Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17191 defa)

İLİZAROV

• Hero Member
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #195 : 25 Temmuz 2024, 19:06:29 »
Merhaba. 2.5 aydır Nur eczanesi aldığım losyon kullanıyorum sizce değişiklik var mı? Bana çok az bir artış var gibi geliyor. Özellikle manifold ve ilizarovdan cevap bekliyorum. ilk resim Mayıs başı sonuncu dün geceye ait
gelişim yok malesef gelişim diyebilmem için ilk önce velus kıllarının oluşması lazım malesef onlar dahi yok,bölge inanılmaz açılmış 1,5 mm dermaroller ve Minoxil %5 sprey deneyin,bu eczanenin ürünlerinde bi sıkıntı var muhtemelen aldıkları finasteride,minoxil gibi karışımları bozulmaya uğruyordur tabiki küçücük eczaneler ilaç şirketleriyle baş edemez.Benim size tavsiyem oral finasteride ve eczaneden alınmış kaliteli bir minoxidil.

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 25 Temmuz 2024, 20:42:32 »
Teşekkürler İlizarov dermoroller aldım ama 0.5 mm internette saç için o mm yazıyordu bakalım bu elimdeki kuyuyu da bitireyim bir şey olmazsa minox alırım. Bölge 3-4 yıldır zaten açıktı. Ön tarafa Ekim içinde 6 yıl önce greft alındı normaldir

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #197 : 25 Temmuz 2024, 21:44:08 »
bölge 4 yıldır açıksa zaten bişi denemenize gerek yok,minoxil finasteridi geçtim o bölgeyi prp kök hücre tedavisi  bile hiçbişi yapamaz.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #198 : 25 Temmuz 2024, 21:45:23 »
Bölgede tam kapanma olmaz ama saçlı tarafa daha yakın olan zayıflamış bölgeler var oralara minoxil dermaroller öneririm siz bölgenin dahada açılmasını istemiyorsanız eğer.

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 25 Temmuz 2024, 22:03:04 »
Bölgede tam kapanma olmaz ama saçlı tarafa daha yakın olan zayıflamış bölgeler var oralara minoxil dermaroller öneririm siz bölgenin dahada açılmasını istemiyorsanız eğer.
Teşekkürler benim de asıl amacım açık alanın kenarlarındaki zayıflamış saçları güçlendirmek sonra saç ekimi yapmak. Fotoğraf kalitesi düşük buraya yüklerken daha da düşüyor ama elimle yoklayınca ve gündüz ışığında velyus dediğiniz tüyler mevcut . Gündüz ışığında çekilmiş foto daha anlaşılır

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #200 : 25 Temmuz 2024, 22:34:02 »
ŞU kırmızı çizgilerin arasının dolma ihtimali var ama tam ortayı alamassın gibi

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 25 Temmuz 2024, 23:20:25 »
ŞU kırmızı çizgilerin arasının dolma ihtimali var ama tam ortayı alamassın gibi
sağolasın. O kadar dolsa bile benim için süper olur. Dönor bölge yetersiz olduğu için ne kadar kapansa iyi ortasını da ektrip çok sık olmasa da iyi bir görüntü oluşsun istiyorum

Zeweny

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 26 Temmuz 2024, 02:40:51 »
Tam tersi bence sınırlarda etki var gibi azda olsa kalınlaşma var sanki iki fotoğraf arasında

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 26 Temmuz 2024, 11:17:59 »
Tam tersi bence sınırlarda etki var gibi azda olsa kalınlaşma var sanki iki fotoğraf arasında
sınırlarda kalınlaşma var biraz haklısın ama İlizarov dediği gibi ortalarda hiçbir şey yok. Kenarları dolsun yeter

Zeweny

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 26 Temmuz 2024, 14:32:51 »
Ortalarda hiçbir ürün kalınlaşma gösteremez zaten saç kökü kalmamış çünkü.

Topikale ben de başladım etkisinde şüpheciydim ilizarov ürün bozuk sanırım diyince bi düşündüm ama son çektiğin ilk son gündüz fotoğraflarında sınır kısımlarda kalınlaşma tüylenme belli şekilde en azında koruduğu işe yaradığını gösterir

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #205 : 26 Temmuz 2024, 14:53:59 »
İki fotoğraf arasında herhangi bi değişiklik yok o kadar çok saç kökü,velus tüyü,terminal kıl inceledimki ve şunu söylemek isterim vertexinde bi gelişme yok şuanlık, sadece saçlar daha uzun olduğu için gelişme var sanıyosunuz,gelişme 2 aylık bir süreçte olucak bişi değil.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #206 : 26 Temmuz 2024, 14:56:10 »
Velus kılı şu adamın şakağında gördüğünüz küçük kıllara deniyor senin attığın fotoğraflarda böyle bi gelişim yok bunu anlatmaya çalışıyorum.

Guardians

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 26 Temmuz 2024, 14:57:15 »
rica etsem açtığım konuya bakarmısınız arkadaşlar bende bu ürünü kullanmaya başladım

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #208 : 26 Temmuz 2024, 14:58:25 »
Velus kılı şu adamın şakağında gördüğünüz küçük kıllara deniyor senin attığın fotoğraflarda böyle bi gelişim yok bunu anlatmaya çalışıyorum.
Oral minoxidilin etkisi bu gördüğünüz fotoğraf

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #209 : 26 Temmuz 2024, 15:07:22 »
Adam alnını da saçla doldurmayı düşünüyor kurt adam gibi.
Benim verteks için daha erken bir dahaki ay sprey minox alıp deneyeyim

Facebook Twitter Instagram