Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17580 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #105 : 14 Şubat 2024, 21:35:32 »
minoxil e hiç bulaşmadan topikal finasterid ve haftada 3 4 kez konazol şampuanla sonucun etkisi artar mı sizce? ne zamandır kullanıyorsunuz yorumnuz nedir
Ketokonazol %2 şampuanı ucuz, ulaşımı kolay ve güvenli olduğu aynı zamanda AGA için iki problemle birlikte mücadele ettiği için kullanmaya değer bir üründür ancak diğer 2 FDA onaylı ilaç (min ve Fin)kadar güçlü değildir. Buna rağmen diğer etken maddeler için bir etki arttırıcı olarak kullanmaya, inflamasyona karşı kullanmaya ve dökülmenin ilk evrelerinde kullanmaya değerdir.Ben bayabuzun zamandır kullanıyorum.haftada 2 yada maks 3 kez bu şekilde 1 ay geçtikten sonra sonraki ay haftada tek kullanıyorum.sonta yine bir sinraki ay haftada 2 şeklinde.japonyada yapılan bir çalışma daha vardı onu bulamadım şimdi ketokenozal ile ilgi oradada çok iyi sonuçlar vardı.olablir minox olmadan bir deneyin.bakalim nasıl olacak.ama ilerleme hızı kesinlikle yavaş olacaktir bundan net eminim.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #106 : 14 Şubat 2024, 22:00:20 »
Ketokonazol %2 şampuanı ucuz, ulaşımı kolay ve güvenli olduğu aynı zamanda AGA için iki problemle birlikte mücadele ettiği için kullanmaya değer bir üründür ancak diğer 2 FDA onaylı ilaç (min ve Fin)kadar güçlü değildir. Buna rağmen diğer etken maddeler için bir etki arttırıcı olarak kullanmaya, inflamasyona karşı kullanmaya ve dökülmenin ilk evrelerinde kullanmaya değerdir.Ben bayabuzun zamandır kullanıyorum.haftada 2 yada maks 3 kez bu şekilde 1 ay geçtikten sonra sonraki ay haftada tek kullanıyorum.sonta yine bir sinraki ay haftada 2 şeklinde.japonyada yapılan bir çalışma daha vardı onu bulamadım şimdi ketokenozal ile ilgi oradada çok iyi sonuçlar vardı.olablir minox olmadan bir deneyin.bakalim nasıl olacak.ama ilerleme hızı kesinlikle yavaş olacaktir bundan net eminim.
dökülmenin ilk evrelerinde kullanmaya değerdir. demişssiniz.

benim şu an saç ekimi yapıldı 3 aya girmek üzereyim saç ekimden sonraki faydası nasıl olur

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #107 : 14 Şubat 2024, 22:22:22 »
dökülmenin ilk evrelerinde kullanmaya değerdir. demişssiniz.

benim şu an saç ekimi yapıldı 3 aya girmek üzereyim saç ekimden sonraki faydası nasıl olur
scalp te inflamasyonu ve DHT yi azaltacagindan kullanilabilir.ama saç ekimini daha 3 ay önce yapmış birisi için bu saç koklerine zarar verme ihtimali de var gibi.bunu bence Ekim merkezine danışmalısınız. Yada 9. Aydan sonra kullanabilirsiniz.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 16 Şubat 2024, 12:52:40 »
Arkadaşlar ben şimdilik gelişme nedir ne değildir size aktarayım yaklaşık on gün oldu kullandigim etkenler fin0.1 caffeine ve azeleik şuanda kaşınma olmuyor hemen yağlanma olmuyor biraz saçlarıma can geldi diyebilirim dökülme fark yaratır şekilde azaldı ben caffeinli olduğu için kombinasyon amacı ile yanına alpecin C1 şampuan da ekledim suanlik tek handikapı losyon yağlı olduğu için her sabah yıkamak zorundasınız saç çıkışı sakaklarla alakalı gibi konularda gelişme olursa da burada aktaracağım bilginiz olsun bir de losyon 60ml bir ay gitmez neden mi saçın tam dibine uygulamak zor soyleki tam yedirmek için normalinden fazla damlatiyorum sacada bulaşıyor doğal olarak yani ok beş gün bende anca gidecek fark yaratsin toparlasin çıkışta sağlarsa umurumda da olmaz gerekirse iki şişe alırım.

