Gönderen Konu: Dr.Bekir BEK 3173 GREFT ANKARA  (Okunma sayısı 6891 defa)

Kant

• Sr. Member
Ynt: Dr.Bekir BEK 3173 GREFT ANKARA
« Yanıtla #75 : 27 Temmuz 2024, 23:50:39 »
Burak Bey i dinlemeyin beyler kedi dışkısı saç çıkarıyor diye konu açmıştı yoğun tepki gelince hintel silmek zorunda kaldı
Finasterid kullanmış daha önce yan etkilerini araştırmış çocuğum olmaz korkusuyla öneren doktoru dövmeye giden biri

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 28 Temmuz 2024, 00:07:55 »
Burak Bey i dinlemeyin beyler kedi dışkısı saç çıkarıyor diye konu açmıştı yoğun tepki gelince hintel silmek zorunda kaldı
Finasterid kullanmış daha önce yan etkilerini araştırmış çocuğum olmaz korkusuyla öneren doktoru dövmeye giden biri
Çocukları pistten indirelim lütfen :)

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #77 : 28 Temmuz 2024, 00:11:32 »
Komik ve kelsin Burak vesselam
AI GEM

VanHelsing

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 28 Temmuz 2024, 12:36:07 »
bekir bekin değişik bir kitlesi var hepsi birbirlerinin konularına yorumlar yapıyor, ayrıca çoğunun redditte konuları mevcut.
ekim sonucuna gelirsek güzel bir çalışma olmuş ama bana kalırsa asuman hair bu tip bir açıklığı daha iyi kapatırdı.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2024, 12:43:24 Gönderen: VanHelsing »

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 28 Temmuz 2024, 17:34:36 »
bekir bekin değişik bir kitlesi var hepsi birbirlerinin konularına yorumlar yapıyor, ayrıca çoğunun redditte konuları mevcut.
ekim sonucuna gelirsek güzel bir çalışma olmuş ama bana kalırsa asuman hair bu tip bir açıklığı daha iyi kapatırdı.
Biraz itham olmuş.benim yok mesela.buradan gördüğüm 2 3 kişinin var ama toplamda 20 kişinin konu başlığı var.Nasıl çoğunun oluyor hocam.Orada ektiren kişiler sonuçlarının ne olacağını görmek için birbirlerini takip ediyorlar.Asuman hair ya da başka bir merkezde  benim sonucuma yakın bir sonuç gösterir misin?Doğallık ya da sıklık
Burak bey yanlış bir öneride bulunmamış .finasterid herkesin önerdiği kabul görmüş bir ilaç .Ama mesela ben gerek duymadım kullanmıyorum

Mr.Hulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 19 Ağustos 2024, 23:10:41 »
Hocam sizin açıklığınız benimkine de çok benziyor. Son güncel durumu bildirebilir msnz? Son durumdan memnun msnz?  bekir bey 3700 e kadar ekim yapıyor , sahin bey 4700 e kdr yapıyor. Arada kaldım? Sahin hoca ekiminde daha çok mu alan kapanır yoksa ztn ekilenlerde baya fire olup, o da efektif olarak bekir beyin ektiği kadar bir sonuç mu verir bilemedm

brave49

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 20 Ağustos 2024, 14:07:04 »
Hocam sizin açıklığınız benimkine de çok benziyor. Son güncel durumu bildirebilir msnz? Son durumdan memnun msnz?  bekir bey 3700 e kadar ekim yapıyor , sahin bey 4700 e kdr yapıyor. Arada kaldım? Sahin hoca ekiminde daha çok mu alan kapanır yoksa ztn ekilenlerde baya fire olup, o da efektif olarak bekir beyin ektiği kadar bir sonuç mu verir bilemedm
Yakın zamanda güncelleme atacağım hocam .klinikler arasındaki farkı bilmiyorum hocam ama donör bölgenin uygunluğuna göre davranıyor.eğer  yeterli ise daha fazla greft çalışılabilir ama hiç 4500 üzerine çıktığını görmedim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 20 Ağustos 2024, 21:26:38 »
Bekir Berk iyi ekiyo ama bana seyrek geliyo ön cizgileri doğal bı görüntüde yok keserin 2 3 seviye altı keser varken Ankara'da ikinci tercih olmalı yada 3 yada 4 başka ekimci gelmedi aklıma Ankara'da
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2024, 14:40:12 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

brave49

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 21 Ağustos 2024, 15:24:57 »
Bekir Berk iyi ekiyo ama bana seyrek geliyo ön cizgileri doğal bı görüntüde yok keserin 2 3 seviye altı keser varken Ankara'da ikinci tercih olmalı yada 3 yada 4 başka ekimci gelmedi aklıma Ankara'da
Sen ciddi misin hocam :)

