Gönderen Konu: Medeks 4300kök 20.01.2024 | 2. ekim (ön cizgi ve verteks) toplamda 7650 greft  (Okunma sayısı 3805 defa)

Tugii

• Full Member
1.ay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülmeniz bitmiş hocam güzel gidiyor sağlıklı bir süreç hayırlısını dilerim
Global Moderator

Tugii

• Full Member
şok dökülmeniz bitmiş hocam güzel gidiyor sağlıklı bir süreç hayırlısını dilerim
tesekkür ederim tepe bölgesinin daha iyi sonuc alinmasi icin ekstra yapabilecegim bisey varmi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kabuk sonrası görüntünüz gayet güzel hayırlısı olsun umarım çok güzel sonuç olur
Global Moderator

Tugii

• Full Member
Insallah abi

ahmett0

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hocam şok dökülmede greftler nasıldı J L veya normal düz falan nasıl döküldüler acaba yoğunluk olarak

Tugii

• Full Member
hocam şok dökülmede greftler nasıldı J L veya normal düz falan nasıl döküldüler acaba yoğunluk olarak
cok dikkat etmedim ama J de vardi L de vardi düzde vardi hocam. ilk ekimimdede ayni sekilde dökülme oldugu icin cok kafaya takmiyorum o sekilde dökülmeleri.

ahmett0

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
cok dikkat etmedim ama J de vardi L de vardi düzde vardi hocam. ilk ekimimdede ayni sekilde dökülme oldugu icin cok kafaya takmiyorum o sekilde dökülmeleri.
hocam bende medekste yaptırdım 1 ay oldu dökülenler %70i L tarzda düz kırık tarzda az dökülüyor bu L J olanlarda fire oranı daha yüksek oluyormuş

Tugii

• Full Member
hocam bende medekste yaptırdım 1 ay oldu dökülenler %70i L tarzda düz kırık tarzda az dökülüyor bu L J olanlarda fire oranı daha yüksek oluyormuş
kendini o psikolojiye sokma hocam benim ilk ekimimde ekilen saclarin yarisi öyle döküldü ama cikislar iyiydi cok sükür

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
açık alan çok geniş hocam bence 1 saç ekimi daha ister gibi gerçi medekes çok başarılı ne kafalar kapattı ama olsun bunu belirteyim

monoblok

• Hero Member
Şok bitmiş donör hızlı toparlıyor hayırlısı çıkışlar umarım güzel başlar
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Tugii

• Full Member
açık alan çok geniş hocam bence 1 saç ekimi daha ister gibi gerçi medekes çok başarılı ne kafalar kapattı ama olsun bunu belirteyim
tepeyi full kapatti ona ragmen kapanmazmi diyosun hocam? Bu ikinci ekimim 3. ekimi kaldiracak psikolojim yok maalesef insallah kapanir 🙏

Tugii

• Full Member
Şok bitmiş donör hızlı toparlıyor hayırlısı çıkışlar umarım güzel başlar
evet hocam bitti gibi artik yikadigimda tek tük sac teli geliyor elime. Insallah tepede elle tutulur bi kapanma saglanir.

Tugii

• Full Member
2. ay

Facebook Twitter Instagram