Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17559 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #135 : 13 Nisan 2024, 14:16:37 »
arkadaşlar aldığınız kombinasyonu ve fiyatları da paylaşırsanız daha faydalı bir başlık olabilir.
Bir de eczane %0,1'lik finas karışımı yapıyor, bunun normali başlangıç dozajı 0,001 ( binde bir ) oranında olması gerekmez mi ? ve bu şekilde hazırlıyorlar mı ?

Hayır. Genel olarak kullanılan oran bu. Senin yazdığın oran bunun 10da 1i oluyor.

%0.1de topikal olarak 1mg içerirken, senin söylediğin oranda 0.1mg olur. Oral bile alsan etki göremeyeceğin için, topikalde hiç etki göremezsin.

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 17 Nisan 2024, 18:37:01 »
+905305466840 bu numaradan watsab izerinden sipariş alıyorlar.direk kargoya verip gönderiyorlar ben bu şekilde tedarik ediyorum
Bana yakın eczane gittim konuştum ezcacı kadınla başka hastalıklar için de özel karışım ilaçları var. Sorun kadın içinden konuşuyor 25 dakika anlattı birşey anlamadım dediklerinden

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 17 Nisan 2024, 18:38:45 »
Topikal finasterid tek basina aşiri etkili.Verteximi muazzam toparladı.Ama tum kafama yayamadigim icin dokulme önlerden oluyor
Bu eczanede çok sayıda karışım var saç için siz hangisini aldınız

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 17 Nisan 2024, 18:40:06 »
Buda saçların son durumu
Birader ne n1 i biz 3 kere ektirssk senin saçlara ulaşamayız maşallah

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 17 Nisan 2024, 18:42:53 »
yardımcı olabildiysem ne mutlu :)
Birader nur eczanesi kadın bana 10 farklı karışım gösterdi finans losyon dan başlayarak içine yağ mağ minox başka başka bir şeyler katılır hepsi için farklı fiyat nasıl bir karışım yaptırmalıyım. Ben 6 yıl önce ekim yaptırdım şimdi vertesk düşünüyorum dönör bölge ve ön için kullanmak istiyorum

Elcid01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 07 Mayıs 2024, 06:37:53 »
Nur eczanesinden minox 100 kapsul alip kullanan var mi ? Minoxun oral hali tc de yok  diye biliyordum ben sasirdim görünce

karaprens

• Full Member
« Yanıtla #141 : 07 Mayıs 2024, 08:38:14 »
Eczanenin ürünleri güvenilir mi ? Kullanıp fayda gören oldu mu?

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #142 : 07 Mayıs 2024, 13:36:22 »
Eczanenin ürünleri güvenilir mi ? Kullanıp fayda gören oldu mu?
Bu eczane sıkıntı bulaşma konuştuğum kişiler çok memnum değildi.Kimya ve  ecza bilgileride zayıf,3 kuşak eczacılar diye övünüyorlar sadece başkada bi olayları yok.

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 07 Mayıs 2024, 15:18:50 »
ilizarov kardes oncelikle amacin eczaneye çamur atmaksa bu platform yanlış bir yer arkadaşım.ben ve keza benim gibi bir çok kişi de evet üçüncü nesil eczacılık yapan ve üstelik işini çok severek yapan eczacı hanımdan memnunuz. bu arada üçüncü nesil diye küçümsediğin sokakta pazarda satılan bişey değil..akademik kariyere saygı göstermiyorsan zaten diyecek bişey yok.keza birinin gıyabında konuşmak hoş olmadı.bir eczacının kimya ve eczacılık bilgilerinin değerlendirmesini yapmak da hiçbirimize düşmez.aldığın ürün varsa değerlendirebilirsin aksi halde burada boş yorum yapman süphe uyandırıcı doğrusu.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #144 : 07 Mayıs 2024, 15:34:18 »
ilizarov kardes oncelikle amacin eczaneye çamur atmaksa bu platform yanlış bir yer arkadaşım.ben ve keza benim gibi bir çok kişi de evet üçüncü nesil eczacılık yapan ve üstelik işini çok severek yapan eczacı hanımdan memnunuz. bu arada üçüncü nesil diye küçümsediğin sokakta pazarda satılan bişey değil..akademik kariyere saygı göstermiyorsan zaten diyecek bişey yok.keza birinin gıyabında konuşmak hoş olmadı.bir eczacının kimya ve eczacılık bilgilerinin değerlendirmesini yapmak da hiçbirimize düşmez.aldığın ürün varsa değerlendirebilirsin aksi halde burada boş yorum yapman süphe uyandırıcı doğrusu.
Eczaneyle bağlantılı olduğun apaçık belli,burası ürün pazarlama yeride değil haddini bil öncelikle,Forumdaki yorumlara bakarsan bu eczanenin kapsüllerini deneyip etki alamayan,Finasteride minoxil losyon alıp işe yaramadığını söyleyen arkadaşlar var.Ecza bilgileride yetersiz kendilerine bazı sorular yönelttim cevap bile veremediler bana saçma sapan şeyler anlatıyorlar.Minoxillerini yaparken ısıtma ve karıştırma işlemlerini ya da diğer losyonları yaparken su banyosu yaptırıp yaptırmadıklarıda muamma.Açıkca etki göremeyen insanlar var.Losyonlarıda homojen değil zaten sen bana ne anlatıyosun ?Sen bu gönderide uzun bir süredir suskunken neden bir anda ortaya çıkıp yorum atıyosun ?Ben anlamadım mı zannediyorsun eczaneyle bağlantılı olduğunu ?Hintelle ileticem bu reklam yapma işlerini burada kendi reklamını yapmaya çalışanları forumdan kalıcı banlasın.Bide bana gelmiş diyosun eczaneyi eleştiremessin sen kimsin ?

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #145 : 07 Mayıs 2024, 15:38:50 »
Burası ticaret yapma yeri değildir.Forumda Hintel bunu açık açık belirtmiştir!

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #146 : 07 Mayıs 2024, 15:40:17 »
Gönderilerde dahil olduğun bütün konular Nur eczanesiyle ilgili çoğuna baktım,ne tesadüf değil mi ?

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 07 Mayıs 2024, 15:46:49 »
anlaşıldı yaran çok büyük hacı...şifa dilerim

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #148 : 07 Mayıs 2024, 15:46:55 »
Attığın çoğu iletide ürünleri CerrahPaşa Nur eczanesinden alınmasına teşvik ediyorsun,emin olmak için bir daha baktım.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #149 : 07 Mayıs 2024, 15:48:23 »
anlaşıldı yaran çok büyük hacı...şifa dilerim
Sen bakalım birdaha bu forumda bida insanları Cerrahpaşa Nur eczanesinden ürün almaya teşvik edebilicek misin görücez ?

Facebook Twitter Instagram