bek gerçekleştirmişti. Konuşmak için henüz erken olsa da şu ana kadar sonuçlardan çok memnunum.

Hocam gayet guzel gozukuyor masallah, nazer degmesin. Sok dokulmede saclarinizin ne kadari dokulmustu?

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 10 Mart 2024, 19:41:01 »
Merhaba arkadaşlar
Foruma daha önce üye olmuştum ama paylaşım yapmak için bir fırsat bulamamıştım. Saç ektirecek olan arkadaşlara faydası olacağını düşündüğüm için ben de kendi saç ektirme operasyonumu paylaşmak istiyorum.
Saç ekimi konusunda çok kararsızdım (başarı yüzdesi, donor bölgesinin iyileşmeme olasılığı, ilaç kullanımı vs.) ama uzun ve detaylı araştırmalarım sonucunda saç ektirmeye karar verdim. Operasyon için değerli hocam Bekir Bek ile anlaştık ve  yaklaşık 2,5 ay önce 3181 greft ekildi. Operasyon öncesi ve sonrası bütün sorularima  sabırla cevap vererek bütün tereddütlerimi giderdi ve şu anda onunla çalıştığım için gerçekten şanslı hissediyorum.
Operasyon iki seans sürdü. İlk gün ilk gün 2000 greft ve sonraki gün kalan kısmı ekildi. Ekim sırasında lokal anestezi kısmı hariç hicbirsey hissetmedigimi söyleyebilirim ayrıca sürekli operasyon süreci ile ilgili bilgi verdi.Hem operasyon öncesi hem de operasyon sonrası fotolarımi aşağıda paylaştım.

Selamlar
Dr. Bekir Bek ile sac ekim surecimin 128. gün güncellemesini paylaşıyorum, yorumlarınızı bekliyorum :)

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 10 Mart 2024, 23:17:42 »
Hocam gayet guzel gozukuyor masallah, nazer degmesin. Sok dokulmede saclarinizin ne kadari dokulmustu?
Aslında çok döküldüğünü söyleyemem hocam gayet dengeli bir dökülme vardı çok belli olmadı yani teşekkür ederim bu arada :)

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 10 Mart 2024, 23:44:58 »
Ekim öncesi duruma bakarak 128 gün için gayet iyi son durum .Umarım zamanla dahada hızlanır çıkışlar.

KELWİN

• Full Member
« Yanıtla #35 : 11 Mart 2024, 13:34:46 »
Bekir hocanın sonuçları bende merak ediyorum ekimleri çok güzel sonuçta memnun edici olacaktır diye düşünüyorum

brave49

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 11 Mart 2024, 20:38:00 »
Şuana kadar süreç sağlıklı ilerliyor gibi kardeşim.Ben de Bekir hoca da saç ekimi yaptırdım sizi 2 ay geriden takip ediyorum.hep berabe sağlıklı saçlara kavuşmak dileğiyle

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 13 Mart 2024, 22:31:21 »
Ekim öncesi duruma bakarak 128 gün için gayet iyi son durum .Umarım zamanla dahada hızlanır çıkışlar.

Teşekkürler hocam

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 13 Mart 2024, 22:32:36 »
Bekir hocanın sonuçları bende merak ediyorum ekimleri çok güzel sonuçta memnun edici olacaktır diye düşünüyorum
Teşekkür ederim hocam ben şu an bile çok memnunum

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 13 Mart 2024, 22:33:44 »
Şuana kadar süreç sağlıklı ilerliyor gibi kardeşim.Ben de Bekir hoca da saç ekimi yaptırdım sizi 2 ay geriden takip ediyorum.hep berabe sağlıklı saçlara kavuşmak dileğiyle

Inşallah hocam Bekir hocam sağolsun yakından ilgileniyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 17 Mart 2024, 09:47:36 »
128 gün için saç gelişinin harika krdeşim maşallah
Global Moderator

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 14 Nisan 2024, 22:24:32 »
Merhaba arkadaşlar
Foruma daha önce üye olmuştum ama paylaşım yapmak için bir fırsat bulamamıştım. Saç ektirecek olan arkadaşlara faydası olacağını düşündüğüm için ben de kendi saç ektirme operasyonumu paylaşmak istiyorum.
Saç ekimi konusunda çok kararsızdım (başarı yüzdesi, donor bölgesinin iyileşmeme olasılığı, ilaç kullanımı vs.) ama uzun ve detaylı araştırmalarım sonucunda saç ektirmeye karar verdim. Operasyon için değerli hocam Bekir Bek ile anlaştık ve  yaklaşık 2,5 ay önce 3181 greft ekildi. Operasyon öncesi ve sonrası bütün sorularima  sabırla cevap vererek bütün tereddütlerimi giderdi ve şu anda onunla çalıştığım için gerçekten şanslı hissediyorum.
Operasyon iki seans sürdü. İlk gün ilk gün 2000 greft ve sonraki gün kalan kısmı ekildi. Ekim sırasında lokal anestezi kısmı hariç hicbirsey hissetmedigimi söyleyebilirim ayrıca sürekli operasyon süreci ile ilgili bilgi verdi.Hem operasyon öncesi hem de operasyon sonrası fotolarımi aşağıda paylaştım.

Selamlar arkadaşlar, yeni bir güncelleme ile karşınızdayım:) Dr. Bekir ile ekim sürecimin 165. gunundeyim ve yorumlarınızı bekliyorum. Hem ekimden önceki halini hem de şimdiki halini paylaşıyorum.

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 14 Nisan 2024, 22:55:44 »
MaşaAllah hocam gayet güzel ilerliyor.Ben de Bekir bey de ekşm  yaptırdım Şuana kadar çok memnunum .İnşaAllah sizin de güzel sonuçlanır

Maximillian06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 14 Nisan 2024, 22:58:16 »
MaşaAllah hocam gayet güzel ilerliyor.Ben de Bekir bey de ekşm  yaptırdım Şuana kadar çok memnunum .İnşaAllah sizin de güzel sonuçlanır

Inşallah hocam teşekkürler ben de çok memnunum şu an bile ve daha iyi olacak eminim

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 15 Nisan 2024, 02:06:11 »
harika ilerliyor saç ekimi sürecin maşallah

Facebook Twitter Instagram