Finomen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #109 : 16 Şubat 2024, 22:16:43 »
Arkadaşlar ben şimdilik gelişme nedir ne değildir size aktarayım yaklaşık on gün oldu kullandigim etkenler fin0.1 caffeine ve azeleik şuanda kaşınma olmuyor hemen yağlanma olmuyor biraz saçlarıma can geldi diyebilirim dökülme fark yaratır şekilde azaldı ben caffeinli olduğu için kombinasyon amacı ile yanına alpecin C1 şampuan da ekledim suanlik tek handikapı losyon yağlı olduğu için her sabah yıkamak zorundasınız saç çıkışı sakaklarla alakalı gibi konularda gelişme olursa da burada aktaracağım bilginiz olsun bir de losyon 60ml bir ay gitmez neden mi saçın tam dibine uygulamak zor soyleki tam yedirmek için normalinden fazla damlatiyorum sacada bulaşıyor doğal olarak yani ok beş gün bende anca gidecek fark yaratsin toparlasin çıkışta sağlarsa umurumda da olmaz gerekirse iki şişe alırım.
Losyonu akşam damlatıp mı yatıyorsunuz? Sabah damlatıp günlük aktiviteyi yapabilir miyiz?

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 16 Şubat 2024, 23:04:59 »
Akşam yatarken kullanıyorum sabah kullanarak çıkmanızın imkanı yok bahsettiğim gibi losyon fazlasıyla yağlı fakat nemli yağlı bir havası var buda saç derisinde emilim açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum yalnız ben şuandaki saçından aldığım gerek kaşıntı gerek saç dersinde gerginlik gerek dolgunluk tavsiye ederim. Ben minox kullanmadan cafein tercih ettim cafein etkilerini de arastirdim daha önceden de biliyordum yazmış olduğum  şampuanla iyi bir kombin olduğunu düşünüyorum denemeye değer.

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #111 : 25 Mart 2024, 20:27:21 »
finasterid losyon kullanan arkadaşlar nasıl gidiyor

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 25 Mart 2024, 23:38:14 »

1.5 ay oldu konumu takip edebilirsin
Topikal Fin %0.1

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #113 : 25 Mart 2024, 23:59:08 »
4 ay oldu dökülme hala sıfır.yeni saclar çıkmaya devam ediyor sakaklar belirgin ölçüde kapandı.bunay Fin losyon içine %2 ketoconazole ve %0.1 biotin ile %0.1 kafein eklettim öyle kullanmaya başladım.iyi ki bu nur eczanesi var arkadaşlar çok memnunum.losyanun içine kendileri biberiye yağı ve Hint yagida ekliyorlar.gercekten iş görüyor başka kullananlarda nasıl acaba durum
  • Yaşınız 36

brkcmbz34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 26 Mart 2024, 03:17:18 »
4 ay oldu dökülme hala sıfır.yeni saclar çıkmaya devam ediyor sakaklar belirgin ölçüde kapandı.bunay Fin losyon içine %2 ketoconazole ve %0.1 biotin ile %0.1 kafein eklettim öyle kullanmaya başladım.iyi ki bu nur eczanesi var arkadaşlar çok memnunum.losyanun içine kendileri biberiye yağı ve Hint yagida ekliyorlar.gercekten iş görüyor başka kullananlarda nasıl acaba durum

ketakonazol ve kafein ekletince ücret noldu totalde
Topikal Fin %0.1

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 26 Mart 2024, 16:35:02 »
Ben de başlayalı 4-5 gün oldu. Kokusu iyi değil ama, onu belirteyim. Ben akşam sürüp birkaç saat sonra yattığım için çok umursamıyorum ama sürüp dışarı çıkabileceğiniz bir ürün değil.

Belki kokuya sevep olan yağı çıkartıp hazırlattırırsınız.

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #116 : 26 Mart 2024, 23:10:27 »
bende Nur eczanesınden 0.05 oranında finasterıd losyon hazırlatıp basladım 1 haftadır. Kokusu cok guzel degıl  Lauriye katılıyorum  surup dışarı cıkmak cok mantıklı degıl. Aksamları 1 ml surup yatıyorum dırek sabah yıkıyorum

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 28 Mart 2024, 09:08:58 »

Bende saç çıkışı gözlemlemedim hacım var dökülme azaldı birde biotin ve ketoconazole ekletmedim bilmiyorum daha mı etkili olur cafein bendeki

Finomen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #118 : 28 Mart 2024, 09:29:40 »
Bende saç çıkışı gözlemlemedim hacım var dökülme azaldı birde biotin ve ketoconazole ekletmedim bilmiyorum daha mı etkili olur cafein bendeki

Senin içeriğinde minox var mıydı?

karaprens

• Full Member
« Yanıtla #119 : 28 Mart 2024, 14:29:22 »
bende Nur eczanesınden 0.05 oranında finasterıd losyon hazırlatıp basladım 1 haftadır. Kokusu cok guzel degıl  Lauriye katılıyorum  surup dışarı cıkmak cok mantıklı degıl. Aksamları 1 ml surup yatıyorum dırek sabah yıkıyorum
0,5 mi , 0,05 mi ?

Facebook Twitter Instagram