Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17590 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #121 : 28 Mart 2024, 23:44:29 »
ketakonazol ve kafein ekletince ücret noldu totalde
715 di sanırım
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #122 : 28 Mart 2024, 23:47:38 »
Ben de başlayalı 4-5 gün oldu. Kokusu iyi değil ama, onu belirteyim. Ben akşam sürüp birkaç saat sonra yattığım için çok umursamıyorum ama sürüp dışarı çıkabileceğiniz bir ürün değil.

Belki kokuya sevep olan yağı çıkartıp hazırlattırırsınız.
yağları çıkartmanızi tavsiye etmem çünkü biberiye yağı var ve hemen hemen minoxa yakın etki yapan bir yag araştırmalar var bununla ilgili ve Hint yağı var scalp de pdg 2 yi blokluyor bununla ilgili de çalışmalar var diğer yağlar saçı besliyor hiç biri boşa konulmuş yağlar değil bunu eczacı arkadaş araştırmış Amerika'da bir eczaneyle falan irtibattaymis kendisiyle konuştum
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 29 Mart 2024, 00:05:07 »
yağları çıkartmanızi tavsiye etmem çünkü biberiye yağı var ve hemen hemen minoxa yakın etki yapan bir yag araştırmalar var bununla ilgili ve Hint yağı var scalp de pdg 2 yi blokluyor bununla ilgili de çalışmalar var diğer yağlar saçı besliyor hiç biri boşa konulmuş yağlar değil bunu eczacı arkadaş araştırmış Amerika'da bir eczaneyle falan irtibattaymis kendisiyle konuştum

usta sen şimdi ne eklettin ne diyeyim eczacıya ondan alayım
Topikal Fin %0.1

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 29 Mart 2024, 00:35:26 »
Bunları nasıl uyguluyorsunuz siz? Tüm kafaya mı yayıyorsunuz yoksa sadece minyaturleşen alanlara mı?

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 29 Mart 2024, 00:40:17 »
Bunları nasıl uyguluyorsunuz siz? Tüm kafaya mı yayıyorsunuz yoksa sadece minyaturleşen alanlara mı?

üst tarafa yayıyomda 2 ay olacak neredeyse bi değişim göremedim
Topikal Fin %0.1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #126 : 29 Mart 2024, 00:55:20 »
usta sen şimdi ne eklettin ne diyeyim eczacıya ondan alayım
iki farkı losyon kullaniyom . 1 . Cisi %5 min+%0.1 Fin+%2 ketoconazole+%0.1 biotin+%12.5 azelaik asit. Diğeri %7min+%2 keto+%12.6 azelaik+cafein+biotin. Şimdi Fin olan losyonu 3 gün kullanıp 1 gün diğerini Fin olmayanı kullaniyom ki finansterideye de ara vermiş oluyom. Tabi masajı asla birakmiyom hergun 10 dk birde her sabah yikadigimda saçlarım hafif nemliyken urban core cafein+biotin içeren bir sprey var onu iyice saçıma yedirip sonra makineyle kurutup şekil verip cikiyom.tam olarak yaptığım bu.Allaha çok şükür sıkıntım kalmadi
  • Yaşınız 36

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 29 Mart 2024, 00:58:19 »
iki farkı losyon kullaniyom . 1 . Cisi %5 min+%0.1 Fin+%2 ketoconazole+%0.1 biotin+%12.5 azelaik asit. Diğeri %7min+%2 keto+%12.6 azelaik+cafein+biotin. Şimdi Fin olan losyonu 3 gün kullanıp 1 gün diğerini Fin olmayanı kullaniyom ki finansterideye de ara vermiş oluyom. Tabi masajı asla birakmiyom hergun 10 dk birde her sabah yikadigimda saçlarım hafif nemliyken urban core cafein+biotin içeren bir sprey var onu iyice saçıma yedirip sonra makineyle kurutup şekil verip cikiyom.tam olarak yaptığım bu.Allaha çok şükür sıkıntım kalmadi

ağabey az önce minsiz dediydin minsiz hazırlatsam işe yarar mı bide kafana kaç damla döküyon
Topikal Fin %0.1

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 29 Mart 2024, 00:59:35 »

bi de bi alt konuda saçım var bakar mısın
Topikal Fin %0.1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #129 : 29 Mart 2024, 01:01:13 »
Bakın arkadaşlar ben tam 14 yıldır ilaç kullaniyom saç için.cok araştırma yaptım çok şey denedim sunu iyi bilinki minox olmadan yeni saç çıkışı olmaz.yani mevcut teknolojide bundurum ne yaziki böyle.losyonlara mutlaka min ekleyin.min kafa derisindeki kanlanmayin arttırır ve saç olusumunu destekler Fin ile kombineli oldumu sonuç kaçınılmazdır.benim tecrübem bu yönde ve illaki sonuç alırsınız. Ne yazikki durum bu. Minoxidil bu işte saç ayaklarindan biri onu oradan çıkardınız mi işiniz çok uzar ve sonuç almanız zorlasir
  • Yaşınız 36

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #130 : 29 Mart 2024, 01:04:54 »
ağabey az önce minsiz dediydin minsiz hazırlatsam işe yarar mı bide kafana kaç damla döküyon
minsiz demedim imzama bakarsan var zaten orada sadece içine ilaveten cafein eklettim.onunsouledim.kafama doktugumun bir sayısı yok her yerine yayiyom işte bende diffuse tipi dökülme var dolayısıyla her yerine yaymam gerek
  • Yaşınız 36

ibrahimcam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #131 : 01 Nisan 2024, 14:53:10 »
selamlar, eczanenin iletişim bilgilerine nereden ulaşabiliriz?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #132 : 01 Nisan 2024, 19:28:16 »
selamlar, eczanenin iletişim bilgilerine nereden ulaşabiliriz?

Ozzy.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #133 : 05 Nisan 2024, 19:38:11 »
Hocam bu şekilde de saç çok hızlı yağlanıyor + kafamda sürdüğüm yerlerde sivilce yaptı ve deri karışımı yeterince emmiyormuş gibi hissediyorum. Min + fin + azelaik asit karışımı bu yağlar olmadan yeterli olmaz mı?

karaprens

• Full Member
« Yanıtla #134 : 13 Nisan 2024, 13:38:39 »
arkadaşlar aldığınız kombinasyonu ve fiyatları da paylaşırsanız daha faydalı bir başlık olabilir.
Bir de eczane %0,1'lik finas karışımı yapıyor, bunun normali başlangıç dozajı 0,001 ( binde bir ) oranında olması gerekmez mi ? ve bu şekilde hazırlıyorlar mı ?

Facebook Twitter Instagram