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 21 Ağustos 2024, 15:27:31 »
Ben kafadan 3 tane sayarım da arkadaş karıştırdı herhalde.benim sonucum ,Hüseyin nickli arkadaş ve calcifer nickli olan ilk aklıma gelenler
Bence bir daha bakın

VanHelsing

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 21 Ağustos 2024, 18:52:09 »
ülkede kötü ekimcilere o kadar alışmışlar ki işini doğru düzgün yapan, parasının hakkını veren birini görünce şaşırıp mükemmel sanıyor insanlar :)
arkadaşlar adam işini iyi yapıyor ve bu iş karşılığında yaklaşık 5 asgari ücret para alıyor. bırakında iyi yapsın bi zahmet.
siz böyle işini düzgün yapan insanları abartırsanız önce euro bazlı çalışıp fiyat yükseltirler, ardından sadece yabancılara hizmet vermeye başlarlar. sonrada siz gider 5000 ekip 1000 kök çıkaran yerlere ekim yaptırmaya devam edersiniz.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 21 Ağustos 2024, 18:59:55 »
Ben kafadan 3 tane sayarım da arkadaş karıştırdı herhalde.benim sonucum ,Hüseyin nickli arkadaş ve calcifer nickli olan ilk aklıma gelenler
Bence bir daha bakın
.
Ben Bekir Berk kötü ekiyor demedim dahada iyileri var Ankara'da dedim sonuçlar için söylemedim ekimciler için söyledim ama bu forumda yok gibi bisiler onlar hlc özgür oztan Kaan pekiner bunlarda iyi ekimciler ama üst düzey ekimci diiller Bekir Berk iyi ekiyor ama doğallık ve sıklık sorunu var

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 21 Ağustos 2024, 20:55:40 »
.
Ben Bekir Berk kötü ekiyor demedim dahada iyileri var Ankara'da dedim sonuçlar için söylemedim ekimciler için söyledim ama bu forumda yok gibi bisiler onlar hlc özgür oztan Kaan pekiner bunlarda iyi ekimciler ama üst düzey ekimci diiller Bekir Berk iyi ekiyor ama doğallık ve sıklık sorunu var
Hocam aslında doğallık ve sıklık kısmına takıldım biliyor musun:) ben kuaför adamım tahmin edersin ki az çok estetik bakış açım vardır.Allah aşkına benim sonucuma doğal ve sık  değil diyebilir misin?Ben kaç tane saç ekimi yaptıran adamı traş ettim

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 21 Ağustos 2024, 20:57:01 »
ülkede kötü ekimcilere o kadar alışmışlar ki işini doğru düzgün yapan, parasının hakkını veren birini görünce şaşırıp mükemmel sanıyor insanlar :)
arkadaşlar adam işini iyi yapıyor ve bu iş karşılığında yaklaşık 5 asgari ücret para alıyor. bırakında iyi yapsın bi zahmet.
siz böyle işini düzgün yapan insanları abartırsanız önce euro bazlı çalışıp fiyat yükseltirler, ardından sadece yabancılara hizmet vermeye başlarlar. sonrada siz gider 5000 ekip 1000 kök çıkaran yerlere ekim yaptırmaya devam edersiniz.
Haklısınız abartmamak lazım ama hakkını da vermek lazım

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 21 Ağustos 2024, 21:03:01 »
Hocam aslında doğallık ve sıklık kısmına takıldım biliyor musun:) ben kuaför adamım tahmin edersin ki az çok estetik bakış açım vardır.Allah aşkına benim sonucuma doğal ve sık  değil diyebilir misin?Ben kaç tane saç ekimi yaptıran adamı traş ettim
Senin ekimini inceledim önlerdeki saçlar dişa doğru çıkmış gibi uzaktan bakınca çok doğal durmuyor

Facebook Twitter Instagram