Gönderen Konu: Toppik makro çekim  (Okunma sayısı 4207 defa)

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Toppik makro çekim
« : 30 Aralık 2017, 22:28:19 »
Çıplak gözle toz gibi görünüyorlar ama mikron düzeyde kılcıklarmış. Hiç biri aynı boyda değil, çok doğal bir kıvrımı bile var. Bana insan yapımı bir şey değilmiş gibi geldi. Çok doğal görünüyorlar ne dersiniz? (Fotoğrafı kendim çektim)

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Toppik makro çekim
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2017, 22:40:17 »
Yaw bırak berbere gitmiş lavabo üstündeki killari cekmis topik diyor :p 😀😀
Şaka bi yana hammaddesini bilmiyorum ama küçük killar gibi duruyor doğallık bu yuzden iyi oluyor topikte

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2017, 23:27:02 »
Ben Fixplant'ı daha kullanışlı buluyorum nedense:)

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2017, 23:36:06 »
O ürünü fiyat avantajından dolayı ben de merak ediyorum. Makro çekimini paylaşabilir misiniz? Karşılaştırma imkanımız olur.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2017, 01:11:24 »
O ürünü fiyat avantajından dolayı ben de merak ediyorum. Makro çekimini paylaşabilir misiniz? Karşılaştırma imkanımız olur.

Hocam makro çekimi kaliteli yapacak  cihazım yok. Ancak ben ikisini de kullandıktan sonra fixplant'ı daha başarılı buldum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2018, 17:26:10 »
2 ürünü kullanmış biri olarak daha seyrek bölgelerde fixplant daha iyi iş görüyordu. Dibe çökme açısından ama toppik bir adım önde bana göre .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

bahti34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2018, 20:20:32 »
arkadaşlar toppik mevcut saça zarar veriyor mu sizce?Kullanan arkadaşlar bu konuda gözlemleri nedir ?

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2018, 21:36:53 »
Ben 1 sene kullandim. Tabiri caizse saclarin anasini aglatti. Ama dokulmyee meyilliydi hizlandirdi yani.

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2018, 07:49:55 »
Toppik ve Fixplant her ikisinide değişmeli kullanmaktayım. Toppik’ de renk uyumunu benim saçımda yakalamak çok zor oluyor. Koyu kahve ile orta kahve rengi karışım yaparak kullanıyorum. Toppik de tutuculuk ve görünüm daha doğal fakat kullanırken çok dağılıyor ve ortalığı kirletiyor. Fixplant ise renk uyumu anlamında çok iyi ve daha az dağılıyor. Buda benim için artı özellik. Yanlız ürünün USA lisanslı üretilmediğini, taklit olduğunu düşünüyorum. Firmayı aradığımda tozu dışarıdan alıp, paketleme yaptıklarını söylüyorlar. İnternet sitelerinde test sertifikaları paylaşmışlar, incelendiğinde tozun Türkiye’ de yapıldığını anlıyorum. Sağlık açısından kullanımı hakkında endişelerim var.

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2018, 23:10:17 »
Toppik ve Fixplant her ikisinide değişmeli kullanmaktayım. Toppik’ de renk uyumunu benim saçımda yakalamak çok zor oluyor. Koyu kahve ile orta kahve rengi karışım yaparak kullanıyorum. Toppik de tutuculuk ve görünüm daha doğal fakat kullanırken çok dağılıyor ve ortalığı kirletiyor. Fixplant ise renk uyumu anlamında çok iyi ve daha az dağılıyor. Buda benim için artı özellik. Yanlız ürünün USA lisanslı üretilmediğini, taklit olduğunu düşünüyorum. Firmayı aradığımda tozu dışarıdan alıp, paketleme yaptıklarını söylüyorlar. İnternet sitelerinde test sertifikaları paylaşmışlar, incelendiğinde tozun Türkiye’ de yapıldığını anlıyorum. Sağlık açısından kullanımı hakkında endişelerim var.
   Ben de topiği koyu kahve kullanıyorum, biraz fazla kaçırınca saçlarını mı boyadın diyorlar. Orta kahvenin de açık duracağını düşünüyorum, sizinki gibi. Karıştırmak güzel fikir aklıma yattı. Biraz koyudan biraz açıktan kullanıyorsunuz herhalde, öbür türlü zor olur.
  Fixplantın satışı sadece internette mi var? Eczaneler adını bile bilmiyor ve hangi rengini kullanıyorsunuz?

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2018, 23:21:03 »
arkadaşlar toppik mevcut saça zarar veriyor mu sizce?Kullanan arkadaşlar bu konuda gözlemleri nedir ?
Kullandığım dönemler oldu, kullanmadığım dönemler oldu. Kullandığım zamanlarda saç dökülmesinde bir artış gözlemlemedim. Saçı dökmesi için bir neden göremiyorum ancak dolaylı olarak etki edebilir. Sprey kullanmak zorundasınız, saçı her gün yıkamak zorundasınız. Bu işlemlerin, Allah'a emanet duran saçların dökülmesini hızlandırabilme ihtimali var gibi.

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Ocak 2018, 23:55:29 »
   Ben de topiği koyu kahve kullanıyorum, biraz fazla kaçırınca saçlarını mı boyadın diyorlar. Orta kahvenin de açık duracağını düşünüyorum, sizinki gibi. Karıştırmak güzel fikir aklıma yattı. Biraz koyudan biraz açıktan kullanıyorsunuz herhalde, öbür türlü zor olur.
  Fixplantın satışı sadece internette mi var? Eczaneler adını bile bilmiyor ve hangi rengini
kullanıyorsunuz?
Toppiği koyu kahve kullandığım zaman banada saçınımı boyuyorsun diyorlar. Orta kahve renk ise  açık kalıp, kendini belli ediyor. Koyu kahve ile ota kahve rengi hemen hemen yarı yarıya oranlarda başka boş bir kutuda karıştırmaktayım. Fixplant dediğim gibi Türk malı fakat onun orta kahvesini kullandığım zaman renk uyumu çok daha iyi oluyor. Toppik bana daha güvenilir geliyor sağlık açısından fakat renk uyumu sıkıntılı biraz.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Ocak 2018, 21:29:46 »
Ben de 2 yıldır fixplant kullanıyorum. Saç sağlığına ne gibi bir zararı olabilir ki? Bana hiç mantıklı gelmiyor zararlı olması.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Ocak 2018, 21:31:02 »
Ben de 2 yıldır fixplant kullanıyorum. Saç sağlığına ne gibi bir zararı olabilir ki? Bana hiç mantıklı gelmiyor zararlı olması.
Hocam sac derisi hava almiyor. Terleme vb durumlarda saclara yapisiyor. Kepek vb durumlar olabiliyor. Tabi gunluk bakimini iyi yaparsan bu sorunlar yasanmayabilir

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Ocak 2018, 22:37:48 »
Hocam sac derisi hava almiyor. Terleme vb durumlarda saclara yapisiyor. Kepek vb durumlar olabiliyor. Tabi gunluk bakimini iyi yaparsan bu sorunlar yasanmayabilir

Bu durumda her gün duş aldığım için sorun yaşamam sanıyorum. Rahatladım öğrenince.

Facebook Twitter Instagram