Gönderen Konu: Nur eczanesi topikal finasterid  (Okunma sayısı 17597 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Nur eczanesi topikal finasterid
« Yanıtla #30 : 24 Ocak 2024, 23:56:36 »
Tüm kafaya yayıyor musunuz? Ben 7 aydır topikal fin kullanıyorum.Vertexim kapandı.Şimdi syni yere kullanmaya devam ediyorum ama genel dokulme de devam ediyor.Tum kafaya yayamıyorum
bu arada siz topikal fini nereden temin ettiniz
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #31 : 24 Ocak 2024, 23:57:30 »
2 3 ay sonra ben de tecrübelerimi paylaşırım etkisi bakımından
dizinde buradan sonuçları paylasmanizi sabırsızlıkla bekliyorum
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Trichosol baz+%0,1 finanteride+%2 minoxidil+Peptid+Hidrolize Buğday proteini+%0,02 retionik asit karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.Haftada 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Minox Man tablet günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 24 Ocak 2024, 23:59:53 »
dizinde buradan sonuçları paylasmanizi sabırsızlıkla bekliyorum
sağol hocam. siz ekim yaptırmış mıydınız

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #33 : 25 Ocak 2024, 00:05:40 »
sağol hocam. siz ekim yaptırmış mıydınız
hayır yaptirmadim.ben 14 yıldır minoxil ve dökülme karşıtı ürünler kullanıyorum diffuse tipi dökülme vardı bende özellikle 2010 yılında baya acilmisdi kafam sonra bu ilaçlarla tanıştım ve ongun bugündür hem araştırıyorum hem kullanıyorum saçlarını korudum elhamdülillah.ama 3 yıl önce sakaklar biraz geriledi nw1 olduk.bakalim şimdi onlarla ugrasiyom babam tam kel
  • Yaşınız 36

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #34 : 25 Ocak 2024, 00:08:08 »
Buda saçların son durumu
  • Yaşınız 36

becks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 25 Ocak 2024, 00:10:03 »
Buda saçların son durumu
mükemmel hocam maşallah

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 25 Ocak 2024, 00:12:07 »
Buda saçların son durumu
saçlarınız harika Allah nazardan saklasın

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #37 : 25 Ocak 2024, 00:22:04 »
saçlarınız harika Allah nazardan saklasın
saolun amin inşallah. Peki suç şakalar nolacak iyice kafaya taktım bu aralar.retionik asitli dutasteride losyon kullaniyom haftada 1 kullandığım günler sakaklardaki killanmalar hemen canlanıyor sence ise yararmi
  • Yaşınız 36

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #38 : 25 Ocak 2024, 00:23:57 »
mükemmel hocam maşallah
saol kardeş.insallah korurum bunları artık gerilemesine tahammülüm kalmadi
  • Yaşınız 36

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 25 Ocak 2024, 00:33:17 »
saolun amin inşallah. Peki suç şakalar nolacak iyice kafaya taktım bu aralar.retionik asitli dutasteride losyon kullaniyom haftada 1 kullandığım günler sakaklardaki killanmalar hemen canlanıyor sence ise yararmi
retinoik asit bildiğiniz gibi sülfotransferaz enzimini artırıyor bu da minoxidilin sülfat formuna ulaşmasına yardımcı oluyor. topikal dutasteride ise tressless'te tartışmalı bir konu net fikrim yok maalesef
inşallah işe yarayacaktır

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #40 : 25 Ocak 2024, 09:53:32 »
retinoik asit bildiğiniz gibi sülfotransferaz enzimini artırıyor bu da minoxidilin sülfat formuna ulaşmasına yardımcı oluyor. topikal dutasteride ise tressless'te tartışmalı bir konu net fikrim yok maalesef
inşallah işe yarayacaktır
inşallah.peki minoxidil sulfat formuna ulaşması nedemek o konuyu tam bilmiyorum.mesela azelaik asitte sulfat formuna ulastiriyormu.sulfat forma ulaşması etkinliğini dahada arttırıyor mu.birde retionik asitli minox ve dut karışımı losyonu kullandıktan sonra kafa derinin soyuluyor o yüzden haftada 1 kullanıyorum bunu.bu sizce iyi biseymi
  • Yaşınız 36

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #41 : 25 Ocak 2024, 10:31:08 »
Hocam şakaklardaki tüylenmeler saça dönmez. Çok agresif bir tedavi uygulasan ve çok sanslı bir birey olursan belki. Ki binde 1 olasılık bile çok yüksek.

Saçların maşallahı var, sen korumaya odaklan. Agresif tedaviler sağlık açısından da çok yüksek risk barındırıyor.

Senin durumundaki birisi için asla tavsiye etmem o riskleri almayı.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #42 : 25 Ocak 2024, 11:02:23 »
Hocam şakaklardaki tüylenmeler saça dönmez. Çok agresif bir tedavi uygulasan ve çok sanslı bir birey olursan belki. Ki binde 1 olasılık bile çok yüksek.

Saçların maşallahı var, sen korumaya odaklan. Agresif tedaviler sağlık açısından da çok yüksek risk barındırıyor.

Senin durumundaki birisi için asla tavsiye etmem o riskleri almayı.
peki hiç örneği varmı bu ilaçları kullanarak saçlarını 50 yaşına kadar aynı seviyede tutabilir miyim yani bu mumkunmu yoksa illaki dokulecekmi.kaldiramiyorum bu durumu dökülmesine hiç tahammülüm yok
  • Yaşınız 36

Drt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 25 Ocak 2024, 12:07:31 »
bu arada siz topikal fini nereden temin ettiniz
Antalyada bir eczanede yaptiriyorum

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #44 : 25 Ocak 2024, 12:32:51 »
inşallah.peki minoxidil sulfat formuna ulaşması nedemek o konuyu tam bilmiyorum.mesela azelaik asitte sulfat formuna ulastiriyormu.sulfat forma ulaşması etkinliğini dahada arttırıyor mu.birde retionik asitli minox ve dut karışımı losyonu kullandıktan sonra kafa derinin soyuluyor o yüzden haftada 1 kullanıyorum bunu.bu sizce iyi biseymi
duck bunu gerçekten merak ettim retionik asitle ilgili bilgin varsa banada anlatirmisin
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram