Gönderen Konu: 2018  (Okunma sayısı 8782 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2018
« Yanıtla #45 : 22 Şubat 2018, 12:58:50 »
ruhi 2 dk daha dayanamadınız ne kırmızı kart ne lowenin kacırdığı ilk yarı bjk 43te gol yemese içeri golsuz berabere girse ikinci yarı en fazla tek fark yerdi mubihtede bişi yoktu 2 dakika dayanamamak turu goturdu gollu beraberlik bekliodum ben .hocada cesaret şov yapınca ii olmadı .hersey ilk yarı içeri gol yemeden gitmeye bağlıydı kendi kendinizi yendiniz kendi ayağınıza sıktınız bedavada fark oldu
aynen atiba başkan o pası vermeyecekti olay orada koptu. ne güzel robben de yoktu ilk yarı ama yinede elenirdik robben girince anladım bizde robbeni tutacak bek yok hatta ülke de yok bence ..adam tek başına yıktı geçti canerle babeli.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 22 Şubat 2018, 14:14:25 »
gene elenirdi ama kendini elemezdi.kendi ayağına sıktı bjk en azından burdaki maçı izlemeye giden seyirci umutla giderdi zaten en zor kuralardan birini cekti.
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 24 Şubat 2018, 10:20:06 »
gene elenirdi ama kendini elemezdi.kendi ayağına sıktı bjk en azından burdaki maçı izlemeye giden seyirci umutla giderdi zaten en zor kuralardan birini cekti.
 kotu oldu fark yiyip gelmeniz puan olara geride olmanız pepe talisca yok bunları dusunursek bunlar bizim için avantaj değil herkesin dusuncesinin aksine bjk avantaj tum olumsuzlukları goz onunde tutup bjk varını yoğunu ortaya koycak ben 1 puanı alırım bu maçtan oynanmadan.bjk alır bu maçı .zaten derbiyi favori gosterilen kaybedio güneş buyuk kazanamıo fenerbahçe 15 derbidir yenilmo falan hikaye bjk olumune oynar benim çocukluğumdan beri iki takımda kendi sahasındaki maçları 2 1 kazanır.buyuk ihtimal bjk alır bu maçı yada berabere.
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram